Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 17, 2017, 12:46:34 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: LUKE W POLSCE jesienią 2009!!!!!!!  (Przeczytany 9243 razy)
karol_guitar
Mistrz

« Odpowiedz #15 : Marzec 25, 2009, 20:52:56 »

Spokojnie, myślę, że nikt nie będzie się tu do Ciebie wrogo nastawiał, po prostu nie chcemy zgrzytów i niepotrzebnych impulsów, które mogą zostać źle odebrane Mrugnięcie
Ja też jestem realistą, staram się nie przeceniać sił polskich organizatorów, ale w duchu cieszę się, jest nadzieja, może się tam spotkamy Uśmiech
between
Stały bywalec

« Odpowiedz #16 : Marzec 25, 2009, 21:29:49 »

Widzę,że tu wielkie poruszenie Mrugnięcie
A ja mam do Was jeszcze większa prośbę. Rozważcie, ale tak szczerze, głęboko następująca kwestię : czy Steve nie marzy o niczym innym jak tylko o zagraniu koncertu w Polsce? I to z jakimś za przeproszeniem, cyrkiem objazdowym??? No... Pomyślcie sami... Bandit sam ma dla Was gotową odpowiedź w jednym ze swoich komentów. Wiem,że nie chce się Wam szukać. Macie więc gotowca. Tu, w Polsce, zarówno TOTO jak i LUKE są za mało znani. Za mało interesujący medialnie, komercyjnie. To wyrafinowany smak a nie fastfood!..Smutne ale prawdziwe, co??? Bo dla nas są wyjątkowi. Niepowtarzalni...Jedyni!
 Skłonna jestem przyznać racje opinii,że Luk ma po prostu występy w Polsce gdzieś Smutny Skoro ma taką widownię jak we Francji czy Holandii...Ha! Że nie wspomnę o Kraju Kwitnącej Wiśni!..To nie wschodząca gwiazda showbiznesu. To artysta, choć niszowy przyznacie, to jednak o silnie ugruntowanej pozycji. On NIE MUSI przecierać sobie ścieżek, dróg i szlaków w podboju serc fanów. ON ma już TEN etap daleko za sobą. A nam przeszkodziły lata izolacji od zachodu, zafundowane przez dieduszkę Stalina. Smutny:PPP
 Co do Lukathera, to Aneta ma poniekąd rację. Nie trzeba tu być jasnowidzem. Ani wróżyć z fusów. Wystarczy trochę prześledzić żywot tegoż człowieka. Pewna znajomość astrologii czy numerologii też się przyda...Bardzo śmieszne, co? ::)Ale tu nie ma nic do rechotu, przyjaciele...Oj! I trochę szczęścia też w życiu trzeba mieć. Źle! Wróć! Determinacji może bardziej... Prawda, droga Libro? Mrugnięcie
 Ja, w wypowiedzi MarSa, choć przyznam agresywnej, widzę jednak głęboki smutek i żal z wyżej wspomnianych powodów.
 Wierzcie mi, tak naprawdę nie ma o co się żołądkować. Zakopcie faktycznie ten topór wojenny.
 Buziaki dla Anety.
 Buziaki dla MarSa.
 Buziaki dla Bandit.
 Buziaki dla Was wszystkich.

between
Bandit
Senior

« Odpowiedz #17 : Marzec 25, 2009, 21:34:34 »

