Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 17, 2017, 12:56:40 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Witam wszystkich na forum.  (Przeczytany 2068 razy)
Bandit
Senior

« : Styczeń 25, 2009, 14:22:45 »

Na forum jestem pierwszy raz wiec mowie wszystkim CZESC! TOTO slucham od dawna,jestem wielkim fanem tej grupy, ktora jest jedyna w swoim rodzaju. Źle sie stalo, ze juz Ich nie ma ale mam taka cicha nadzieje, ze za pare lat uslyszymy Toto ponownie. Takie gwiazdy nie umieraja tak nagle a Lukather nie wytrzyma dlugo bez chlopakow z zespolu. Mowie Wam. Impulsem do rejestracji na Waszym forum jest to, ze chcialem przekazac radosna nowine wszystkim fanom Toto a w szczegolnosci Steva Lkth. Oto bowiem 19 marca w teatrze Lucerna w Pradze odbedzie sie jego koncert w ramach europejskiej trasy. Moze juz to wiecie a jesli nie ...no to juz wiecie Mrugnięcie Pozdrawiam wszystkich!
aneta
Stały bywalec

zawsze wierna fanka

« Odpowiedz #1 : Styczeń 25, 2009, 15:27:10 »

witanko.miło mi cię powitać...fajnie poznać kolejną Totoduszyczkę..

aneta 505267835 pozdrawiam
Rockyflower
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #2 : Listopad 11, 2009, 11:46:56 »

Witam serdecznie! Jestem wielkim fanem TOTO od ponad 20 lat. Tę stronę przeglądałem już kilka razy. Wielki szacunek dla twórcy (a raczej twórczyni). Mam nadzieję, że pomimo przerwania działalności naszego ulubionego zespołu strona i jej forum będzie działać.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!