Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 12, 2017, 16:52:08 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: kocnert w Polsce ?  (Przeczytany 14567 razy)
bulaga
Nowicjusz
*

« : Styczeń 12, 2007, 19:47:54 »

Czy ktos cos wie na temat ewentualnej daty koncertu TOTO w Polsce, czy sa wogole impresariatu ktore sa chetne na zorganizowanie koncertu TOTO ?

Kiedy TOTO bylo w Polsce i w jakim miescie, ma ktos jakies inforamcje na temat tego koncertu ?

.: TOTO :.
Misiek
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #1 : Styczeń 12, 2007, 23:24:30 »

ToTo grało 2 razy w Warszawie w 1999 roku , a jesli chodzi o date następnego koncertu w Polsce to chyba nikt jej nie zna bo jej nie ma :/
Skusia
Senior

« Odpowiedz #2 : Styczeń 13, 2007, 14:45:30 »

No właśnie - czekamy na koncert w Polsce, ale mnie również bardzo ciekawi jak to było w 99tym. Byłem wtedy dosyć młody  Uśmiech i jedyne na co mogłem sobie pozwolić to na obejrzenie wiadomości w TVP gdzie pokazali Luke'a i Kimballa wysiadających z samolotu. Pamiętam też że w trójce miała iśc godzina koncertu na żywo - niestety nie poszła Smutny Czy ktoś mógłby przybliżyć co grali, jak było, a może ktoś dysponuje nagraniami z Polski?? Uśmiech
Karol Totomaniak
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #3 : Styczeń 13, 2007, 15:01:12 »

Czy ktos cos wie na temat ewentualnej daty koncertu TOTO w Polsce, czy sa wogole impresariatu ktore sa chetne na zorganizowanie koncertu TOTO ?

Kiedy TOTO bylo w Polsce i w jakim miescie, ma ktos jakies inforamcje na temat tego koncertu ?

Postaram się czegoś konkretnego dowiedzieć w sprawie ewentualnego koncertu toto w polsce w tym tygodniu.Napisze info jak cos bede wiedzial

Pozdrawiam wszystkich Totomaniaków !
Pluto
Junior
**

« Odpowiedz #4 : Styczeń 23, 2007, 11:30:53 »

Nie wszyscy pamiętają ,że gościem festiwalu Sopot '92 był Mr.Bobby Kimball  we własnej osobie!!Niestety-nie oglądalem tego wydarzenia i nie wiem,czy śpiewał utwory ToTo,ale postawiłbym na to każde pieniądze...

PLUTO TO JA.
karol_guitar
Mistrz

« Odpowiedz #5 : Styczeń 23, 2007, 12:23:57 »

hehe no z tego co wiem to ja jeszcze podczas tego pamiętnego festiwalu na świecie nie byłem Chichot ale fakt, że koncert w Polsce by się przydał... byle nie był na jakiejś hali widowiskowej ;]
Dracula
Junior
**

« Odpowiedz #6 : Styczeń 23, 2007, 14:19:52 »

a przypadkiem to nie był Sopot 98' ?? chyba że był 2 razy...
Pluto
Junior
**

« Odpowiedz #7 : Styczeń 23, 2007, 20:32:23 »

a przypadkiem to nie był Sopot 98' ?? chyba że był 2 razy...
Być może był dwa razy Co?

http://www.bart.sopot.pl/wer_pol/archiwum/arch_sf_1992.htm

Tu znalazłem "dowód" jego wystepu w 92,odnośnie 98-brak danych Złość

PLUTO TO JA.
Elwood
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #8 : Styczeń 25, 2007, 18:30:17 »

Toto grało w Warszawie 23 i 24 lutego 1999r.
Trochę informacji na temat i setlista: http://www.amc.pl/amc/toto.php3 .

Elwood
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #9 : Styczeń 30, 2007, 18:57:36 »

Trzy zdjęcia z koncertu w Warszawie ściągnięte kiedyś ze strony AMC.

waldomore
Junior
**

« Odpowiedz #10 : Luty 06, 2007, 21:29:43 »

Czy ktoś mógłby przybliżyć co grali, jak było, a może ktoś dysponuje nagraniami z Polski?? Uśmiech
Ja miałem przyjemność być na pierwszym koncercie w kongresowej w 1999r. Dla zainteresowanych podam pare linków z recenzjami i listą utworów które wykonywali. O ile mnie pamięć nie myli to Julia też coś pisała na temat tych koncertów.
http://www.amc.pl/amc/toto.php3
http://www.terazrock.pl/index.php?id_page=6&news=1&newsid=1113
W 2004 roku gościł w Polsce Simon Phillips. Oglądałem go na Międzynarodowym Festiwalu Perkusyjnym w Opolu, ale był też we Wrocławiu. W Opolu podżemował troche z kapelką Wojtka Pilichowskiego i dał solowy recital. Pogadał z publiką na tematy muzyczne i okołomuzyczne oraz na temat sprzętu, a pozatym jest z niego super luzak. Oto link do stony organizatora:
http://www.ragtime.com.pl/festiwal/historia.php?p=2004
Kimbala w Sopocie szczerze powiem nie pamiętam, ale to może dlatego że troche mnie ten festiwal przestał bawić.
Pam
Junior
**

« Odpowiedz #11 : Marzec 03, 2007, 22:09:32 »

Młodziaki  Mrugnięcie
Mr. Kimball odwiedził Sopot w 92 ... nie byłam odobiście, ale mam ślady w postaci nagrania video  Z politowaniem
No cóż ... to był ciężki rok ... ,a to co Bobby prezentwał na scenie  Niezdecydowany
może lepiej pominąć to wydarzenie milczeniem  Mrugnięcie
Cieszmy się tym co mamy  obecnie Buziak
Pozdrówka
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!