Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 16, 2017, 10:13:27 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Berlin 18-07-2010  (Przeczytany 6360 razy)
Dahid
Stały bywalec

Zobacz profil WWW
« : Lipiec 19, 2010, 15:53:53 »

Witam.

Ja tam byłem, piwo piłem, z forumowiczami gadałem i słuchałem!

Zapraszam do wymiany wrażeń.

Hold the line, Melanie. We made it! Uśmiech
Dahid
Stały bywalec

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : Lipiec 19, 2010, 15:54:51 »

Przede wszystkim dziękuję moim znajomym z RRR (Radlin, Rybnik, Ruda Śląska) za transport, natchnienie i przemiłe towarzystwo.

czekam na zdjęcia - jak będą to wrzucę Uśmiech

bulka
Junior
**

« Odpowiedz #2 : Lipiec 19, 2010, 18:02:59 »

Ja też byłem Uśmiech Koncert jak zawsze... Uśmiech szkoda , że się chłopakom nie chce już grac ;P. Mimo spóźnienia na dwa pierwszew utwory koncert na 5 ;d
Kostyś
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #3 : Lipiec 19, 2010, 18:51:28 »

Witam wszystkich...

Miałem okazje być na wczorajszym koncercie w Berlinie i było suuuper. To już mój trzeci koncert Toto i zarazem chyba najlepszy. Mam trochę nagrań z koncertu także jeżeli ktoś z Was był i chce mieć pamiątkę niech pisze (pkostyra@gmail.com) spróbuje coś podesłać. Lukather przechodzi samego siebie z roku na rok - jest co raz lepszy. Można by z tego płytę nagrać Uśmiech Może znowu przyjadą do nas do Polski jak w 99, mam taką nadzieje...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2010, 16:55:36 wysłane przez Kostyś » Zapisane
Dahid
Stały bywalec

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : Lipiec 21, 2010, 09:43:00 »

Kostyś, ja bym chętnie z tobą pokorespondował, ale mail masz coś nie halo...

Na jakich trasach byłeś? i na których koncertach?

Kostyś
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #5 : Lipiec 21, 2010, 15:11:04 »

A z tym mailem to się pomyliłem i teraz jest ok - pkostyra@gmail.com

Moje koncerty to:
Warszawa 1999 - jak wyszła Mindfields
Munchen 2006 - jak wyszła Falling in Between
i ostatni Berlin 2010 Uśmiech

U mnie cała rodzina ma bzika na punkcie Toto i tak jak jest tylko możliwość to gdzieś na koncert jedziemy Uśmiech

Dahid a Ty jakie koncerty odwiedziłeś ?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2010, 15:12:35 wysłane przez Kostyś » Zapisane
Dahid
Stały bywalec

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : Lipiec 22, 2010, 01:12:24 »

ja to tylko berlin. i jestem tak ogromnie ciekaw jak grali w 99 roku u nas w Wawie... masz może video z tego? jeśli masz to bardzo bardzo proszę

Pozdro Uśmiech

pawełc
Senior

« Odpowiedz #7 : Lipiec 22, 2010, 10:02:07 »

Witam, ja bardzo chciałem pojechać do Berlina, ale jakoś nie wyszło. Liczę na powtórkę w przyszłym roku Mrugnięcie. Jesienią planuje nowe tournee Steve Lukather, będzie nowa płytka już się cieszę. To jest chyba największy pracuś z całej ekipy TOTO. Byłem w Malme na jego koncercie. Naprawdę daje z siebie wszysto. Jedyny koncert TOTO, który zaliczyłem to chyba był 2006 rok i trasa FIB, fenomenalny dali wówczas koncert.
Pozdrawiam Uśmiech
Kostyś
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #8 : Lipiec 23, 2010, 13:58:42 »

Niestety nie mam żadnych nagrań z 99 - tyle co jakieś wzmianki na VHS sobie brat nagrał jak mówiono o tym w TV, parę wywiadów w prasie no i oczywiście bilet...Uśmiech Również chciałem sobie przypomnieć jak ten koncert wyglądał jednak nigdzie nie mogłem znależć w sieci... A co do solowego występu Lukathera to już z rodziną obmyślamy plany na wyjazd... Chciałbym zobaczyć jak gra swoje kawałki z Candymana czy z Luka - no i  oczywiście najlepsze na świecie solówki gitarowe Uśmiech Język Z filmów z youtube na koncertach solowych powala wszystkich na łopatki Uśmiech Pzdr
between
Stały bywalec

« Odpowiedz #9 : Lipiec 24, 2010, 18:35:43 »

Deczko Wam zazdroszczę chłopaki tego koncertu, ale tak jak 10 lat temu to ekipa już nie zagra. Niestety, czas robi swoje. Taki lajf Smutny
Może tak się który pokusi i trochę barwniej opisze, co? Podzielcie się atmosferą, przeżyciami Uśmiech
Pozdrowionka Uśmiech

between
wysek
Mistrz

« Odpowiedz #10 : Lipiec 26, 2010, 00:17:27 »

Byłem też na tym koncercie Between i nie zgadzam się z Tobą co sugerujesz, że nie zagrali tak świetnie jak 10 lat temu. Koncert był tak perfekcyjnie dograny technicznie, wokalnie i brzmieniowo, że z zamkniętymi oczami miałbyś problem z rozróżnieniem wersji studyjnych z płyty a tym co usłyszeliśmy w Berlinie. Nawet wokal Wiliamsa był tak dobry jak z przed lat - a obawiałem się o niego najbardziej, oczywiście o innych nie wspomnę jak Paich i Lukather byli po prostu super. To świadczy , że jest to zespół na najwyższym poziomie. Emocje były niesamowite, usłyszeć na żywo te wszystkie piosenki znane z młodych lat na żywo!!!!.
 Pozdrawiam
between
Stały bywalec

« Odpowiedz #11 : Sierpień 02, 2010, 23:03:45 »

Być może, od czasu zawieszenia działalności chłopaki nabrali sił Mrugnięcie No, i świetnie! FiB to jednak była wyczerpująca trasa. Dobrze jest słyszeć, że ciągle jeszcze wypadają...koncertowo Mrugnięcie Steven'a pomijam bo to wulkan energii i niemalże samo nakręcająca się maszynka. Jest Go wszędzie pełno.
 Skoro więc wiemy, że ostatnie turnee było rewelacyjne, na tyle, że muzycy coś "przebąkiwali" o ciągu dalszym, to czemu by nie uczepić się tej optymistycznej prognozie?) Uśmiech
Pozdrówka.

between
Pam
Junior
**

« Odpowiedz #12 : Wrzesień 28, 2010, 14:55:39 »

Tak, tak ....  Duży uśmiech Ja się czepiam właśnie tych przebąkiwań  Chichot Budzę z dziesięcioletniego snu i zarażam  Z politowaniem rodzinę good vibration  Buziak  Spoko
between
Stały bywalec

« Odpowiedz #13 : Listopad 02, 2010, 17:54:27 »

Coś mi się wydaje, że prędzej znów na Luka pojedziemy, niż na TOTO, Szanowna Koleżanko Pam ;P heheh, lepszy rydz, niż nic Mrugnięcie

between
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!