Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 11, 2017, 16:00:54 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Me & Simon  (Przeczytany 7165 razy)
Jumping
Nowicjusz
*

« : Luty 18, 2007, 14:05:40 »

Powitać wszytskich!

Zamieszczam poniżej zdjęcia, które udało mi się zrobić podczas festiwalu perkusyjnego w Opolu. Nie pamiętam dokładnie daty, wiem że Simon Phillips był gwiazdą wieczoru. Niestety przyjechał sam, myślałem że będzie mu towarzyszył Lukather - no nic, kiedyś go wkońcu dorwę Spoko

Zdjęcia zrobiłem przed całą imprezą. Miałem okazje byc na próbach, ustawianiu sprzętu i nagłośnienia.
Wtedy właśnie spotkałem Simona. Bardzo sympatyczny i wyluzowany gość. Zero gwiazdorstwa itp. Zresztą mozna zobaczyc po zdjęciu Spoko Mimo że był bardzo zajęty, a czas do rozpoczęcia imprezy był krótki, znalazł chwile żeby zamienić parę słow i zrobić pamiątkowe zdjęcie. OPrócz tego strzeliłem parę fotek jego podstawowego zestawu perkusyjnego.
W ogóle to jestem gitarzystą, dlatego tak ubolewam nad faktem że nie było jednego z moich idoli - Lukathera. Ale impreza i tak b. fajna. Z roku na rok co raz lepsza. Uwielbiam porządną sekcję rytmiczną, zawodowe współgranie perkusji z basem - to jest podstawa brzmienia w zespole,  a Simon należy do mojej czołówki jeżeli chodzi o perkusistów.

To by było na tyle Spoko
Niestety nie miałem okazji być na koncercie TOTO ani spotkać Lukathera, ale jak będzie taka możliwość na pewno jej nie zmarnuję.

« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2007, 14:10:22 wysłane przez Jumping » Zapisane

Respect the music, respect the guitar!
sieniek
Junior
**

« Odpowiedz #1 : Luty 19, 2007, 00:53:30 »

Fajowska sprawa te zdjęcia.
Zarówno fotka z Simonem, jaki sama perkusja, robią wrażenie.
Kociołki policzyć ciężko, a co dopiero zagrać na czymś takim, i to zagrać z sensem Mrugnięcie
Jumping
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #2 : Luty 19, 2007, 10:57:10 »

Kto jak kto, ale Simon potrafi wykorzystac je do granic możliwości Mrugnięcie CO zresztą zaprezentował okazałej publiczności. Na sam koniec zagrał jem-a z Pilichowski Band - było naprawdę ciekawie Spoko

Kelme
Stały bywalec

« Odpowiedz #3 : Luty 19, 2007, 14:19:33 »

Wow, Jumping kiedy mniej więcej był ten festiwal w Opolu. Rewelacja, gdybym wiedział że będzie tam Simon przybyłbym nie zwlekając.
skazik
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #4 : Luty 19, 2007, 15:25:46 »

Bardzo fajne fotki, też bym chciała mieć zdjęcie z Simonem, i w ogóle z całym zespołem TOTO..... Zazdroszczę Ci tego spotkania..... Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2007, 17:59:07 wysłane przez skazik » Zapisane
Jumping
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #5 : Luty 20, 2007, 09:52:33 »

Festiwal odbywa się co roku. Jest zawodowa impreza gdzie przyjezdzają czołowi perkusiści świata. Koncerty połączone z warsztatami. Także wszyscy znajdą coś dla siebie,ponieważ na pokazach jest wielu świtnych gitarzystów i basistów. Ja byłem w 2004 roku. Podaje link gdzie można sprawdzić kto do tej pory brał udział w tym festiwalu.
http://www.ragtime.com.pl/festiwal/historia.php

JA również marzę żeby pójśc na koncert TOTO i poznać ich osobiście, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. W szczególności chciałbym spotkać Lukathera. Oprócz tego że jest świetnym gitarzystą to jest również niezłym świrem, za co go lubię i cenię Spoko

waldomore
Junior
**

« Odpowiedz #6 : Luty 28, 2007, 21:51:44 »

Festiwal odbywa się co roku. Jest zawodowa impreza gdzie przyjezdzają czołowi perkusiści świata.
Hej Jumping, pozdrawiam. Ja też miałem okazje być na tym festiwalu perkusyjnym. Niestety nie miałem okazji zrobić sobie fotki z Simonem  Smutny
bulka
Junior
**

« Odpowiedz #7 : Marzec 18, 2007, 23:12:41 »

Bylem tam Chichot hahah a bilet kosztowal 25 zl Uśmiech bylo sporo widzow z poludniowej granicy Uśmiech a raczej z zza :PP pozdrawiam Uśmiech aaa i pytania byly szokujace Uśmiech jedno : Simon, czy uzywasz jakis trikow jak grasz na perkusji? heheh , albo jeden koles w dredach pyta: ile to kosztuje i gdzie moge to kupic :PP hehe
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2007, 23:15:31 wysłane przez bulka » Zapisane
Jumping
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #8 : Kwiecień 16, 2007, 23:37:29 »

Hehe rzeczywiście było trochę debilnych pytań Duży uśmiech  Ale chyba najlepsze było jak ktoś zapytał się Simona czy lubi piwo Duży uśmiech

karol_guitar
Mistrz

« Odpowiedz #9 : Kwiecień 17, 2007, 13:12:37 »

i jaką usłyszał odpowiedź? Chichot Simon lubi sobie wypić browarka?  Co? Mrugnięcie
Jumping
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #10 : Maj 10, 2007, 22:45:26 »

Odpowiedział: "Co to kurde za pytanie Co? oczywiście że lubię. Następne pytanie"

Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!