Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 14, 2017, 09:06:12 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 4
  Drukuj  
Autor Wątek: Inne zespoły  (Przeczytany 25907 razy)
Kaszenor
Junior
**

« : Styczeń 12, 2007, 17:24:51 »

Jakich lubicie słuchać zespołów poza Toto? Ja słucham m.in. Pink Floyd, Simple Minds, Styx, Level 42, Asia, Sade, Steve Vai, Joe Satriani, John Petrucci, Eric Johnson, Edie Van Halen, INXS, Journey, Rush, Deep Purple i wiele wiele innych tego pokroju. Polskich zespołów rzadko jak już to Lady Pank, Borysewicz&Kukiz, Skywalker.
Witek [Chrzanów]
Senior

« Odpowiedz #1 : Styczeń 12, 2007, 17:54:47 »

do Twojego zestawu dołącze jeszcze Led Zepellin,Black Sabbath,Marillion,Chicago,Simon&Garfunkel a z bloku socjalistycznego Omega,Locomotiv GT.
karol_guitar
Mistrz

« Odpowiedz #2 : Styczeń 12, 2007, 18:31:33 »

od siebie dorzucam jeszcze grupę Nickelback, Santanę, Irę, Dżem, Perfect, The Scorpions, Sting'a, RHCP,    Steve'a Vai'a, The Rasmus i O.N.A.  Duży uśmiech
Oj przepraszam Vai został już wymieniony ;]
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2007, 18:34:15 wysłane przez karol_guitar » Zapisane
bulaga
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #3 : Styczeń 12, 2007, 19:50:02 »

A ja dorzucę z rockowych Lady Pank, ONA, Maryla oraz caly smooth jazz

.: TOTO :.
Kelme
Stały bywalec

« Odpowiedz #4 : Styczeń 12, 2007, 22:52:28 »

A ja dołożę trochę wiejskich: Ricky Skaggs, Clint Black, Emmylou Harris, Vince Gill, Dixie Chicks, Alan Jackson, Randy Travis, Trisha Yearwood, Brad Paisley, Keith Urban, Confederate Railroad, Restless Heart, Chet Atkins, Garth Brooks, Brooks&Dunn.......itd, itp. A z polskich Lonstar, Johnny Walker, Kasia Bochenek& Black Horse, Ala Boncol........itd, itp. He he he... Zna to ktoś???
Luigi
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #5 : Styczeń 14, 2007, 12:11:16 »

Ja głównie lubie New Romantic: A-Ha, Alphaville, Toto oczywiscie Język Alan Parsons Project, Bon jovi, Classix nouveaux, Foreigner, Gazebo, Sandra, Ultravox, Wham. to chyba tyle Język
Witek [Chrzanów]
Senior

« Odpowiedz #6 : Styczeń 14, 2007, 22:49:38 »

a nie napisałem o najważniejszym bo od niego sie zaczęło -The Beatles
karol_guitar
Mistrz

« Odpowiedz #7 : Styczeń 15, 2007, 14:14:43 »

a ja bym zapomniał!!!

Jimi Hendrix

nikt o nim nie pamiętał?
Witek [Chrzanów]
Senior

« Odpowiedz #8 : Styczeń 15, 2007, 14:45:56 »

Faktycznie chcac wymienić wszystkich wykonawców,których się słucha trzebaby się przygotować i spisać sobie listę-o chocby teraz przypomniał mi się Rod Stewart i nasi wykonawcy Skaldowie , Czerwone Gitary ale te z Klenczonem,Budka Suflera z pierwszych płyt.Można tak sobie przypominać co się kiedyś słuchało z uchem na "tranzystorku"  Uśmiech Mrugnięcie
Julia Stoff
Administrator
Senior

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : Styczeń 15, 2007, 19:31:16 »

