Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 14, 2017, 05:28:00 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Warszawa 99  (Przeczytany 13337 razy)
Sebastian
Gość
« Odpowiedz #15 : Marzec 03, 2010, 11:23:25 »

Pamiętam ze po koncertach w Warszawie były plany zorganizowania koncertu w Spodku na jesień 99, ale nic z tego nie wyszło. Co do koncertu to za wiele nie napisze bo mnie tam nie było, ale był tam mój brat który mnie nie chciał wziąć "wolał jechać z kolegami z radia" - świnia. Pisaliście na forum ze polska publika bawiła się słabo i był slaby kontakt z zespołem ale nie mogło być inaczej skoro w Radio Rzeszów było 6 biletów do kupienia ale tylko dla swoich i zapewne tak samo było w innych rozgłośniach radiowych. Na koncertach bylo10% fanów zespołu a reszta to śmietanka towarzyska Warszawy i okolic.
Fanów zespołu tam nie było wiec kto miał śpiewać i bawić się z zespołem Borysewicz z Niedzwiedzkim? Dla tego szkoda ze koncert w Spodku nie doszedł do skutku bo przy takiej frekwencji  koncert byłby  niezapomniany
kostek77
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #16 : Czerwiec 16, 2010, 22:43:29 »

Po 1 witam wszystkich na forum. Pragnę pochwalić się, że byłem na tym koncercie :-) Mam nawet koszulkę, zostawiłem sobie na pamiątkę bilet itp. Wrażenia niesamowite. Mimo, iż nie można było fotografować, mam cały filmik zdjęć z tego koncertu.

Pamiętam jeszcze 1 zabawną sytuację. W pewnym momencie na scenę chciała wskoczyć jedna z fanek, ale została zatrzymana przez ochronę. Steve powiedział, żeby ją puścili i dodał: "I'm not fuckin' Michael Jackson" i zaczął śpiewać "Beat it". Kobieta resztę koncertu przesiedziała na brzegu sceny.
uUwaaaaaaga!!!!!!!!!!  laska która wskoczyła na scenę wyjechała z LUKIEM  POWAGA:) BYLI COŚ ROK ZE SOBĄ, TO KOLEŻANKA MOJEJ BYŁEJ SZEFOWEJ  KTÓRA OPOWIADAJĄC O TYM MÓWIŁA O JAKIEJŚ NIEZNANEJ KAPELI Z AMERYKI, I ŻE GŁUPIA BYŁA TA LASKA ŻE Z NIM WYJECHAŁA Uśmiech))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) BUHAHAHAHAAA A JA BYŁEM NA DRUGIM W SG W 1999 A 18 LIPCA 2010 BĘDĘ W BERLINIE     IIIIIIIIIIIIICHHHHHAAAAA marcin.kostyra@yahoo.com
Sebastian
Gość
« Odpowiedz #17 : Czerwiec 20, 2010, 18:05:15 »

Po 1 witam wszystkich na forum. Pragnę pochwalić się, że byłem na tym koncercie :-) Mam nawet koszulkę, zostawiłem sobie na pamiątkę bilet itp. Wrażenia niesamowite. Mimo, iż nie można było fotografować, mam cały filmik zdjęć z tego koncertu.

Pamiętam jeszcze 1 zabawną sytuację. W pewnym momencie na scenę chciała wskoczyć jedna z fanek, ale została zatrzymana przez ochronę. Steve powiedział, żeby ją puścili i dodał: "I'm not fuckin' Michael Jackson" i zaczął śpiewać "Beat it". Kobieta resztę koncertu przesiedziała na brzegu sceny.

uUwaaaaaaga!!!!!!!!!!  laska która wskoczyła na scenę wyjechała z LUKIEM  POWAGA:) BYLI COŚ ROK ZE SOBĄ, TO KOLEŻANKA MOJEJ BYŁEJ SZEFOWEJ  KTÓRA OPOWIADAJĄC O TYM MÓWIŁA O JAKIEJŚ NIEZNANEJ KAPELI Z AMERYKI, I ŻE GŁUPIA BYŁA TA LASKA ŻE Z NIM WYJECHAŁA Uśmiech))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) BUHAHAHAHAAA A JA BYŁEM NA DRUGIM W SG W 1999 A 18 LIPCA 2010 BĘDĘ W BERLINIE     IIIIIIIIIIIIICHHHHHAAAAA marcin.kostyra@yahoo.com

Bzdura i tyle!!! Lukather juz w tym czasie zwiazany byl z obecna zona, nawet w wywiadzie Weekand z Toto w Radiu ZET wspominal o tym ze jest bardzo zakochany i jest z nim w trasie, wiec sorry ale z dwiema dupami w jednej trasie dp 2001 roku to troche niebezpieczne
pawsoch
Junior
**

Od 1986 Toto w mojej głowie a 1996 na ramieniu ;-)

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #18 : Lipiec 03, 2015, 07:48:34 »

Witam, byłem na drugim 24.02.`99, widziałem, stałem najbliżej miedzy dwoma ochroniarzami, zdobyłem kostkę. Boby podchodził do mnie i pokazywał żebym w czasie ballad machał moja zapalona Zippo a kontaktu wzrokowego nie miałem tylko z  Simonem. Było rewelacyjnie, Boby po tylu latach zaśpiewał jak dawniej, rewelacja! Koleżanka, która siedziała z tyłu zrobiła dobrym aparatem fotki, niestety klisza 600 i pstrykała z ręki, więc niektóre sa delikatnie przesunięte ale jak zeskanuje to Wam pokaże. Z trzech koncertów w Polsce ten był najlepszy, najwięcej utworów, najlepsze nagłośnienie a oprawa sceny to coś pięknego, kto nie był to zobaczy na fotach. Pozdrawiam serdecznie
Strony: 1 [2]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!