Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 17, 2017, 12:58:25 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4
  Drukuj  
Autor Wątek: Inne zespoły  (Przeczytany 25928 razy)
Pluto
Junior
**

« Odpowiedz #15 : Styczeń 27, 2007, 09:56:01 »

Poluzjanci
Czyżby to ten zespół Kuby Badacha?Kiedyś zrobił na mnie wrażenie.Zwłaszcza Kuba.Niestety-dziś uwazam go za wielkie rozczarowanie!Popadł w taką przecietność,że az boli...

PLUTO TO JA.
bulka
Junior
**

« Odpowiedz #16 : Styczeń 27, 2007, 18:24:06 »

Tak to ten zespól, mysle ze zle ich kojarzysz, masz plyte "tak po prostu" ?
Pluto
Junior
**

« Odpowiedz #17 : Luty 04, 2007, 18:21:37 »

Tak to ten zespól, mysle ze zle ich kojarzysz, masz plyte "tak po prostu" ?
Nie .W ogóle ich nie słuchałem ostatnio.Rozczarowaniem dla mnie jest więc nie zespół,a sam Badach,z którym wiazałem duże nadzieję,a obecnie jest dla mnie przeźroczysty.Mam na mysli jego idywidualne projekty.

PLUTO TO JA.
skazik
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #18 : Luty 11, 2007, 10:55:35 »

a ja najczęściej słucham Farben Lehre, Zabili mi żółwia, Akurat, Kiss, Iron Meiden, no i oczywiście TOTO........;]
kacprek
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #19 : Marzec 01, 2007, 19:04:25 »

ludziska kochane... a Jerry Reed...!!! kowboj jak malowany, a z Atkinsem niejedna "suite" przecież uszył...
noi polski Gang Marcela rodem z Nashville Mrugnięcie
Kelme
Stały bywalec

« Odpowiedz #20 : Marzec 02, 2007, 14:00:29 »

Jerry Reed to ten od '' Gumowej Kaczki''? Cheta Atkinsa słucham właśnie z Suzy Bogguss '' Sympatico''. Gang Marcela jest z Nashville? A ja naiwnie myślałem że ze Śląska.
kacprek
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #21 : Marzec 04, 2007, 23:48:00 »

no pewnie że ze śląska, a konkretnie z lublińca i olesna. przesympatyczni ludzie... z tym nashwille to przecież żarcik;)
darek
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #22 : Marzec 11, 2007, 13:37:29 »

witam
tych zespolow duzo ale moze dla mnie najwazniejsze:
zagranica;
-PINK FLOYD
-KING CRIMSON
-DEEP PURPLE
-GENESIS+PETER GABRIEL
-YES
-JETHRO TUL
-DIRE STRAITS
-MARILLION
polska:
-brekaout
-dzem
-sbb
-budka suflera
-perfekt
 Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2007, 13:40:24 wysłane przez darek » Zapisane
Piter
Junior
**

« Odpowiedz #23 : Marzec 13, 2007, 19:44:36 »

Kiedyś za młodu miałem tzw. "napady", kiedy zaczynałem nałogowo słuchać jakiejs piosenki, bo po prostu mi się podobała. Tak było z Kajagoogoo (naprawdę byłem bardzo młody). Potem dopiero zacząłem być bardziej świadomy i kształtowałem swoje gusta muzyczne. Kształtuję je zresztą do dzisiaj. Oprócz TOTO, wiele wzruszeń i radości dostarczali mi: Dire Straits (Solowe projekty Marka Knopflera również), Jethro Tull, Electric Light Orchestra, Alan Parsons Project, Camel (polecam "Stationary Traveller" i "Harbour of Tears"), Queen, Pink Floyd, Andreas Vollenweider, The Stranglers, Foreigner, Supertramp, Chicago, The Doobie Brothers, Jean Michel Jarre (wczesne płyty), Fleetwood Mac... A z polskiej muzyki?? Dżem, Budka Suflera (pomijając kilka ostatnich płyt), dawne Lady Pank, 2+1.... Chyba niczego nie pominąłem... Choć oczywiście jest jeszcze wiele innych rzeczy, do których sięgam wybiórczo, chętnie nadstawiając ucha:)
orgiasz
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #24 : Marzec 29, 2007, 15:21:46 »

a ja polecam niemieckiego gitarzyste THOMASA BLUGA (promuje sprzęt hughes&kettner)...rewelacja, gość gra na malutkim crounchu i full odkręconym wzmacniaczu..dla kogoś kto słucha Satrianiego Johnsona itd..pozycja obowiązkowa..no i PORCUPINE TREE..coś co staje sie już inspiracją dla młodego pokolenia, tak jak kiedyś byli nimi stonesi purple i sabbaci( oczywiście pod względem muzycznym;)
adam2uk
Senior

