Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 15, 2017, 16:49:59 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2
  Drukuj  
Autor Wątek: koncerty TOTO  (Przeczytany 9547 razy)
Dracula
Junior
**

« : Styczeń 11, 2007, 20:43:00 »

Witam. Miałem sposobność być na koncercie w Amberg w Niemczech - był to pierwszy koncert TOTO jaki 
widziałem - przeżycia z tego wydarzenia są niezwykłe...ale od początku : najciekawsze że w całym mieście nie było zadnych plakatów o koncercie, przypadkiem znalazłem maly napis gdzieś na peryferiach miasta o wydarzeniu i cudem po wielu próbach dogadania sie z niemcami  trafilismy na miejsce.W międzyczasie grał jeszcze jakiś support ale nikt tego nie sluchal...Uśmiech Po 5 godzinach wartowania pod scena o dobre miejsce pojawili sie kolejno Totowcy i sie zaczelo...                               
               Zaczeli falling in beetwen , z ogromnym kopem , wszystkich dookoła aż zatkało(ja totalnie odpłynąłem) . Zagrali utwory praktycznie z każdego albumu, oczywiście święta trójca(africa, rosanna, hold...) musiała sie pojawic. Przyznam że cały zespół rozwinął sie niesłychanie-Simon szalał, m.in. w 15 minutowym solo...cudo...Mike jak zawsze super profesjonalny, bardzo fajnie wypadł Tony Spinner, zaś Greg wspaniale wkomponował sie w skład-jego styl doskonale pasuje do TOTO.Jednak najwieksze wrażenie zrobili na mnie Bobby i Luke...coś niesamowitego!!! Obaj byli wulkanami energii , myslałem że Kimball wybuchnie na scenie, tyle miał w sobie energii Uśmiech jego warunki głosowe sa przeogromne , zero fałszu i przez 2 godziny ani na chwile nie stracił głosu...a Lukather...MISTRZ GENIUSZ !!!! nigdy w życiu nie widziałem takiego popisu gry , wykorzystywał WSZYSTKIE techniki, a predkością przegonił petrucciego i satraniego razem wzietych-to wszystko co robil na live in amsterdam tyle że 2 razy dokładniej i 8 razy szybciej, po prostu brak słów, zaś we własnym utworze z NO SUBSTISIONS przeszedl samego siebie...nie uwierzyłbym ze mozna tak grac gdybym tego nie zobaczyl( na szczescie mam to nagrane:)) podsumowujac koncert byl genialny a ja spelnilem swoje marzenie, najwieksze marzenie muzyczne Uśmiech)) pozdrawiam
PS- Bobby dał mi w czasie koncertu jedną z butelek z wodą które miał przygotowane na scenie Uśmiech
Sebstshi
Moderator globalny
Nowicjusz

Hmm...

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : Styczeń 11, 2007, 21:08:48 »

PS- Bobby dał mi w czasie koncertu jedną z butelek z wodą które miał przygotowane na scenie Uśmiech

Chłopie, ta woda jest cenniejsza niż energetyczna woda od Nowaka ;-)
Pluto
Junior
**

« Odpowiedz #2 : Styczeń 12, 2007, 11:00:09 »

Świetna recencja,Dracula!Nie ma po jej przeczytaniu na tym forum osobnika,który by Ci nie zazdrościł.Ja osobiście chętnie bym Cię udusił z zimną krwią,by byc na Twoim miejscu  Mrugnięcie Niezdecydowany
ps.Ciekawią mnie losy tej wody Bobby'ego.Kupiłeś na nią jakiś relikwiarz? :DCzy ugasiłeś nią pragnienie?  Chichot
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2007, 17:28:37 wysłane przez Pluto » Zapisane

PLUTO TO JA.
Kaszenor
Junior
**

« Odpowiedz #3 : Styczeń 12, 2007, 16:49:08 »

Kurcze no nie wierze... Bobby dał Ci wodę (ja bym zemdlał). Świetna recenzja. Mam nadzieję że wypali mój wyjazd w lipcu do Dortmundu.
Dracula
Junior
**

« Odpowiedz #4 : Styczeń 12, 2007, 19:24:52 »

wodę woże w samochodzie:) byłem bliski przechwycenia kostek gitarowych Lukathera, ktore rzucil w publikę ale kilku francuzów mnie uprzedziło...myslałem ze ich utłuke :)najbardziej ekscytujace było czekanie aż wreszcie pojawia sie na scenie,organizatorzy zrecznie doprowadzili publike(zwłaszcza mnie) do obłedu,zapowiadajac zespół przez bite pół godziny.Cały czas nie wierzyłem ze jestem na własciwym koncercie , mimo stojacych gitar Luke'a i bebnów Simona. Dopiero jak pojawił sie w wyjsciu z kulis Porcaro to uwierzylem... i oniemialem. warto było urwać sie z pracy , zarwać 2 noce i przemeczyc sie 2000km samochodem. Mam nadzieje że w tym roku wypracuje materiał na nową recenzje Uśmiech
Pam
Junior
**