Oprócz TOTO, oczywiście Steve Lukather. Słucham też m.in. Gov't Mule, The Jeff Healey Band, Richard Marx, Josh Groban. Choć ostanio moje gusta muzyczne idą bardziej w stronę jazzową, około jazzową. I tu głównie Chris Botti, Chet Baker, Diana Krall, Harry Connick Jr., Tord Gustavsen Trio, Viktoria Tolstoy czy Jamie Culllum. To tylko te główne, trudno wymienić wszystko. Swoją drogą wszystkim fanom pięknej muzyki polecam przy okazji płytę (jeśli kogoś to interesuje) John Coltrane & Johnny Hartman z 1966r. Jedna z najpiękniejszych płyt jakie kiedykolwiek słyszałam. Po prostu cudo, nie można się od niej oderwać gdy już raz się ją usłyszy.... Może trochę odeszłam dalej gatunkowo od TOTO, ale po prostu tego słucham. Pozdrawiam wszystkich  Chichot
Julia Stoff
Administrator
Senior

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : Styczeń 15, 2007, 19:33:34 »

Aha.... a nawiązując do Kelme i "wiejskiego" grania to Chris Thile (świetny mandolinista) solo i z zespołem Nickel Creek.  Mrugnięcie
Pam
Junior
**

« Odpowiedz #11 : Styczeń 16, 2007, 19:44:54 »

A próbowaliście smooth jazzu ?
Lee Ritenaur (z resztą przyjaciel luka) ... smakuje wybornie  Buziak
po prostu paluszki lizać !
Swoją drogą to jesteśmy w komfortowej sytuacji (my Fani Toto) Spoko gdzie nie spojrzeć wspaniała muzyka ... tylko słuchać i słuchać ...
Pozdro
Pam
Pluto
Junior
**

« Odpowiedz #12 : Styczeń 23, 2007, 10:49:17 »

Ala Boncol........ Zna to ktoś???
Z Alą Boncol do nie dawna grał na klawiszach mój kumpel,świetny...perkusista ::)skąd inąd!Tak więc-znam,owszem!
Ja głównie lubie New Romantic: A-Ha, Alphaville, Toto oczywiscie Język Alan Parsons Project, Bon jovi, Classix nouveaux, Foreigner, Gazebo, Sandra, Ultravox, Wham. to chyba tyle Język
A zatem,Luigi świetnie byś się czuł TAKŻE na innym forum,mianowicie Miłośników Muzyki Lat Osiemdziesiątych.
Już zapodawałem do niego link,ale  jeżeli chcesz zapodam go jeszcze raz,ale na"privie',bo tak "ofen" ,to chyba nie można Co? Spoko
A w temacie:Prócz Toto słucham Bon Jovi,Van Halen,Def Leppard,IRA, i ogólnie-całego popu,pop rocka lat Osiemdziesiątych.Nic szczególnie ambitnego...

PLUTO TO JA.
pawcio
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #13 : Styczeń 23, 2007, 23:04:19 »

Prócz Toto słucham Bon Jovi,Van Halen,Def Leppard,IRA, i ogólnie-całego popu,pop rocka lat Osiemdziesiątych.Nic szczególnie ambitnego...
Widze że mamy podobne gusta  Mrugnięcie Kilka lat temu byłem właśnie na koncercie Def Leppard w spodku ... Fajnie było ale musze przyznać że albo akustyka tej sali jest do bani albo oni mieli taki sprzęt bo poprostu nieciekawie się tego słuchało ... Choć ogólnie zespół jest jak dla mnie super  Mrugnięcie No ale nie bede tutaj robił OT  Mrugnięcie

Pozdrawiam
bulka
Junior
**

« Odpowiedz #14 : Styczeń 25, 2007, 18:58:56 »

To może teraz ja Uśmiech Lista bedzie bardzo skrócona i postaram sie wymienić tych muzyków, badz te kapele których słucham najczęściej. Ot moja lista: Moze cos polskiego Uśmiech Poluzjanci (polecma szczególnie),Journey, Alicia Keys,Andy Timmons,Bobby Kimball, Bracia,Chick Corea, David Garfield,Erick Johnson,Far Corporation,Foreigner,Fourplay,Georg Michael,Giant,Grzegorz Turnau,Jamiroquai,Joe Cocker, Joe Satriani,Jose de Castro ( z simonem na bebnach), Seek,Karizma,Larry Carlton,Lee Ritenour,Michale Landau,Neal Schon,Dave Koz,Simon P, Mrugnięcie,Steve Morse,Steve Smith,Luke,Sting,Al Jarreau, Ania Dąbrowska, to tak ogolnie Uśmiech do tego sporo smoothjazzu Uśmiech pozdrawiam
Strony: [1] 2 3 4
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!