Widze że ożywiła się atmosfera na forum. Szkoda,jak MarS zauważył, że w takich okolicznościach ale zawsze coś. Nie żywie do nikogo urazy tylko prosze, tak jak pozostali, żeby dyskusje odbywały sie w sposob spokojny i kulturalny. Wiem, że za bardzo mnie nie znacie i MarS mógł potraktować moje posty jako pobożne życzenia 14 latka. Ja jednak jestem realistą i cały czas wierze, że Steve nas odwiedzi. Powtarzam, czasy Toto - wielkich gwiazd mamy za sobą (chociaż tak jak pisałem kiedyś myśle,że Toto się reaktywuje za jakiś czas i nie linczujcie mnie znowu za to że tak myśle). Steve nie gra już z Toto więc tym samym jego koncerty to już nie ta sama liga (nie wyobrażam sobie Toto w klubie o powierzchni 300 m kwadratowych) co kiedyś. Teraz na koncerty Luka przychodzą w dużej mierze gitarzyści, czyli fani jego kunsztu gitarowego a fani Toto przy okazji. Ja z kolei jestem klawiszowcem więc bardzo cenie talent Davida Paicha aczkolwiek i gitara nie jest mi obca, z resztą żaden instrument nie jest mi obcy Mrugnięcie Na forum wszyscy jesteśmy przyjaciółmi i miejmy świadomość że Toto jak i każdy członek tej kapeli jest naszym wspólnym idolem(chyba tak moge napisać) a nie prywatnym dlatego dzielmy sie przeżyciami i refleksjami z satysfakcją a nie z agresją. Pozdrawiam wszystkich.

ps. nie byłem niestety w Pradze. Praca mi na to nie pozwoliła ale jeśli dojdzie do koncertu w Polsce to jestem na bank.  
MarS
Junior
**

« Odpowiedz #18 : Czerwiec 21, 2009, 22:43:43 »

Witajcie,
Mam dobrą wiadomość z pierwszej ręki  Mrugnięcie Steve będzie w Polsce jesienią na 99%.
Nie będzie to jednak koncert w stylu tych z trasy ECT World Tour 2008/2009 lecz występ w klimacie El Grupo! Przyjeżdża do Polski w składzie: Steve Weingart (synth fills, keyboards), Carlitos del Puerto (bass) i Joey Heredia (drums). Spodziewajcie się dużej dawki instrumetalnej uczty Duży uśmiech
Występ na festwalu w Polsce traktuje jako "przetarcie" przed nagraniem nowej płyty.

Mam nadzieję, że nie zawiedziemy Luke'a frekwencją ... Dajcie znać pozostałym fanom !!!

Peace, MarS

mike
Junior
**

« Odpowiedz #19 : Czerwiec 24, 2009, 20:13:51 »

A żeby nie pisać jesienią, to za strona festiwalu:
9.10.09 - Katowice
10.10.09 - Opole

karol_guitar
Mistrz

« Odpowiedz #20 : Czerwiec 24, 2009, 20:58:12 »

Znane są już ceny biletów? Interesuje mnie najbardziej koncert w Katowicach.
MarS
Junior
**

« Odpowiedz #21 : Czerwiec 24, 2009, 21:27:11 »

Mike, Karol

Z tego co się orientuję to cena biletów oraz dokładna data nie jest jeszcze ustalona. Te terminy na stronie festiwalu są "ruchome". Prawdopodobnie nie wszystkie gwiazdy potwierdziły jeszcze swój udział.

Dużo zależy od planów Luke'a i jego całej logistyki (trasy na jesieni po Europie). Ostatnio mówiło się o terminie 1-4 października. Najpewniejszym miejscem koncertu będzie Opole. Jeżeli chodzi o drugie miasto to w grę wchodzą Katowice i Wrocław.

Znacie kogoś w Ragtime (Opole)? Oni będą znać więcej szczegółów - są organizatorami tego festiwalu.
Musimy się uzbroić w cierpliwość i trzymać kciuki żeby wypaliło  Mrugnięcie

Peace, MarS

karol_guitar
Mistrz

« Odpowiedz #22 : Czerwiec 25, 2009, 11:41:04 »

MarS, dzięki za info, mam jednak nadzieję, że Wrocław lub Katowice też wypalą Mrugnięcie Trzymam kciuki Uśmiech
fqjcior
Junior
**

« Odpowiedz #23 : Czerwiec 25, 2009, 11:41:16 »

Witam po długiej nieobecności.

