Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 14, 2017, 05:27:53 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Ankieta
Pytanie: Czy podoba się nowe forum?
TAK - 12 (100%)
NIE - 0 (0%)
NIE WIEM - 0 (0%)
Głosów w sumie: 12

Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Czy podoba się nowe forum?  (Przeczytany 3641 razy)
Julia Stoff
Administrator
Senior

Zobacz profil WWW
« : Styczeń 12, 2007, 16:23:23 »

Z chęcią poznam Wasze zdanie.
Kaszenor
Junior
**

« Odpowiedz #1 : Styczeń 12, 2007, 16:38:38 »

To jest chyba to na co wszyscy czekali. Osobiście mi się bardzo podoba ponieważ wreszcie będzie panował ład i porządek np. gdy będę chciał podyskutować na temat konkretnego muzyka, nie będę musiał "przekopywać" całego forum tylko wejdę w odpowiedni dział. To ułatwi znacznie sprawę. Jest super!!!
Witek [Chrzanów]
Senior

« Odpowiedz #2 : Styczeń 12, 2007, 16:46:38 »

Zdecydowanie TAK! Teraz musiałbym napisać to samo co kolega Kaszenor...
Luigi
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #3 : Styczeń 14, 2007, 12:07:31 »

o Tak! nareszcie jest forum! pamiętam Julio ja na maila do ciebie z sugestią załozenia prawdziwego forum pisałem Język i widzę że nareszcie jest! Teraz twoja stronka jest skazana na sukces, o ile wczesniej juz go nie odniosła Język
Pluto
Junior
**

« Odpowiedz #4 : Styczeń 23, 2007, 17:40:25 »

Julio!
Nie będę cytował przedmówców.jest to spełnienie naszych oczekiwań.Jeden wszakże postulat,już wcześniej wyrażony przeze mnie powinien być spełniony,by dopełnić "piramidy Szcześcia" Mrugnięcie.:

Muszą zostać posegregowane,posortowane i zamieszczone w odpowiednich wątkach najciekawsze wypowiedzi ze starego forum!!!

Przywołuję Julię do tablicy,by odpowiedziała publicznie,czy takie właśnie są plany Uśmiech!
 Ten ton,to oczywiście żart,ale treśc jest jak najbardziej "na serio".
Znam podobną sytuację (z innego forum)i wiem,że możno to załatwić.A korzyści będą z pewnością niezaprzeczalne!

PLUTO TO JA.
Julia Stoff
Administrator
Senior

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : Styczeń 23, 2007, 20:53:31 »

Muszę się wypowiedzieć w tej kwesti, żeby nie było że unikam tematu. Oczywiście jest możliwe takie posegregowanie starych wypowiedzi z forum w poszczególne grupy....ALE zajęłoby to strasznie dużo czasu, a ostatnimi czasy ogromnie mi go brak. Tak więc może w niedalekiej przyszłości tak się stanie. Na razie piorytetem jest żeby wogóle te wypowiedzi ze starego forum się tu znalazły, na razie bez segregacji., ale przynajmniej na razie tyle. W wolnej chwili postaram zająć się Twoim życzeniem Pluto  Mrugnięcie
Pluto
Junior
**

« Odpowiedz #6 : Styczeń 24, 2007, 11:31:16 »

Dzięki,Julia(merdam teraz ogonem Duży uśmiech)!

PLUTO TO JA.
Skusia
Senior

« Odpowiedz #7 : Marzec 06, 2007, 11:56:45 »

Forum super i widzę w tym naprawdę kawał dobrej roboty. Jedno tylko mnie męczy - brakuje mi klimatu starego forum, po prostu luźnej fajnej rozmowy o wszystkim i o niczym. Widziałem w poprzednich postach że Pluto też zatęsknił Spoko Myślę że bardzo fajnie gdyby powstał nowy dział "Classic"  Uśmiech lub "Stare forum" czy coś w tym rodzaju, bez zakładanych tematów, po prostu w starym stylu. Co wy na to?
Pozdrawiam
darek
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #8 : Marzec 11, 2007, 20:18:38 »

witam Uśmiech
forum napewno ciekawe,a moze by tak p.administrator  dolaczyc taki
offtopic tzn o wszystkim ,co robimy,sluchamy,czytamy,inne zainteresowania
itp
pozdr...... Uśmiech
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!