Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 12, 2017, 11:00:33 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Steve Lukather - ECT World Tour - Praga, 19 marca 2009  (Przeczytany 6027 razy)
MarS
Junior
**

« : Marzec 22, 2009, 12:17:08 »

Tutaj Wam opiszemy nasze wrażenia z koncertu w Pradze.

Było niesamowicie! Luke w świetnej formie i cały zespół również Mrugnięcie Po koncercie udało nam się zamienić parę słów ze Stevem, Rickym, Carlitosem i Erickiem. To wspaniali ludzie - zero napinki, wielki szacun! Mamy autografy, zdjęcia i dwóch  Szok szczęśliwców ma kostki Lukathera!

« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2009, 21:12:41 wysłane przez MarS » Zapisane

hass
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #1 : Marzec 23, 2009, 15:08:57 »

Hej Fani!
Byłem i przeszło moje najśmielsze oczekiwania to co nas spotkało.
Wciąż nie moge uwierzyć, autografy, kostki, fotki i ... musiałem Go pocałować  Duży uśmiech
 ...i tego drugiego  Mrugnięcie też hehehe !
LUKE wykazał godną podziwu cierpliwość w stosunku do mojej osoby, RISPEKT!
I musze potwierdzić, że Białystok ma największą kolekcje kostek Lukathera w promieniu 1000km! O autografach nie wspomne.
Pozdrawiam Mario i uroczą małzonkę (też ma fajne foto).
MarS
Junior
**

« Odpowiedz #2 : Marzec 23, 2009, 19:00:58 »

I musze potwierdzić, że Białystok ma największą kolekcje kostek Lukathera w promieniu 1000km! O autografach nie wspomne.

Co prawda, to prawda ... Dwie osoby z Białego i dwie kostki Steva  Chichot Mnie się nie udało, choć było tak blisko Smutny Prawie nie doszło do rękoczynów ... Ale nieważne.

Nasi przyjaciele Hass i Gvaku wpadli na szalony pomysł i postanowili sprezentować Luke'owi piersiówkę wysadzaną kryształkami Svarowskiego oczywiście nie pustą  Mrugnięcie Luke nie załapał o co chodzi ale Ricky Z. wziął ją z ochotą, co zostało zresztą udokumentowane na załączonym zdjęciu  Duży uśmiech

aneta
Stały bywalec

zawsze wierna fanka

« Odpowiedz #3 : Marzec 23, 2009, 19:48:16 »

witajcie MarS i hass faktycznie wspomnienia macie nieziemskie aż można pozazdrościć...faktycznie kostki to cenne trofeum i szczęśliwi którzy je posiadają...co do piersióweczki to faktycznie podziwiam Stevena...kto jak kto ale on nie załapał? Chichot dobrzew że chociaż Ricky...pozdrawiam was serdexcznie i dziękuję za cenne relacje z koncertu na który tak bardzo chciałam pojechać

aneta 505267835 pozdrawiam
Karol Totomaniak
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #4 : Marzec 24, 2009, 11:36:47 »

Cześć Wam!

Dawno mnie tu nie było.Byłem w Pradze; było niesamowicie;udało sie zrobić fote z Luke;Zapraszaliśmy go później żeby przyszedł do stolika na browar;mówił że być może przyjdzie ale pewnie był zmęczony.
Nieopisane wrażenia!
Cześć Hass chyba żeśmy sie spotkali z Tobą i Twoim kumplem - robiliśmy sobie wspólnie fote przy wyjściu;pokazywałeś mi kostki które zdobyłeś;Luke podpisywał Ci sie na koszulce z trasy Mindfields
Pamiętam jak podczas koncertu położyłeś Luke`owi sweter na odsłuch hehehehhe.Daj znać co u Ciebie!

Pozdrawiam,
Karol
MarS
Junior
**

« Odpowiedz #5 : Marzec 24, 2009, 12:38:48 »

Hass zdjął z siebie koszulkę  Duży uśmiech i oddał Luke'owi. Co za poświęcenie! Respect! Jak podeszliśmy po koncercie do Steva to od razu entuzjastycznie zareagował na jego widok. I ta jego nieziemska ciepliwość do mego frienda  Mrugnięcie. Poczesał go po 'grzywie" i ucałował jego rękę. Zazdroszczę ułańskiej fantazji Duży uśmiech

Widzę, że powoli "ujawniają się" osoby będące w Pradze ... Serdecznie pozdrawiam tych, którzy byli a się nie przyznali, że jadą Mrugnięcie

hass
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #6 : Marzec 24, 2009, 19:11:58 »

hehehe
Witaj Karolu, to ja - widać na fotcez Lukiem, z Toba też mam i białą gitarą!
Widze, że nie tylko LUKE mnie zapamieta :] hehehehe