Śledzę newsy dot. koncertów Luke'a w Polsce. Cieszy mnie, że są duże szanse na jego przyjazd. Jednak nie miałem pojęcia, że nie będą to regularne występy w ramach ECT Tour. Z jednej strony szkoda, bo wspominam Hannover 2008 z nostalgią... Jednak z drugiej strony będzie okazja posłuchać "innej strony" Luke'a - instrumentalnej, rozimprowizowanej, jazz-rockowej. Więc na pewno warto się wybrać. Ja przynamniej zamierzam tam być. Szczgólnie że skład jak zwykle doborowy (fantastyczny młody bassman znany z ECT Tour oraz niesamowity bębniarz z El Groupo, no i Weingart...). Moja ogólna refleksja nt. tego, że Luke gra ECT Tour gra niemal wszędzie, tylko nie w kraju "miodem i mlekiem płynącym" jest taka, że on woli Jacka Danielsa ;-) Żartowałem :-) A tak na poważnie - to wstyd dla naszego kraju, że nie znalał się żaden organizator, który by potrafił się z menedżerem Luke'a dogadać, bo nie wierzę, żeby Luke nie chciał u nas zagrać i popromować się. Z jego wypowiedzi w licznych wywiadach wynika, że traktuje on wydanie ECT i trasę jako nowy rozdział w jego zyciu. Stara się odciąć od skojarzeń z Toto (co jest IMHO niemożliwe), i chce promować się jako Steve Lukather. Dlaczego więc miałby robić wyjątek dla jednego z największych krajów Europy??  Przecież to potencjalnie spory rynek muzyczny (inna sprawa, że kompletnie spłycony przez media, przepełniony tandetą i szmirą).  

"Live is like jazz. It's best when it's improvised."
between
Stały bywalec

« Odpowiedz #24 : Lipiec 07, 2009, 19:03:46 »

A ja się cieszę mimo wszystko. Nie każdy miał/ ma możliwość ganiać za Lukiem po całej Europie. No i bądźmy szczerzy, latka lecą.
...W takim razie: do zobaczenia?
 Uśmiech
Gwieździste z between Mrugnięcie *****

between
orgiasz
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #25 : Lipiec 27, 2009, 07:41:11 »

Dla wszystkich którzy wybierają się na Lukathera do Katowic!
Dzwoniłem dwa tygodnie temu do organizatora z zapytaniem kiedy będą szczegóły (gdzie i za ile). Dostałem info że jeszcze sie nie ugadali i może to potrwać dwa tygodnie. Natomiast dzisiaj zauważyłem na stronie festiwalu że koncerty będą również w Łodzi gdzie  zagra Lukather, natomiast z rozpiski na Kato Stivi zniknął.
Qrli
Junior
**

« Odpowiedz #26 : Lipiec 27, 2009, 20:31:46 »

Witam przy okazji daje znać że mam dostępnych kilka koszulek z różnymi grafikami Toto, jeśli byłby ktoś zainteresowany proszę o kontakt meliowy. T-shirty są nowe z H&M Divided for musik. Warto na koncert odpowiednio się ubrać. Mrugnięcie
 zdjęcia:

« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2009, 21:21:04 wysłane przez Qrli » Zapisane
MarS
Junior
**

« Odpowiedz #27 : Sierpień 07, 2009, 09:59:37 »

Wiadomość z wczoraj: koncerty Steva Lukathera zostały odwołane !!!

W związku z problemami z budżetem (inf. od organizatora imprezy)  11 Międzynarodowy Festiwal Perkusyjny zostaje okrojony. W pierwszej kolejności padło na Steva Złość . Niestety, znowu nie będzie nam dane zobaczyć go w Polsce ...

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że wiele zachodu kosztowało namówienie Luke'a do przyjazdu do naszego kraju a jak się udało to nie wyszło  Smutny

Zabrzmię teraz jak desperat ale co mi tam! Jest jeszcze cień szansy ... Tylko musielibyśmy znaleźć innego organizatora koncertów Steva ... Ale czy to jest realne? Termin 4-5 października zespół miał "zabukowany" na Polskę ... Macie jakiś pomysł? Może coś razem wymyślimy?

Peace, MarS

Bandit
Senior

« Odpowiedz #28 : Sierpień 17, 2009, 11:58:25 »

Jest dokładnie tak jak MarS pisze. Nie ma kasy na Luka. Kompletny koszt dwóch koncertów to jakieś 120-130 tysięcy. Ale nawet przy znalezieniu sponsora pozostaje kwestia terminu, czy odpowiadają one nadal Stevowi. 
Strony: 1 [2]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!