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #25 : Maj 05, 2007, 16:43:19 »

chociaz slucham muzyki glownie w samochodzie (ostatnio secret society grupy EUROPE) to najchetniej slucham THE RIPPINGTONS (gorąco polecam), GEORGE BENSON, GERALD ALBRIGHT no i kilka albumów TOTO, oczywiscie.
kumpel z pracy podrzucil mi killswitch engage do poszalenia "off-road"

Ida
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #26 : Maj 10, 2007, 23:40:50 »

Witajcie! Strasznie się cieszę, że "odkryłam" Wasza grupę fascynatów dobrej muzyki. Generalnie nie ma z kim poprzeżywać. A jest rzeczywiście czym się rozkoszować. Oprócz bezkonkurencyjnego TOTO uwielbiam Parsonsów, ELO, Johny Hates Jazz, Foreigner, Chicago - Peter Cetera (i jego niesamowity vocal). Jakie Ci faceci umieją robić chórki..... Też Georg Benson ale jest jeszcze niesamowity James Ingram, James Brown. Oprócz tego klimatyczna Diana Krall, gitara Pat’a Metheny, Normana Browna, trąbka Chrisa Botti. Ale sięgam  i po Nat King Cola, Bee Gees, Queen  i…. Dobra stop.  Pogadamy jak się spotkamy. Duży uśmiech
karol_guitar
Mistrz

« Odpowiedz #27 : Wrzesień 13, 2007, 15:11:03 »

hmm w tym wątku nie pisano od 120 dni Chichot dorzucam do mojej listy ZZ Top i zespół "GRAFITTI". Nie wiem czy ktoś słyszał o tym drugim. Było to zespół z Bydgoszczy, ale każdy z muzyków pochodził z innego miasta. Perkusista Mieszka nawet całkiem niedaleko mnie, jakiś kilometr mam do jego osiedla ;] grali muzykę rockową z pogranicza funky, dużo klangu na basie, szybkie riffy, bardzo ciekawe i złożone bębny. Szkoda że zawiesili działalność Smutny mam ich jedną kasetke (nie płyte!!) i bardzo mi się podoba.
between
Stały bywalec

« Odpowiedz #28 : Styczeń 06, 2008, 23:52:36 »

o.k.dołanczam do licytacji:Deep Purple[od tego się zaczęło],RSC,Jourhey,Foreigner,ASIA.Takimi''klimatami''zaraził mniebrat.Dalej:john Farnham,David Foster,G.Benson,A.Franklin,N.Colle,Krystyna Prońko[fantastyczny głos].Może na tym poprzestanę i nadmienię,że byłam kiedyś''słuchawką''3,uwielbiałam sobotnie audycje Manna[jak to szło?],póżniej Markomanię,smoothjazz cafe.Na tym''wyrosłam''.Życzę wszystkim wielu muzycznych i nie tylko,uniesień i koncertu TOTO w Polsce,albo w bardzo bliskiej zagranicy Uśmiech

between
a_kuku
Junior
**

I'm a cat on a crown in the middle of the night

« Odpowiedz #29 : Październik 27, 2008, 08:42:47 »

a ja kocham Queen, Marillion, Dire Straits, Pink Floyd -- czyli nic ekscentrycznego Uśmiech Kiedyś Radiohead, ale teraz coraz ciężej mi się ich słucha. Fascynuje mnie głos Amy Winehouse -- nie powiem, ze chciałabym takie mieć Mrugnięcie, ale ma dziewczyna potencjał. Oby się nie zaćpała. Szkoda by było.
Strony: 1 [2] 3 4
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!