Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 12, 2017, 16:48:52 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 4
  Drukuj  
Autor Wątek: Witam!!  (Przeczytany 15503 razy)
jokker
Nowicjusz
*

« : Październik 18, 2008, 23:42:30 »

Chciałem wszystkich powitać serdecznie i uznać za swoich przyjaciół, z tego względu, że jesteście fanami zespołu TOTO i tak jak ja lubicie słuchać dobrej muzyki. Pozdrawiam wszystkich i do usłyszenia Spoko
ps. może się jakoś wmieszam w tłum
karol_guitar
Mistrz

« Odpowiedz #1 : Październik 19, 2008, 15:31:45 »

Witaj Uśmiech wmieszanie w tłum nie jest tu trudne, ostatnio zaobserwowałem jakiś zastój w dyskusjach niestety. Może reszta forumowiczów przypomni sobie o forum, a nowa krew sprawi, że będzie ciekawiej Duży uśmiech
aneta
Stały bywalec

zawsze wierna fanka

« Odpowiedz #2 : Październik 20, 2008, 17:54:15 »

Uśmiech witaj nowa przyjazna duszyczko.miło że ktoś tu jeszcze zagląda

aneta 505267835 pozdrawiam
Dracula
Junior
**

« Odpowiedz #3 : Październik 21, 2008, 17:21:41 »

Siemano. Z pewnością zagląda tu wiele osób ale w związku z tym że TOTO już nie istnieje to ciężko jest coś jeszcze tutaj napisać... Ja mogę dodać od siebie że w aktualnym październikowym Topguitar jest obszerny wywiad z Lukatherem - polecam!!
Kelme
Stały bywalec

« Odpowiedz #4 : Październik 22, 2008, 12:47:31 »

Hello. Dracula, jest coś na rzeczy w tym co napisałeś, ale może ludzie się otrząsną z szoku wywołanego rozwiązaniem grupy i coś jeszcze skrobną. Dzięki za info o SL.
jokker
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #5 : Październik 22, 2008, 19:59:25 »

Że grupa została rozwiązana to wiem, no ale jeżeli już tak się stało to trudno nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, lepiej raczej usiąść sobie wygodnie, załączyć ich muzę i odprężyć się nie co, dziękując w duszy autorom za tak super muzykę...  a tak ogóle to jakiś zastój panuje na forum, przeglądałem ostatnio różne tematy, to ostatnie posty z zeszłego roku jeszcze są, szczególnie zapamiętałem ten watek w którym była mowa o wspólnym spotkaniu i jakiejś imprezie przy muzyce TOTOSÓW może warto by było poruszyć ten temat na nowo, co wy nato??

ps nie wiecie czy może jest jakaś kapela w Polsce co gra utwory TOTO... pośpiewałbym sobie la lal la
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2008, 20:09:44 wysłane przez jokker » Zapisane
aneta
Stały bywalec

zawsze wierna fanka

« Odpowiedz #6 : Październik 23, 2008, 22:46:03 »

jestem ZAtakim spotkaniem Chichot fajnie byłoby poznac ludzi którzy kochajśą Toto taj jak ja i ty Jokker.to byłoby cudowne bo jak słyszę wokól mnie pytanie a co to Toto to krew mnie zalewa od stóp do głów.nie mam nawet z kim podzielić swojej fascynacji.pozdrawiam cię mój nowy przyjacielu

a_kuku
Junior
**

I'm a cat on a crown in the middle of the night

« Odpowiedz #7 : Październik 24, 2008, 15:30:40 »

Witam wszystkich. Miło mi dołączyć do grona forumowiczów Uśmiech
jokker
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #8 : Październik 24, 2008, 21:20:10 »

Widzę że coś się zaczyna dziać, no i dobrze może się ruszy ten korek Język  ktoś napisał że po rozpadzie TOTO nie będzie o czym pisać na forum, przecież  nie musimy pisać tylko o zespole czy o ich piosenkach, można pisać o sobie i swoim życiu codziennym, o  swoich pasjach, o tym co się dzieje w kraju i na świecie,  wtedy forum bardziej ożyje
ps moja przyjaciółko anetko, również cię pozdrawiam i czekam na kolejne posty od ciebie i od innych użytkowników  Uśmiech
a_kuku
Junior
**

« Odpowiedz #9 : Październik 24, 2008, 22:34:43 »

Ej, ja też chcę być przyjaciółką  Duży uśmiech

Czym się zajmujemy? Ja kończę studia (polonistyka na UG) i jednocześnie pracuję jako korektor językowy. A tak poza tym -- żyję muzyką Uśmiech

Pochwalę się -- dzisiaj upiekłam rogailiki z różą i nawet były jadalne, co przy moim braku talentu kulinarnego jest niebywałym osiągnięciem Mrugnięcie

Właśnie słucham "Fahrenheita". Bosssko Uśmiech

Pozdrawiam   Buziak
aneta
Stały bywalec

zawsze wierna fanka

« Odpowiedz #10 : Październik 24, 2008, 23:19:38 »

witajcie a kuku i Jokker.miło mi niezmiernie.ja jestem z zawodu white sister Chichot wiecie ta od zastrzyków.pozdrawiam was serdecznie i dzięki ci jokker że ruszyłeś tu trochę ten zastój...[img]

karol_guitar
Mistrz

« Odpowiedz #11 : Październik 25, 2008, 09:45:11 »

A ja pobieram nauki w liceum Język oprócz tego gram w zespole na gitarze, na saksofonie w orkiestrze Duży uśmiech i pracuję jako nauczyciel gry na wiośle Duży uśmiech
a_kuku
Junior
**

« Odpowiedz #12 : Październik 25, 2008, 21:58:02 »

Witam Panią "Pigułę" Mrugnięcie i Pana Wioślarza Mrugnięcie
jokker
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #13 : Październik 27, 2008, 07:29:19 »

Trochę się rusza ale nadal słabiutko, nadal trzeba drążyć skałę, a twarda jak cholera  Chichot   teraz już wiem do kogo się zgłosić w razie choroby no i na coś słodkiego do kawy... Język jeżeli o mnie chodzi to pochodzę z Lubelszczyzny od nie dawna mieszkam po Warszawą, w końcu się wyprowadziłem z domu i cieszę się z tego. W Lublinie skończyłem licencjat z administracji a teraz układam glazurę i terakotę, Duży uśmiech trochę nie po drodze no ale cóż, powoli jakoś leci, TOTO się słucha i nie jest źle, żeby tylko gorzej nie było, ale chyba się nie zanosi, bo jak się w końcu ruszy to forum to będę miał dużo przyjaciół... mam nadzieje Z politowaniem
a_kuku
Junior
**

« Odpowiedz #14 : Październik 27, 2008, 08:25:11 »

A w razie problemów z jakimś dziwacznym zdaniem można zwrócić się do Zuzanny (prawie jak Rosanna, prawda?  Mrugnięcie) -- korektorki  Duży uśmiech Służę pomocą.

Hmmm, tylko dlaczego tak mało ludzi pisze?

Odezwijcie się. Póki co, siadam do pracy (właśnie zlecono mi korektę językową książki o przedwczesnym wytrysku, jak widzicie, to bardzo kształcąca praca Mrugnięcie)

Jokkerze, jak będę zakładać spółkę edytorską (a może pójść na całość i od razu wydawnictwo?), zwrócę się do Ciebie pewnie w sprawach formalnych Uśmiech

Buźki  Buziak

a_kuku
Strony: [1] 2 3 4
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!