Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 12, 2017, 11:05:00 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: TOTO w TELEEKSPRESIE  (Przeczytany 3639 razy)
bulka
Junior
**

« : Październik 28, 2007, 18:22:15 »

Witam Uśmiech dostalem dzis od kolegi info, ze TOTO bylo w telexpresie, ale tez dokladnie nie wie o co chodzilo
bo sie spoznil Język ponoc jakis fragment koncertu byl, wiecie o co chodz? moze jakis koncert w polsce sie szykuje >??
pawcio
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #1 : Październik 28, 2007, 21:25:40 »

Z tego co mi ojciec mówił to była mowa o nowej płycie z jakiegoś koncertu (prawdopodobnie na 30-lecie) i że ruszają w nową trase koncertową po europie i zaczynają bodajże od Mediolanu we Włoszech  Uśmiech
karol_guitar
Mistrz

« Odpowiedz #2 : Październik 29, 2007, 07:22:04 »

Widziałem to Chichot Chodziło o 50-te urodziny Luke'a Mrugnięcie przy okazji pokazali fragment z koncertu w Afryce, zareklamowali nową płytkę i początek nowej trasy koncertowej.
JacekG
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #3 : Październik 29, 2007, 19:59:24 »

Witam

Ten teleekspres mozecie obejrzec tutaj
http://www.itvp.pl/informacje/video.html?channel_id=499&site_id=836&genre_id=-1&form_id=-1&video=28842

I mam do Was prosbe, podajcie mi tytul tej piosenki ktorej jest pokazany teledysk zaczyna sie w minucie 10:47. Bardzo mnie sie spodobala, a nie znam jej tytulu...

karol_guitar
Mistrz

« Odpowiedz #4 : Październik 29, 2007, 20:48:23 »

Haj Jacek

Piosenka o którą pytasz to Melanie z płyty Mindfields, tu masz link na jutuba z teledyskiem:

http://youtube.com/watch?v=VSQDbDnvx38

PS Swoją drogą jeden z piękniejszych kawałków ToTo Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2007, 20:50:03 wysłane przez karol_guitar » Zapisane
Skusia
Senior

« Odpowiedz #5 : Październik 29, 2007, 21:13:01 »

Jacek, Jacek !!!
To własnie był niedzielny muzyczny alfabet Teleexpressu o którym pisałem kiedyś i przegapiłbym go gdyby nie Ty - dzieki wielkie!
Swoją drogą nie wpadłem na to że teleexpress można oglądać online  Zawstydzony
To właśnie dlatego było o Toto - bo już nadeszła literka "T".

PS Za tydzień premiera nowej płyty koncertowej Co??? Co, jak, gdzie, kiedy Co?? Uśmiech Ktoś wie coś na ten temat? Uśmiech
JacekG
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #6 : Październik 29, 2007, 21:45:58 »

karol_guitar bardzo dziekuje Ci, za podanie tytulu piosenki, jest cudowna.

Skusia nie ma za co. Ja zainteresowalem sie Toto wlasnie dzisku temu teleexpresowi,bo bardzo spodobala mnie sie ta piosenka. Posluchalem dzis tez innych piosenek i rowniez mnie sie podobaja,mozna powiedziec, ze rodzi sie nowy fan zespolu;). Coniektorych utworow, nie moglem praktycznie sie nasluchac, cos pieknego;).
adam2uk
Senior

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : Październik 30, 2007, 03:27:57 »

Cześć Skusia - premiera miała miejsce wczoraj - 29-10-07 - a wiem na pewno - bo właśnie wczoraj kupiłem, spodziewam się,że dotrze do mnie około czwartku i nie umiem się już doczekać. Ale na dvd z tej trasy trzeba będzie chyba jeszcze poczekać...

Cześć JacekG - z tym teleexpresem - świetna rzecz, ale niestety nie mogę tego obejrzeć, bo wyskakuje mi komunikat: "Dostęp do tego materiału nie jest możliwy z terytorium kraju z którego się z nami łączysz". Szkoda.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2007, 03:37:31 wysłane przez adam2uk » Zapisane
Sebastian
Gość
« Odpowiedz #8 : Listopad 18, 2007, 22:00:03 »

http://pl.youtube.com/watch?v=BwxNGM-Hmt4

Pamietacie Toto w telexpresie   jak by nie patrzec promocje. a tak to robia za granica i dla tego tam przyjezdzaja a nas maja w dupie, jesli sie puszcza Africe z bootlega i sie opowiada bledy historyczne na temat zespolu.......3 grammy za Toto IV ha ha ha dobre wstyd ale czego sie mozna spodziewac po sierodzkim,moge tak jeszcze ale mi rece opadaja, Jacek [Bulka] ten link to dla ciebie, pamietasz o czym rozmawialismy to teraz juz bedziez wiedzial o co mi chodzilo.pozdrawiam
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!