Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 13, 2017, 17:47:32 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: David Hungate, Mike Porcaro, Lee Sklar czy Nathan East?  (Przeczytany 2235 razy)
Dahid
Stały bywalec

Zobacz profil WWW
« : Lipiec 22, 2010, 01:35:14 »

Który BassMan najbardziej wam pasuje?

liczę na podobną dyskusję jak tą o Klawiszowcach Uśmiech

Hold the line, Melanie. We made it! Uśmiech
LEA
Junior
**

« Odpowiedz #1 : Lipiec 22, 2010, 21:10:22 »

zdecydowanie Mike.
Choć każdy z panów to niewątpliwie wielka osobowość Duży uśmiech,jednak widziałam Mikea 2 razy na żywo i zdecydowanie to jest to.

...i will remember...
Dahid
Stały bywalec

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : Lipiec 23, 2010, 01:22:38 »

A jako autor wątku mam pytanie do lepiej zorientowanych TOTOmaniaków...

Dlaczego Mike nie grał od początku z braćmi? Tylko David Hungate... skąd to wynikało?

Podziwiam kunszt i technikę Lee i Nathana ale zgadzam się z Leą - Mike to "groovemaster"... Zdrowia życzymy dla Michasia...

Hold the line, Melanie. We made it! Uśmiech
LEA
Junior
**

« Odpowiedz #3 : Lipiec 23, 2010, 18:33:28 »

bo wcześniej spikneły się 2 Davidy Duży uśmiech,potem Lukather i spółka.Niewiele jest info,na temat jego odejścia,gdy zespół był na szczycie ale podobno był baaardzo zapracowanym muzykiem sesyjnym,grał ze wszystkimi i u wszystkich.To dawało mu większe pole do popisu

...i will remember...
mike
Junior
**

« Odpowiedz #4 : Lipiec 27, 2010, 14:12:11 »

A jako autor wątku mam pytanie do lepiej zorientowanych TOTOmaniaków...

Dlaczego Mike nie grał od początku z braćmi? Tylko David Hungate... skąd to wynikało?

Za oficjalną stroną:
Mike:    (...) David Hungate was always the logical choice. Jeff, David, and Hungate always had that click - that rhythm section going and made a ton of great records and made a name for themselves. That was Hungate's gig. At the time, I had a great studio career going, I was doing TV shows, so to me it wasn't illogical and it didn't affect me in anyway
David:    If Mike hadn't been a year behind us in high school, he would have come with us and been the original bass player with Sonny and Cher.

Osobiście cenię sobie najbardziej Mike'a. Hungate dla mnie był raczej bez wyrazu, na koncertach zawsze był jakoś z boku, trochę mi tam nie pasował. Mike natomiast właśnie od początku wydawał mi się tym "logicznym" wyborem...poza tym ten feeling. Lee i Nathan są świetnymi muzykami, cudownymi wręcz, ale...to nie są członkowie Toto (analogiczne odczucia jak w wypadku porównywania Davida i Grega).

Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!