Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 15, 2017, 16:53:31 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Witam wszystkich we wspomnieniach o Jeffie Porcaro  (Przeczytany 10432 razy)
Julia Stoff
Administrator
Senior

Zobacz profil WWW
« : Styczeń 03, 2007, 19:02:21 »

Właściwie to może nawet nie powinnam się tu wypowiadać. Nie słuchałam TOTO za czasów Jeffa, a i nie jestem muzykiem abym mogła wypowiadać się o stylu Jeffa. Nie znam się profesjonalnie na muzyce. Jednakże chcę powiedzieć, że postać Jeffa Porcaro jest mi bliska poprzez muzykę jaką po sobie zostawił. Już niczego nie stworzy, ale zostawił po sobie wielki dorobek i współzałożył zespół który tak kocham. Tworzył tą muzykę razem z Lukatherem, Paichem i resztą wspaniałych muzyków. Jestem mu za to szalenie wdzięczna. Myślę, że przez to co pozostawił po sobie, zapadnie w naszej pamięci i sercach na zawsze. A jeśli chodzi o spory typu, który perkusista jest lepszy, to myślę, że nie ma sensu. Jeffa nie ma już z nami, a Simon Phillips który go zastąpił spełnia swoje zadanie należycie. Oczywiście trudno jest zastąpić tak wielkiego muzyka jak Jeff, ale nikt tego nie chce. Nie można porównywać dwóch perkusistów, wogóle muzyków ze sobą, gdyż każdy jest inny, ma swoje własne niepowtarzalne brzmienie. Jedno jest pewne, każdy muzyk pragnie tworzyć muzykę, która jest mu bliska i dla niego ważna. A ja mogę dziękować im jedynie za to, iż dla mnie też ona wiele znaczy. Jeff miał niepowtarzalne brzmienie, wkładał całe serce w to co robił i zawsze będziemy o tym pamiętać.
Pluto
Junior
**

« Odpowiedz #1 : Styczeń 05, 2007, 18:46:12 »

Jeff był i jest moim wielkim, autentycznym idolem,a napisanie czegokolwiek więcej odbrałoby moc temu stwierdzeniu.
W tym roku będę jego rówieśnikiem.Za rok będę od niego o rok starszy,jakkolwiek by to dziwnie nie zabrzmiało,kto chce -zrozumie!To właśnie robi z nami śmierć,ale to właśnie ona uczyniła go Nieśmiertelnym!

PLUTO TO JA.
Kelme
Stały bywalec

« Odpowiedz #2 : Styczeń 10, 2007, 19:39:41 »

Ja w tym roku będę starszy od Jeffa o 2 lata. Jestem pod jego ogromnym wrażeniem i również walę w bęben nawet nie próbując by Mu dorównać.
ZIBIXX
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #3 : Styczeń 13, 2007, 20:07:35 »

Witam. Jeff był jedyny w swoim rodzaju. Wystarczy posłuchac utwór MUSHANGA i każdy wrażliwy na tą muzykę człowiek będzie wiedział o co mi chodzi!!!
karol_guitar
Mistrz

« Odpowiedz #4 : Styczeń 13, 2007, 22:22:08 »

Myślę, że nie powinno się tu wiele mówić tylko zobaczyć i posłuchać co on potrafił... świetny popis dał na DVD z Paryża z 1990 roku!
Elwood
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #5 : Styczeń 25, 2007, 17:46:17 »

Jeff Porcaro: http://www.youtube.com/watch?v=htgNwiAWIYo .
W zasadzie nie należy nic więcej dodawać...
Pluto
Junior
**

« Odpowiedz #6 : Styczeń 27, 2007, 10:06:02 »

nie należy nic więcej dodawać...
...nie należy.Nie potrzeba.
Może tylko to,jak bardzo zdumiewa jego radość grania,bycia tym ,kim się stał.
Strasznie to wygląda w perspektywie NIEUNIKNIONEGO...

PLUTO TO JA.
Piter
Junior
**

« Odpowiedz #7 : Kwiecień 01, 2007, 19:50:27 »

Dziś Twoje kolejne urodziny, Jeff... Wszystkiego najlepszego. Pamiętamy. Dzięki za wszystko...
MICHART56
Stały bywalec

« Odpowiedz #8 : Kwiecień 14, 2009, 23:38:45 »

Bez Jeffa nie słuchałbym super duetu Carmen Duży uśmiech, ani Afriki, ani innych super utworów i nie słyszałbym jego bębnów  Duży uśmiech
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!