Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Listopad 19, 2017, 11:38:51 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Wypowiedzi ze starego forum  (Przeczytany 5939 razy)
Julia Stoff
Administrator
Senior

Zobacz profil WWW
« : Styczeń 03, 2007, 19:03:16 »

www.prototyp.xlc.pl, 2006.11.28 14:48
Niedawno wpadł mi w ręce koncert TOTO jeszcze z udziałem Jeffa. Dopiero gdy się widzi jak on grał na żywo to można docenić ile pracy i serca w to musiał w to włożyć.

Luigi, 2006.11.16 19:21
był najlepszy i taki pozostanie naszych sercach...

Brzoza, 2006.10.21 18:25
Niesamowite .....kiedyś w Piwnicy kolega cwiczył na Amati ...i co i super gra jeszcze...dobrze.

aaron, 2006.10.14 14:19
yeeeeeeaah!!!!!!!!! zapraszam na moja strone drummerwold /www.drummerworld.com/drummers/Aaron_Spears.html jeff mistrzem dobrego groove'a:) pozdro

stratowiec, 2006.10.05 16:47
Dopiero wczoraj sie dowiedzialem ze takie hity jak "Africa" i "Hold the line" wykonuje TOTO i te dwie piosenki zawdzieczam m.in temu genialnemu perkusiscie
Jeff na zawsze w naszej pamieci ... [']

Rafał, 2006.09.14 09:40
Bardzo dobry perkusista,technik o nienagannej rytmice,reprezentuje wiele stylow w swojej grze na perkusji,jego dorobek muzyczny jest imponujacy,zaluje jedynie ze nie zostalem totowcem wczesniej.Pozdrowienia dla wszystkicj fanow TOTO!!!

Maxxx, 2006.08.12 11:32
To chyba jedyny kącik Jeffa w polskim Internecie Uśmiech

bembniasz zespołu J.A.G., 2006.05.28 07:12
Jestem perkusistą i wielkim fanem zespołu ToTo.chciałbym mieć wszystkie materiały na temat Jeffa i zespoło ToTo.Szukam i prosiłbym,aby ktoś mi w tym pomógł.chodzi mi o koncerty i lekcje gry na perkusji z udziałem profesora Jeffa Porcaro.SZACUNECZEK I POZDROWIONKO DLA WSZYSTKICH GARKOTŁUKÓW. moj adres i-mail mielonka13@buziaczek.pl to adres mojej córki

totoboss, 2006.05.26 21:36
genialny profesjonalista który stworzył niepowtarzalny styl

hipis, 2006.05.26 21:05
najlepszy bębniarz jakiego kiedykolwiek słyszałem.

loo, 2006.04.25 13:11
Piotrek zgadzam sie z tobą w 100% tez jestem garkotłukiem wiem o co ci chodzi:)szacuneczek i pozdrowienia

Piotrek, 2006.04.16 11:12
aha gdyby ktoś chciał zoabczyć wiecej na temat Jeffa Porcaro polecam tą stronę --> http://www.drummerworld.com/drummers/Jeff_Porcaro.html A tu piękne solo Jeffa z klawiszami i basem --> http://www.drummerworld.com/Videos/jeffporcarogrooving.html Oraz filmik gdzie Jeff pokazuje cały sekret rytmu z Rosanny --> http://www.drummerworld.com/Videos/jeffporcaroshuffle.html Pozdrawiam...

Piotrek, 2006.04.15 08:41
Też jestem perkusistą i Jeff Porcaro jest, był i bedzie zawsze moim idolem i inspiracją do zdobywania coraz większego doswiadczenia w graniu na bębnach. Wniósł bardzo dużo dobrego do muzyki, dla wielu dzisiejszych perkusistów ideałem jest taki wymiatanie że blachy nie przestają sie kiwać... A w grze Jeffa ejst cos takiego że lubie tego słuchać i jest coś co wciąga w jego rytmy... IN MEMORY OF JEFF PORCARO... Pozdrawiam wszystkich

KUDŁATY, 2006.04.13 11:23
Jeff Porcaro był jest i zawsze będzie moim mentorem muzycznym.Jestem perkusistą i wielkim fanem zespołu ToTo.od momentu jak zaczolem słuchać ToTo i oglądnołem parę koncertów jeszcze za życia Jeffa,postanowiłem że zostane perkusistą.Jeff zawsze zostanie w moim sercu jako najlepszy z perkusistów na świecie

Sulik, 2006.04.06 00:11
Porcaro Groove...Uśmiech To powiedzenie jest ze mną odkąd po raz pierwszy usłyszałem Jeffa.W zasadzie wszystko mieści sie w tych dwóch słowach,wszyscy wiedzą o co chodzi i o kogo chodzi.Nic dodać,nic ująć.Ciarki mnie przechodzą jak słysze same nazwisko "Porcaro".To był wielki muzyk a przede wszystkim niesamowity człowiek,potrafiący stworzyć wokoł siebie niepowtarzalną atmosfere co przekładało sie na dobrą wspołpracę z muzykami jak i dobrymi stosunkami z przyjaciółmi.Po prostu jestem dumny z tego że jako muzyk mogę sie wzorować na nim i kierować sie takimi życiowymi wartosciami jakie on wyznawał.I cieszy mnie fakt że tylu fanów Toto jak i Jeffa z szacunkiem i powagą hołdują i wspominają jego osobe.To wszystko dzieki Tobie Jeff Uśmiech no i również Wam Uśmiech Dziękuję
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!