Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 12, 2017, 14:59:13 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: DVD: Live At Vina Del Mar Festival, Chile [2004]  (Przeczytany 3519 razy)
adam2uk
Senior

Zobacz profil WWW
« : Listopad 12, 2007, 12:14:55 »

Witam wszystkich,

Znalazłem właśnie w swojej skrzynce mailowej informację, że 26 listopada ma się pojawić w sprzedaży DVD z koncertu TOTO w Chile z 2004 - "Live At Vina Del Mar Festival".
ALE - Znalazłem też w innym źródle, że to jest ponoć bootleg, nieautoryzowany przez zespół... Czy może ktoś z Was ma już na ten temat jakieś informacje? Ktokolwiek słyszał - ktokolwiek wie?
Gdyby nie to "2004", pomyślałbym, że to niecierpliwie oczekiwane dvd z trasy koncertowej F.I.B.2007...
Pozdrawiam...
bulka
Junior
**

« Odpowiedz #1 : Listopad 12, 2007, 18:37:09 »

hehe Uśmiech jakis czas temu, moze z miesiac albo dwa wszedlem do sklepu-marketu "real" i na co trafilem ? wlasnie na ten koncert wydany w formacie dvd Uśmiech tak wiec zakupilem czem predzej. mamy po prostu oficjalny bootleg, plik dziwnie skonwerterowany i w sredniej jakosci dzwiekowej Uśmiech
adam2uk
Senior

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : Listopad 13, 2007, 03:36:22 »

Nieźle - a mi tu piszą, że ma to wejść 26 listopada do sprzedaży...sam już nie wiem...
Bulka, gdybyś mógł sprawdzić - i potwierdzić, czy masz tak samo wszystko na tej płycie "z Chile" jak poniżej:

# Format: PAL
# Region: Region 2 ( DVD formats.)
# Number of discs: 1
# Classification: Exempt
# Studio: Synergie Logistics
# DVD Release Date: 19 Nov 2007
# Run Time: 70 minutes

Naprawde zastanawiam się czy warto to kupić - czy poczekać do...lutego na F.I.B.L.2007...?

Do tego jest komentarz, że to faktycznie bootleg z miernym dźwiękiem, z koncertu "Through The Looking Glass" - ale ponoć większość kawałków jest taka sama jak na "Live in Amsterdam 2003" i recenzenci polecają kupić jednak ten drugi DVD...
W sprzedaży ma się dopiero pojawić 26 listopada w UK, widocznie w Polsce było już wcześniej....
Dzięki.
bulka
Junior
**

« Odpowiedz #3 : Listopad 13, 2007, 21:50:40 »

hmmmm pojecia nie mam jak to z tym jest. Producentem tego jest chyba forma "MP" to chyba Masterplan. laczny czas plyty to 59:37 , ale tytul sie zgadza, zreszta ta koncert lecial w telewizji w chile. nie sadze by bylo to cos innego . jak masz gdzies link do tego to powiem Ci jak wyglada moja okladka !!
adam2uk
Senior

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : Listopad 14, 2007, 03:24:29 »

hmm, to jest akurat jedyna pozycja DVD "TOTO", do której nie ma okładki na stronie amazon.co.uk... Tyle tylko, że czas trwania =70 minut, ale nie łudzę się już nawet, że będzie to coś innego niż koncert z "czilijskiej" telewizji. Dzięki wielkie za informacje. Pozdro.
Mati
Nowicjusz
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : Maj 04, 2008, 17:22:04 »

hej
polecam ten bootleg, imho dużo lepszy od oficjalnego wydania z amasterdamu a o niebo od FIB Live gdzie po prostu nie daje rady słuchać wokali, brzmią jak Eifell 65 Smutny
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!