« Odpowiedz #5 : Styczeń 16, 2007, 19:52:48 »

Tak .. to na pewno nie lada przeżycie.
Ja ciągle czekam ne ten "pierwszy raz".
Tak się złożyło,że ze względów zdrowotnych nie dojechałam na warszawskie koncerty  Płacz w 99. A miałam zarezerwowane wyśmienite miejsca w trzecim rzędzie ... pozostały tylko bilety na pamiątkę  Niezdecydowany
Mam nadzieję,że będzie jeszcze okazja  Chichot
Na razie pozostają mi tylko wasze opowieści jak to było ... piszcie piszcie piszcie !!!
Pozdrawiam
Pam
waldomore
Junior
**

« Odpowiedz #6 : Luty 06, 2007, 21:51:36 »

Miałem sposobność być na koncercie w Amberg w Niemczech - był to pierwszy koncert TOTO jaki 
widziałem
Ja też miałem być na tym koncercie, ale nie dostałem wolnego w robocie (sezon urlopowy niestety). Byłem za to wcześniej 11 marca we Frankfurcie. Recenzje (osobistą) z tego koncertu pisałem kiedyś na starym forum. A co do przyszłości to musze się pochwalić że mam bileciki na koncert w Monachium 21 marca Chichot Jeżeli ktoś z was się wybiera na ten koncert to dajcie znać, może gdzieś sie spotkamy pod halą olimpijską przed lub po koncercie pogadamy i napijemy się szwabskiego browara. Odnośnie koncertu w Ambergu, to mam pare fotek z lokalnej gazety niemieckiej. Gdyby ktoś był zainteresowany to moge podesłać. Jest kilka ujęć zespołu i kilka publiczności (w trzecim rzędzie pod sceną są nawet uwiecznieni moi znajomi z którymi miałem być na tym koncercie). Pozdrawiam.
paulus
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #7 : Maj 26, 2007, 14:55:28 »

powiem jedno czegos takiego nie widzialem steve to mistrz gitary
Ida
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #8 : Czerwiec 10, 2007, 01:20:49 »

Przynajmniej 10 lat temu oglądałam gdzieś nagrany na video koncert TOTO, w którym brał udział m.in. Paul Young (pamiętam fragment gdy Steve parsknął śmiechem po tym jak Young wydał z siebie żałosne dźwięki). Na końcu była piosenka With a little help from my friends wykonana przez Ringo Star. Generalnie na scenie było istne szaleństwo. Orkiestra poubierana w czapeczki,peruki. W chórku blondyna z mocnym głosem. Nie jestem pewna ale chyba śpiewał tam również John Miles. Czy ktoś z Was kojarzy rok i miejsce tego koncertu? A może ktoś ma to nagranie? Please o pomoc w uzupełnieniu luki w pamięci  Duży uśmiech pozdrawiam serdecznie.
cosby000
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #9 : Sierpień 09, 2010, 13:19:22 »

Czy ktos moze wie z jakiego koncertu TOTO pochodzi ten kawalek?
http://www.youtube.com/watch?v=BBxLXZ5Z2X8&feature=related
karol_guitar
Mistrz

« Odpowiedz #10 : Sierpień 09, 2010, 16:24:24 »

to jest wersja studyjna Mrugnięcie a sam film jest poklejony z koncertu z Paryża bodajże z 1990 roku.
cosby000
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #11 : Sierpień 09, 2010, 18:15:10 »

No tak tylko dlaczego w spisie utworow z tego koncertu nie ma tego utworu a skoro go tam grali to powinien byc
between
Stały bywalec

« Odpowiedz #12 : Sierpień 10, 2010, 15:08:42 »

Chichot Chichot Chichot
 No, nieźle cosby... Luknij z jakiego albumu pochodzi 2HEARTS i kiedy został ów album wydany.
 Karol, jestś debest Mrugnięcie

between
karol_guitar
Mistrz

« Odpowiedz #13 : Sierpień 11, 2010, 22:55:02 »

Właśnie cosby Mrugnięcie napisałem "wersja studyjna", znaczy się chodziło mi o to, że to kawałek z płyty, żaden live ;P
cosby000
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #14 : Sierpień 30, 2010, 23:42:31 »

jasne kawałek jest z płyty cd a to co widać na klipie to jest podstawione.Czyli to jeden wielki fotomontaż.
Strony: [1] 2
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!