Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 17, 2017, 12:57:19 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3
  Drukuj  
Autor Wątek: Autografy i kostka Steva  (Przeczytany 16742 razy)
pawsoch
Junior
**

Od 1986 Toto w mojej głowie a 1996 na ramieniu ;-)

Zobacz profil WWW
« : Styczeń 07, 2009, 11:04:13 »

Witajcie. Chciałem pochwalić się Wam moim "trofeum", które doczekało się po 10ciu latach swojego miejsca w domciu na ścianie. Przed koncertem w Warszawie "Niedźwiedź" prowadził plebiscyt na 10 najlepszych piosenek Toto a 5 osób, które przysłały najciekawsze materiały związane z zespołem dostały płyty z autografami członków grupy, którzy podpisywali je po konferencji prasowej, (kto pamięta pytanie do Luka o wstąpieniu Polski do NATO :-))))) w studio. Wysłałem fotkę odbitych w betonie dłoni chłopaków z Toto zrobioną w Amsterdamie przez moją kumpele i wygrałem! Ten, kto był na drugim koncercie w sali kongresowej pewnie pamięta kolesia w koszulce bez rękawków (to był mroźny luty, ale tatuaż Toto musiał być widoczny ;-) ), który na pół godziny przed rozpoczęciem stał już przed sceną miedzy dwoma łysymi ochroniarzami, najbliżej jak to było możliwe. Co się działo później to można sobie wyobrazić, Luk był na odległość dłoni i w połowie koncertu rzucił mi piórko a ja nura miedzy ochroniarzy. Trzymali mnie za pasek od spodni a ja darłem na czworaka w powietrzu, ale znalazłem ją i jest już od tej pory ze mną! Nie wyobrażam sobie jak można siedzieć spokojnie w foteliku na takim koncercie! Pozdrawiam wszystkich, którzy wtedy byli pod sceną!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2009, 11:19:39 wysłane przez pawsoch » Zapisane
aneta
Stały bywalec

zawsze wierna fanka

« Odpowiedz #1 : Styczeń 29, 2009, 19:13:48 »

witaj.ja niestety nie byłam w kongresowej smutno mi z tego powodu do dziś ale potrafię zrozumieć twój entuzjazm Uśmiech wierz mi ja bym też spokojnie nie usiedziała...ochraniarze mieliby robotę ha ha.pozdrawiam

aneta 505267835 pozdrawiam
between
Stały bywalec

« Odpowiedz #2 : Luty 06, 2009, 00:57:32 »

Pawsoch.
 Choć nie piszczałam jak małolata pod sceną też Cię pozdrawiam.  Przecież nikt nie siedział. Ja w każdym bądź razie takich nie widziałam.

between
hass
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #3 : Luty 20, 2009, 17:27:08 »

No stary to jest nas dwóch, też mam taką!
hass
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #4 : Kwiecień 03, 2009, 12:16:09 »

A teraz kochani ma DWIE (!).
Z Warszawy 1999r oraz Pragi 2008r.
Jestem fuksiarzem!
Oprawie ją tak jak Ty, tylko musze znaleźć antyrame, która zmieści T-shirta ( z '99 MINDFIELDS) z autografem S.Lukathera.
pawsoch
Junior
**

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : Kwiecień 03, 2009, 12:48:07 »

Stary no to gratulacje  !
wysek
Mistrz

« Odpowiedz #6 : Kwiecień 12, 2011, 09:49:45 »

