Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 16, 2017, 10:14:51 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2
  Drukuj  
Autor Wątek: David Paich  (Przeczytany 7306 razy)
Witek [Chrzanów]
Senior

« : Styczeń 11, 2007, 21:47:37 »

Jest już watek dotyczący Steve Lukathera a ja proponuje o nastepnym wspaniałym muzyku i kompozytorze jakim jest niewątpliwie David Paich.To rownież świetny wokalista - Africa,Home of the brave i przede wszystkim mój ulubiony od pewnego czasu Spanish steps.Szkoda,że nie występuje już na koncertach  Smutny ....
Pluto
Junior
**

« Odpowiedz #1 : Styczeń 12, 2007, 10:52:07 »

Cytat: Witek [Chrzanów
Szkoda,że nie występuje już na koncertach  Smutny ....
Tak jest w istocie?Nie wiedziałem Niezdecydowany
To kłopoty zdrowotne,czy coś innego? Co?

PLUTO TO JA.
Kaszenor
Junior
**

« Odpowiedz #2 : Styczeń 12, 2007, 16:33:51 »

Tak to wspaniały muzyk, Fajny gest Lukathera podczas koncertu w Amsterdamie-pocałowanie jego ręki przed utworem "Afrika". To wielka szkoda, że Paich nie gra na koncertach, miejmy nadzieję że nie na stałe. To co ten człowiek potrafił zrobić z publicznością podczas występu budzi respekt. Kto by pomyslał, że taki stary chłop a tyle energii i radości.
karol_guitar
Mistrz

« Odpowiedz #3 : Styczeń 12, 2007, 18:21:21 »

No kto jak kto, ale myślę, że to Paich jest najbardziej energicznym członkiem zespołu, chociaż nie widziałem jeszcze Grega w akcji  Mrugnięcie a swoją drogą nie wiecie kto teraz na żywo śpiewa "Afrike" ??
Witek [Chrzanów]
Senior

« Odpowiedz #4 : Styczeń 12, 2007, 18:57:43 »

widziałem zapis video z koncertu w Irving Plaza i śpiewał Greg a tu z innego koncertu   -http://www.youtube.com/watch?v=SqWs4eHSRv8&mode=related&search=
na youtube jest wiele zapisów z kamer "ukrytych"
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2007, 19:32:05 wysłane przez Witek [Chrzanów] » Zapisane
bulaga
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #5 : Styczeń 12, 2007, 19:52:15 »

na onet.pl jest potezny wywiad z Lukie, w ktorym jest fragment ze David ma problemy zdrowotne i nadal jest czlonkiem TOTO, bedzie udzielal sie w studio jednak nigdy nie pojedzie juz w trase Smutny

.: TOTO :.
Skusia
Senior

« Odpowiedz #6 : Styczeń 13, 2007, 14:48:19 »

Tak dla mnie Paich to również godny uznania muzyk. On razem z Jeffem Porcaro był załozycielem Toto, a w pierwszych latach myślę że niekwestionowanym liderem - pisał większośc tekstów i komponował muzykę. Toto okrojone z Paicha to już nie jest pełne Toto. Słyszałem też że podobno opiekuje się cięzko chorą siostrą ...
Kaszenor
Junior
**

« Odpowiedz #7 : Styczeń 14, 2007, 20:16:51 »

na onet.pl jest potezny wywiad z Lukie, w ktorym jest fragment ze David ma problemy zdrowotne i nadal jest czlonkiem TOTO, bedzie udzielal sie w studio jednak nigdy nie pojedzie juz w trase

Gdzie pisze, że Paich jest ciężko chory?
Podobno opiekuje się chorym członkiem rodziny i ma wrócić na jesień. Tutaj jest parę informacji http://muzyka.interia.pl/szukaj/news/toto-glupi-kawal,397433
Witek [Chrzanów]
Senior

« Odpowiedz #8 : Styczeń 14, 2007, 21:41:31 »

Kaszenor-"ma wrócić na jesień"-- ale zobacz z kiedy jest ten artykuł
Kaszenor
Junior
**

« Odpowiedz #9 : Styczeń 15, 2007, 09:27:52 »

No fakt pomyłka sorry. Ale nadal nie znalazłem żadnych informacji na temat choroby Paich'a.
karol_guitar
Mistrz

« Odpowiedz #10 : Styczeń 15, 2007, 14:02:19 »

W jednym z wywiadów Luke powiedział:
"Kiedy David z powodów zdrowotnych nie mógł pojechać w trasę koncertową, powiedział: Weźcie Grega i jedźcie. (...) To może zabrzmi trochę dziwnie, bo przecież Dave jest nadal z nami, ale on już nigdy nie pojedzie z Toto w trasę."

wywiad jest na stronie
http://www.terazrock.pl/index.php?id_page=4&news=1&newsid=2978
 Mrugnięcie
Witek [Chrzanów]
Senior

« Odpowiedz #11 : Styczeń 15, 2007, 15:36:44 »

"Dave jest nadal z nami, ale on już nigdy nie pojedzie z Toto w trasę." - mam nadzieje,że to się nie sprawdzi
karol_guitar
Mistrz

« Odpowiedz #12 : Styczeń 15, 2007, 17:09:14 »

no niestety... chociaż Luke też mówi że ma nadzieję zorganizować z okazji 30-lecia zespołu wielką trzasę koncertową, na której występowaliby wszyscy, którzy mieli do czynienia z TOTO (w tym Paich oczywiście Mrugnięcie) ale jak na razie koncertują z "Falling in between" a i "Rosanna" już nie brzmi tak jak kiedyś bez niskiego wokalu Dave'a...
adam2uk
Senior

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : Wrzesień 09, 2007, 15:40:45 »

Tak na marginesie - wczoraj rano urodził mi się syn i daliśmy mu z żoną na imię David.
Piter
Junior
**

« Odpowiedz #14 : Wrzesień 10, 2007, 14:43:54 »

Adam, gratulacje!! Uśmiech
Strony: [1] 2
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!