Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Czerwiec 22, 2018, 13:28:29 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: polska płyta blisko TOTO  (Przeczytany 1886 razy)
miswys
Nowicjusz
*

« : Wrzesień 03, 2010, 01:34:15 »

Witajcie. Przylepiłem się dzisiaj na parę godzin do youtube'a i przeglądałem filmiki z wakacyjnej trasy TOTO. Nie wierzę, że to koniec - po takim przyjęciu i w tym składzie chłopaki chyba jednak pociagną dalej. Co do mnie to chyba bym się nigdy nie zdecydował na rejestracje na tym forum, gdyby nie zaskakujące odkrycie w sieci z którym chciałem się podzielić. Usłyszałem na myspace utwór polskiego zespołu CZYSTA WODA, który bardzo mocno skojarzył mi się z "Child's Anthem". Co więcej jeszcze kilka kawałków z zamieszczonych na playliscie mialo z TOTO wiele wspólnego. Ciekaw jestem waszego zdania. Ja mam nieodparte wrazenie, że kawałki "Na wirazu", czy "Jeden na Tysiac" musiały powstawać z inspiracji TOTO. Poczekam jeszcze, może dadzą do playlisty jakieś inne numery. Ale jak reszta te z jest w tym guscie, to chyba będzie trzeba sięgnąć po płytę (chociaż  ten zespół trochę skręca w blues).

Czy ktoś przypadkiem też już tego gdzieś słuchał?
between
Stały bywalec

« Odpowiedz #1 : Wrzesień 08, 2010, 18:40:25 »

Nic w tym dziwnego. To profesjonalni muzycy. Wysil się troszkę, i oprócz słuchania muzy poczytaj trochę o zespole na tymże myspace właśnie.
pozdro Mrugnięcie

between
Jordan
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #2 : Październik 07, 2010, 19:00:40 »

Hej !
Znam część tego składu osobiście (perkusistę i klawiszowca) i oprócz tego, że bardzo lubią Oni Toto to na tym w zasadzie podobieństwa się kończą Uśmiech Nie umniejszając im w żaden sposób  Uśmiech Zresztą sami bardziej określają to jako blues-rock lat 70-tych a nie ambitny pop-rock lat 80 tych czym niewątpliwie było Toto.

Pozdrawiam !
Adam Szaruga

http://www.myspace.com/szaruga
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!