Chciałem się Wam troszkę pochwalić, choć 40-letniemu facetowi to może nie wypada, moim tatuażem. Od bardzo dawna chciałem taki sobie zrobić ale zawsze brakowało mi odwagi. Jednak muzyka z którą się utożsamiam jest dla mnie tak bardzo ważna a TOTO jest w moim sercu od 25 lat - więc nadszedł idealny na to czas. Jest to mój pierwszy tatuaż i pewnie jedyny. Wiele osób robi je by upiększyć swe ciała, mój jest symbolem - znakiem, czymś co zawsze w złych chwilach będzie mi przypominał muzykę , która odmieniła moje życie i pozwala radośniej patrzeć na świat. Jako nastolatek na ich utworach uczyłem się słuchać i rozumieć muzykę. Tak na prawdę uważam , że największym wynalazkiem ludzkości jest muzyka. Uczyłem się grać na różnych instrumentach, obecnie nie gram na żadnym, ale myślę , że granie należy  pozostawić tym, którzy potrafią to robić najlepiej tak jak TOTO a ja jestem stworzony do ich słuchania i niech tak pozostanie.
Pozdrawiam wszystkich fanów TOTO !!!
pawsoch
Junior
**

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : Wrzesień 27, 2011, 09:09:59 »

zajebisty!
 może i ja kiedyś zmienie małe "Toto" w miecz z The Seventh One bo zawsze o takim marzyłem, pozdarwiam
waldomore
Junior
**

« Odpowiedz #8 : Grudzień 23, 2011, 14:53:46 »

Witajcie po długiej przerwie !
Skoro mowa o autografach, kostkach i.t.p. to też się pochwalę takowymi trofeami. Kostkę zdobyłem na koncercie Luka w Augsburgu w marcu 2009. Tam też podpisał mi większość okładek swoich solowych płyt i tych z TOTO, a co ciekawe miało to miejsce nie po koncercie, a przed. Spotkałem go w knajpie, wstąpiwszy na browara, aby zaostrzyć sobie zmysł słuchu przed koncertem Uśmiech A oto foto z tego zajście.
pawsoch
Junior
**

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : Czerwiec 27, 2013, 17:37:37 »

Przedwczoraj zdobyłem drugą i też od Niego, grana!
Dambej
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #10 : Lipiec 15, 2013, 21:56:44 »

Ładna zdobycz. Nie należę do zazdrośników, ale naprawdę Ci się poszczęściło. Moje szczere gratulacje.

....................
strona
pawsoch
Junior
**

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : Maj 08, 2014, 12:19:44 »

Uwaga! Trzymajcie zady!

Wczoraj w trójce u Piotra Barona wygrałem jedyną w Polsce podwójna płytę z koncertu w Łodzi z autografami wszystkich członków Toto + foto album!
JESTEM MEGA SZCZĘŚCIARZEM!

podsumowanie:

WARSZAWA 1999 ROK - płyta z autografami wygrana w Trójce u Niedźwieckiego + kostka rzucona od Lukathera
ŁÓDŹ 2013 ROK - kostka rzucona od Lukathera + płyta z autografami wygrana w Trójce u Barona

Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

Tyle szczęścia na raz!
Jak tylko przyslą zaraz Wam tu wkleję !

Pozdrawiam
pawsoch
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2014, 13:06:30 wysłane przez pawsoch » Zapisane
Witek [Chrzanów]
Senior

« Odpowiedz #12 : Maj 08, 2014, 13:08:06 »

Szczęściarz!!! Duży uśmiech Duży uśmiech
Sebastian
Gość
« Odpowiedz #13 : Maj 09, 2014, 08:45:14 »

Super sprawa!!!!
Ja miałem to szczęście że kilka godzin przed koncertem w Łodzi miałem super konwersacje z Nathanem  - wspólne zdjęcie i autograf na plakacie a po chwili spacerkiem przechadza sobie na przeciw mnie uśmiechnięty od ucha do ucha ojciec i matka zespołu w jednej osobie David Paich - autograf wspólne kilka zdjęć, krótka rozmowa i co muszę napisać że David to przesympatyczny człowiek, ciepły, otwarty nie to co Lukather
pawsoch
Junior
**

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : Maj 09, 2014, 09:29:42 »

To byłby dla mnie szczyt marzeń spotkać ich osobiscie. Szczerze zazdroszcze.
Pozdrawiam
Strony: [1] 2 3
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!