Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 16, 2017, 10:12:06 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Fergie Frederiksen - Co o nim sądzicie?  (Przeczytany 3050 razy)
MICHART56
Stały bywalec

« : Kwiecień 28, 2009, 19:50:02 »

Witam. Temat poświęcony Fergiemu Frederiksenowi  (mojemu ulubionemu wokaliście) co o nim sądzicie? Mrugnięcie
mike
Junior
**

« Odpowiedz #1 : Kwiecień 29, 2009, 01:00:31 »

Ja zawsze jak słucham Isolation, czy też koncerty z Byronem, odnoszę wrażenie, że mieli być w założeniu substytutami Kimballa, a nie sobą. Dlatego zapewne nie przepadam za Frederiksenem, bo nie odnajduję na ten przykład wielkiej różnicy między studyjnym Isolation a wykonaniami live Bobbyego...

MICHART56
Stały bywalec

« Odpowiedz #2 : Maj 05, 2009, 12:11:24 »

Dla mnie porząnny wokalisty, nigdy nie przesadzał za bardzo, głos ma może trochę za bardzo rockowy ... ale mi się podoba Duży uśmiech
unifil
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #3 : Czerwiec 30, 2009, 12:14:41 »

Jak dla mnie śpiewał trochę za wysoko, zresztą troszkę sie "palił" w tych wysokich tonach. Najlepsze kawałki z "Isolation" jednak zaśpiewali Paich i Lukather. Frederiksen za to nieźle bił w tamburyno przy "Holyanna"..
Rockyflower
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #4 : Listopad 11, 2009, 12:09:36 »

Dziwi mnie trochę stwierdzenie "za bardzo rockowy". Przecież TOTO to rockowy zespół. Dla nie przekonanych do talentu głosowego Fergiego proponuje posłuchać jego płyty "Equilibrium". Czysto AOR-owy album
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2009, 02:55:18 wysłane przez Rockyflower » Zapisane
mike
Junior
**

« Odpowiedz #5 : Listopad 22, 2009, 13:12:00 »

Niby był to zespół rockowy, ale nie oszukujmy się - stricte rockowe płyty to nagrał na początku kariery + Kingdom Of Desire. Reszta to już odchyły w stronę pop-rocka, popu, troszkę jazzu miejscami. I w tym eklektyzmie Toto bardzo przypomina mi Queen i właśnie za ten eklektyzm Toto bardzo lubię Uśmiech

Rockyflower
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #6 : Listopad 22, 2009, 20:56:53 »

Też fakt. Dobrze Mike, że przywołałeś przykład Queen, który jest uwielbiany przez miłośników wielu gatunków muzycznych od Jazzu, poprzez Rocka do Heavy Metalu, po prostu każdy na ich płytach znalazł coś dla siebie i tak samo jest z TOTO. Jednocześnie ten eklektyzm pokazuje jak uniwersalnymi muzykami są członkowie TOTO.
hoffnung
Junior
**

« Odpowiedz #7 : Czerwiec 24, 2010, 18:45:15 »

Mam dla wszystkich smutną wiadomość, którą podaję za oficjalną stroną TOTO.
>>Former TOTO singer Fergie Frederiksen has been diagnosed with inoperable cancer.<<
Jak mawiają Amerykanie: "In God We Trust".
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!