Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 17, 2017, 12:57:57 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: SPRZEDAM - Music Man Axis Super Sport z Piezo  (Przeczytany 5228 razy)
karol_guitar
Mistrz

« : Styczeń 29, 2010, 14:17:26 »

Witajcie, mam na sprzedaż zawodowe wiosło, niestety sytuacja finansowa, jak również ewolucja tworzonej przeze mnie muzyki skłania mnie do tego.

Jest to chyba najbogatsza wersja Axisa Super Sport - główka w kolorze korpusu, piękny gryf (ptasie oczko), blokowane klucze, piękny klon wzorzysty, DiMarzio Custom no i Piezo w moście (z osobnym EQ pod płytką!). Są dwa wyjścia - 1 tryb pracy to piezo i dimarzio na jednym wyjściu, drugi to osobno piezo i osobno dimarzio. Pięciopozycyjny przełącznik (rozłączane cewki humbackerów), czyli od humba pod mostem licząc: H-S-SS-S-H. Jest to niesamowicie uniwersalna gitara, możemy zagrać jak strat, ale też jak les poul, brzmienie piezo powala-po prostu dobry akustyk. Stan - igła, 2005 rok produkcji. Wymaga jedynie drobnej regulacji.
Do gitary dodaję oryginalny case Music Mana, kluczyk do niego, wajchę do tremolo i pasek DiMarzio (z niego gitara nigdy nie spadnie).

cena: 7000 zł (oczywiście, do negocjacji).

parę fotek, które znalazłem na kompie:

karol_guitar
Mistrz

« Odpowiedz #1 : Luty 21, 2010, 21:51:46 »

alledrogo:

http://allegro.pl/item926622071_music_man_axis_super_sport_piezo_musicman_fender.html
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!