Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 11, 2017, 15:58:05 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
Autor Wątek: Witam wszystkich  (Przeczytany 13117 razy)
Piter
Junior
**

« Odpowiedz #30 : Marzec 07, 2007, 19:10:29 »

Witam!! Debiutuję na tym forum i czynię to z "taką pewną nieśmiałością"Uśmiech Ale tak na serio, to cieszę się, że można znaleźć tutaj tak liczną rzeszę fanów TOTO... Słucham ich od prawie 10 lat, a żeby było ciekawiej, ich muzyką zaraził mnie kumpel, który do złudzenia przypominał Mike'a Porcaro z połowy lat 80.Uśmiech A tak przy okazji, mam pytanie: czy ktoś z Was posiada informacje, jakoby Mike miał nie występować na tegorocznych koncertach?? (ktoś miałby go zastępować). Mam nadzieję, że to jedynie kaczka dziennikarska. Pozdrawiam serdecznie.
skawa
Gość
« Odpowiedz #31 : Marzec 07, 2007, 19:47:08 »

Witam! Czy jest ktoś w Namysłowie lub jego okolicach, kto słucha TOTO?
skawa
Gość
« Odpowiedz #32 : Marzec 07, 2007, 20:13:27 »

To fajnie, że ktoś słucha TOTO od tylu lat, co ja...
waldomore
Junior
**

« Odpowiedz #33 : Marzec 07, 2007, 23:00:20 »

A tak przy okazji, mam pytanie: czy ktoś z Was posiada informacje, jakoby Mike miał nie występować na tegorocznych koncertach?? (ktoś miałby go zastępować).
Witam Piter
To nie kaczka dziennikarska, Porcaro ma problemy z ręką lub dłonią czy coś takiego. W najbliższych dniach ma zastąpić go Leland Sklar, albo jak kto woli Lee Sklar. Jest to świetny basista, ale czy ktoś może zastąpić Mika? Przekonam się 21 marca w Monachium. Co do Sklara to moge powiedzieć że ostatnio współpracował z Philem Collinsem. Odsyłam do koncertu DVD "finally the first farewell tour". Tam możma podziwiać jego... zajebistą brode Uśmiech No i dla wtajemniczonych w sztukę wydobywania z dechy niskich tonów też może być ciekawostką że Sklar używa basu o zmiennej menzurze, chyba firmy Sadowsky ale moge się mylić.
Piter
Junior
**

« Odpowiedz #34 : Marzec 08, 2007, 20:15:35 »

Waldmore, dzięki za szczegóły. A jednak... Trochę szkoda, bo Mike to jednak jedna z ikon TOTO. Miejmy tylko nadzieję, że kontuzja nie wyeliminuje go na długo z występów na żywo. Co do jego zastępcy - kojarzę Sklara. Rzeczywiście, z taką brodą to faceci z ZZ Top mogą nabawić się przy nim kompleksów:)
darek
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #35 : Marzec 11, 2007, 12:41:57 »

witam pieknie wszystkie fanki i fanow Toto Uśmiech

jestem mniej wiecej  w wieku chlopakow z Toto,moje gusta muzyczne oscyluja raczej w rocku progresywnym,{pink floyd,king crimson,genesis,yes,marillion,jetchro tull,itp},tym niemniej bardzo lubie muzyke Toto,kiedy pierwszy raz uslyszalem ich muze byl to bodajze 1981
wiedzialem ze ich muza bedzie mi zawsze towarzyszyc,to wspanialy zespol
z wielkimi indywidualnosciami,wspaniale muzyczne klimaty,mysle ze na tym forum jest duzo mlodyszych fanow,wiec gratuluje wam muzycznego wyboru,
dla mnie muza Toto byla,jest ,i bedzie zawsze bardzo wazna, to muza ktora potrafi czasem przetrwac ciezkie chwile jak i cieszyc sie zyciem,to fantastic
pozdrawiam Uśmiech Uśmiech
skawa
Gość
« Odpowiedz #36 : Marzec 11, 2007, 19:24:49 »

Darku! Podejrzewam, że mam mniej więcej tyle lat, co Ty... Może trochę mniej. Słucham TOTO od około 20 lat. Cieszę się tak jak Ty, że wielu młodych ludzi wybrało właśnie TOTO... Pozdrawiam
darek
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #37 : Marzec 11, 2007, 20:01:56 »

Uśmiech :)ciesze sie Skawa,ze jest nas dwojka <a moze jeszcze ktos>troszke
takich starszakow,mysle ze po tylu  latach sluchania Toto,mozna by przy okazji
powspominac niektore chwile zwiazane z niektorymi utworami
pozdrawiam Uśmiech Uśmiech
skawa
Gość
« Odpowiedz #38 : Marzec 11, 2007, 20:14:33 »

Witam ponownie! myślę, że jest nas znacznie więcej, tylko nie przyjdzie im do głowy, że istnieje taka strona... Sama znam kilku. ze Zwolenia i Radomia. pozdrawiam
mayo
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #39 : Kwiecień 05, 2007, 09:49:14 »

Witam serdecznie wszystkich wielbiących najlepszy band świata!!Jestem od wielu lat wiernym fanem grupy TOTO ,cieszę sie że nie jestem osamotniony.Pozdrawiam  Uśmiech
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!