Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 14, 2017, 14:00:25 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 1684 razy)
marek_c4
Nowicjusz
*

Zobacz profil WWW
« : Wrzesień 05, 2011, 20:58:10 »

Witam
Jestem tutaj nowy więc chyba wypada się przedstawić  Mrugnięcie
Na imię mam Marek, mieszkam w Poznaniu.
Moje hobby to modelarstwo szkutnicze RC, a od niedawna sprzęt grający z lat 70 / 80.
Pierwszy kontakt z grupą ToTo miał miejsce sporo lat temu, jednak było to raczej bardziej przypadkowe niż z wyboru.
Niedawno udało mi się kupić całkiem przyzwoity gramofon Sony PS-515 http://www.audiofilek.pl/index.php/home?sobi2Task=sobi2Details&catid=&sobi2Id=1524 i jako pierwszą płytę kupiłem płytę ToTo - Hydra.
Płyta poszła na talerz i po kilku odsłuchach ........... co Wam będę gadał Uśmiech - kolejne płyty ToTo już są w drodze.
Na razie planuję zgromadzić płyty Winylowe (z tych dostępnych) potem rozejrzę się za CD.
Tak więc chyba nieźle mnie wzięło.
Pozdrawiam resztę pozytywnie zakręconych kolegów
==========
Marek
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2011, 06:44:50 wysłane przez marek_c4 » Zapisane

==========
Pozdrawiam z Poznania
Marek
Sebastian
Gość
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 16, 2011, 09:02:36 »

Co do płyt winylowych to w Polsce ciężko je dostać, ale bardzo dużo widziałem na zagranicznych stronach aukcyjnych
wysek
Mistrz

« Odpowiedz #2 : Wrzesień 26, 2011, 11:18:13 »

Witam, nowego kolegę. Ja już uzbierałem wszystkie winyle i CD jakie były premierowymi wydaniami, jakoś składanki pominąłem. Zajęło mi to wszystko pół roku. Było to jednak jakiś czas temu , a teraz widzę , że na allegro będziesz miał łatwiejszy dostęp.
Odsłuchiwanie płyt winylowych sprawia mi dużo większą radość niż CD, no i ta jakość dźwięku - CD się chowają , ( nie wspomnę o trwałości ).
Pozdrawiam i życzę wiele niezapomnianych chwil z TOTO.

Uzależniony TOTO-maniak Andrzej.
marek_c4
Nowicjusz
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 26, 2011, 14:06:54 »

Witam
No ja na razie mam już wszystkie (z tych ogólnodostępnych) płyty winylowe, teraz powoli zabieram się za kolekcjonowanie CD.
Ostatnio pojawił się na All...o dwupłytowy album "Toto Live in Amsterdam 25th anniversary" ale na razie nie mogę sobie na niego pozwolić  Smutny.
Tak jak piszesz - słuchanie winyli jest OK  Mrugnięcie
Mają fajne brzmienie, no i cała ta otoczka towarzysząca ich słuchaniu - bardzo mi ten klimat odpowiada.

==========
Pozdrawiam z Poznania
Marek
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!