Poponuje zorganizować jakąś grubszą akcje wymiany materiałów cyfrowych, jako że sie na tym nie znam - proponujcie akieś rozwiązanie (dla lamera)
MarS
Junior
**

« Odpowiedz #7 : Marzec 25, 2009, 21:06:35 »

Nie wiem czy już widzieliście na youtube. Są dwa fajne filmiki z Pragi.

http://www.youtube.com/watch?v=JdJ9t9_3pVw
http://www.youtube.com/watch?v=ZZytSquSIb0

Peace, MarS

between
Stały bywalec

« Odpowiedz #8 : Marzec 27, 2009, 12:48:32 »

cześć chłopaki Uśmiech   desperados !;)
mimo wszystko czuję lekki niedosyt... /;)

between
Skusia
Senior

« Odpowiedz #9 : Marzec 30, 2009, 23:24:41 »

Witajcie,
To co się będę ukrywał Uśmiech - też tam byłem i to zupełnie przypadkiem - miałem zaplanowaną delegację i gdy przeglądałem stronkę Steve'a ku mojemu zdumieniu sie okazało że właśnie w czasie gdy będę w Pradze on koncertuje. Pomyślałem - cóż raczej nierealne, pewnie wszystkie bilety wyprzedane, ale ku mojemu zdziwieniu na dzień przed koncertem gdy przybyłęm do Lucerny bez problemu dostałem bilet i z niedowierzaniem pytając ile jest wolnych jeszcze miejsc pani w kasie powiedziała mi że ok 200. Pojawiła się refleksja - my w Polsce czekamy choć na jeden krótki koncert a w miastach takich jak Praga możesz dostać bilet nawet w dzień koncertu - widziałem - i nawet przechodząc obok byś nie wiedział że Lukather tam gra - żadnego plakatu, nic Uśmiech Kosztowało mnie to całe ok 80 zł w przeliczeniu na polskie złoty. Dobra - wchodze do środka - a tu kurcze klubik jak z osiedla spray na ścianach, kibel z popsutymi drzwiami, ludzie stoją lub siedzą przy barze i piją piwo, kopcą fajki że aż gęsto, nieopodal niezawielka scena - trochę się zdziwiłem oczekując czegoś w rodzaju teatru gdzie siąde w krześle i będę czekał - Mrugnięcie - ale szybko podłapałem klimacik. Ok 21 luzik, sponton, najpierw wyszło kilku młodych chłopaczków złapali się za instrumenty i zaraz potem wyskoczył Steve z gitarą i od razu zaczęli grać. W sumie pierwszy raz widziałem go na żywo i było to dosyć dziwne - faje uczucie - gość którego widywałem ruszającego się dotychczas tylko na youtube teraz stoi z 10 metrów ode mnie Uśmiech
Koncert spoko, trochę źle wyregulowali mikrofon i było wrażenie jakby Steve miał wytarte gardło (może tak napradę było Mrugnięcie) ale zaraz potem było juz ok. Jak ktoś już napisał zero napinki, luźny, fajny kontakt z publiką, nie potrawiłem tylko motywu gdy Steve śpiewając piosenkę nagle pokazał i krzyknął głośne "fuck you" zwracając się chyba do swojej byłej dziewczyny z przeszłości - no cóż amerykański rocker Mrugnięcie Fajny był motyw gdy perkusista grał solo z związanymi oczami, Steve podchodził i odsuwał mu tależe Uśmiech Cieszyłęm się bardzo że zagrał Party In Simon Panths i Hero with an 1000 eyes - super brzmiało i skakałem i darłem 'ryj' Uśmiech Było też Live For Today ze starego repertuaru Toto. W pewnym momencie był nieprzyjemny incydent - nie wiem czy ktoś zauważył - jakiś koleś z tyłu zdjął koszulkę i zacząl skakać jak małpa i zaczepiać ludzi. Szybko założyli mu nelsona i wyprowadzili. Respekt dla dziewczyny która siedziałą przy głównym głośniku na scenie, ja stałęm  dość kawałek od niej a dzwoniło mi w uszach. Cóż popełniłem coś czego pewnie mi nie wybaczycie ale ... wyszedłem przed końcem. Nie to żeby mi się nie podobało bo było super ale - późna godzina, obce miasto, ostatni tramwaj te klimaty. Zdjęcia mam, niestety tylko Steve'a nie ze Stevem - może następnym razem. No i to chyba na tyle. Pozdrowienia serdeczne dla tych którzy byli - podsłuchiwałem kto mówi po polsku ale niestety nie udało się was spotkać Uśmiech
between
Stały bywalec

« Odpowiedz #10 : Marzec 31, 2009, 21:03:54 »

skusia, kochany jesteś Mrugnięcie
 dzięki,że podzieliłeś się z nami. subiektywne spojrzenie. i bardzo dobrze. takich więcej
 Buziak Buziak Buziak

between
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!