Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 14, 2017, 14:11:04 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4 5
  Drukuj  
Autor Wątek: Kto kupił bilety na Toto?  (Przeczytany 8930 razy)
JAREK10
Stały bywalec

« Odpowiedz #30 : Maj 18, 2013, 11:13:58 »

Pomysł ciekawy z tym spotkaniem. Podbijam stawkę...
Proponuję wspólnie zaśpiewać (wiadomo- jak kto umie i fałszuje) Africę! Może włączy się się jeszcze część czekających... Może z tego wyjść niezłe wydarzenie... Albo kiszka, ale może warto. Co Wy na to?

T O T O   -   N  E  V  E  R    E  N  O  U  G  H
Bandit
Senior

« Odpowiedz #31 : Maj 18, 2013, 14:26:16 »

Przyłączę się chętnie. Trzeba by tylko kogoś z gitarą, żeby prowadził melodię. A czemu by nie więcej piosenek? Można się spotkać, powygłupiać i pośpiewać. Cały czas myślę co by tu temu Paich`owi wykombinować... Fajnie byłoby gdybyśmy nie tylko my - fani pozytywnie zapamiętali ten koncert ale także chłopaki z TOTO.
Little_Andy
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #32 : Maj 19, 2013, 00:20:24 »

Witam,

super pomysł z tym śpiewaniem i graniem przed koncertem - to jest nas już trzech! Ja na instrumentach nie za bardzo potrafię ale mogę przynieść tamburyn, jakby gdzieś tam pasował do jakiejś piosenki.
No i mogę z Wami śpiewać.

Może jeszcze więcej osób na forum włączyłoby się w naszą akcję muzyczną przed koncertem. Ja na pewno jestem za!

Pozdrawiam
Andrzej
JAREK10
Stały bywalec

« Odpowiedz #33 : Maj 20, 2013, 05:47:15 »

Jeżeli nie znajdzie się nikt z gitarą, to nie problem...
http://www.youtube.com/watch?v=yjbpwlqp5Qw
Oczywiście nie chcę 20 lat stać w Łodzi przed Areną i trenować dla takiego efektu jak na filmie : Język... Każdy kto czuje nutę, wie o co chodzi Mrugnięcie

T O T O   -   N  E  V  E  R    E  N  O  U  G  H
karol_guitar
Mistrz

« Odpowiedz #34 : Maj 20, 2013, 18:27:32 »

Little_Andy,

cholera szkoda, że wcześniej nie wiedziałem, wygląda na to, że mam już zapełniony samochód a jadę z Koronowa k. Bydgoszczy.. No i większa ekipa, więc pewnie dużo wcześniej nie będę (praca itd...) ;/

Co do śpiewania - zawsze Uśmiech
lauri
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #35 : Maj 20, 2013, 19:10:28 »

Ponawiam pytanie czy ktoś jedzie na koncert przez Kielce (lub z Kielc)?
wysek
Mistrz

« Odpowiedz #36 : Maj 22, 2013, 10:33:20 »

hehehe.... fajny pomysł z tym śpiewaniem i graniem Africa.... zostało mi tylko nauczyć się słów . W samochodzie ... słuchając płyty to jest łatwo....ale tak..... no no niezłe wyzwanie ....Uśmiech ale jestem za !!!!
wysek
Mistrz

« Odpowiedz #37 : Maj 22, 2013, 10:56:10 »

no i jeszcze jedno....ktoś wcześniej podrzucił pomysł zaśpiewania 100 LAT.... Myślę , że w czasie koncertu ...w odpowiednim momencie można zapoczątkować i tłum to podchwyci... i wtedy wyjdzie niezły chór ..... co Wy na to ?
Bandit
Senior

« Odpowiedz #38 : Maj 23, 2013, 15:11:08 »

Z tym, że moim zdaniem lepiej happy birthday niż sto lat po polsku bo mogą nie zaskoczyć o co chodzi.
wysek
Mistrz

« Odpowiedz #39 : Maj 30, 2013, 20:19:18 »

....no i zaczęli....w Brukseli...mam nadzieję , że poznamy dzisiaj set listę....Uśmiech))))
Damianos
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #40 : Maj 31, 2013, 14:29:39 »

....no i zaczęli....w Brukseli...mam nadzieję , że poznamy dzisiaj set listę....Uśmiech))))

Czy ktoś widział gdzieś setlistę? Pozdrawiam
Sebastian
Gość
« Odpowiedz #41 : Maj 31, 2013, 15:07:51 »

On the Run @Info[Contains snippers from"Child's Anthem" and "Goodbye Elenore"]
Goin' Home
Hydra
St. George and the Dragon
I'll Be Over You
It's A Feeling @Info[Live debut]
Manuela Run
Rosanna
I Won't Hold You Back
Wings of Time
Falling in Between
99
Pamela
White Sister
How Many Times
Better World
Hold The Line
Africa
Stop Loving You

Home of the Brave
Sebastian
Gość
« Odpowiedz #42 : Maj 31, 2013, 17:05:26 »

Co do setlisty to juz w Luksemburgu będzie zmieniana, chłopaki szukają najlepszego rozwiązania. W Belgii mieli kilka problemów technicznych. Jak zobaczyłem listę pierwszy raz to szału nie ma więc dobrze że zmieniają i będą w Łodzi z najlepszą setlistą
wysek
Mistrz

« Odpowiedz #43 : Maj 31, 2013, 21:39:53 »

mnie osobiście ten zestaw bardzo się podoba... !!!!  Steve na twitterze pisał że będzie sporo kawałków, których nie grali wcześniej na koncertach ....wow...Uśmiech)))
wysek
Mistrz

« Odpowiedz #44 : Maj 31, 2013, 21:49:48 »

mam propozycję.... zabierzcie ze sobą zapalniczki..... wiecie po co  pewnie...... ta tradycja już zamiera..Smutny    jak będą wolne kawałki ....a będą.... to zrobimy niezły efekt....zobaczycie ...Uśmiech)))
Strony: 1 2 [3] 4 5
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!