Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 12, 2017, 16:52:30 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2
  Drukuj  
Autor Wątek: Spotkanie i śpiewanie przed koncertem w Łodzi  (Przeczytany 2693 razy)
Little_Andy
Nowicjusz
*

« : Czerwiec 16, 2013, 21:28:44 »

Witam,

ponieważ we wcześniejszych postach padła propozycja wspólnego spotkania i "pośpiewania" przed koncertem, chciałbym, abyśmy wspólnie ustalili dokładne miejsce i czas spotkania. Oczywiście, jeśli wciąż znajdzie się kilka osób, które będą chciały to zrobić.

Myślę, że warto wziąć udział w takim śpiewaniu a'capella - pokażmy, że my też potrafimy przed koncertami dobrze się bawić! Nawet, jeśli nie wszyscy mamy idealne głosy, to i tak jeśli się zbierzemy w solidnej grupie, może wyjść z tego świetna zabawa -a o to tak naprawdę chyba chodzi! Może ktoś przyniesie gitarę?

Spróbujmy tylko ustalić kiedy i o której się spotykamy - a resztę pozostawmy naszym emocjom i pomysłowości :-) Halę otwierają chyba o 19.

Pozdrawiam
Andrzej
JAREK10
Stały bywalec

« Odpowiedz #1 : Czerwiec 20, 2013, 07:14:44 »

Zgłaszam swój akces!
Godzina wcześniej wystarczy czyli 18:00, ale jeżeli są chętni wcześniej to zaczynajcie bez nas. Ja niestety startuję dopiero o 14-tej z Prudnika i zabieram jeszcze w Opolu szwagierkę. Będę musiał nieźle gonić żeby zdążyć na śpiewanie. Jeszcze ponoć problem jest z parkowaniem. Jakaś masakra! ALE ŚPIEWAMY, ŚPIEWAMY!!!
Nie znam okolic Areny. Nie znam numerów bramek wejściowych. Składajcie propozycje gdzie. Może przed wejściem głównym lub numer 1, jeżeli takie istnieje  Mrugnięcie
Inaczej będziemy chodzić po placu i wołać "a'capella, a'capella" jak w "Kingsajzie" krasnoludek bigał po targu i krzyczał "szuflandia, szuflandia" Duży uśmiech
hmm...
No i mamy hasło rozpoznawcze...

T O T O   -   N  E  V  E  R    E  N  O  U  G  H
skawik
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #2 : Czerwiec 20, 2013, 19:00:09 »

Do Jarka10
Ja wyruszam z Namysłowa... Pozdrawiam! ewa
JAREK10
Stały bywalec

« Odpowiedz #3 : Czerwiec 20, 2013, 21:26:00 »

Dobra- sytuacja zrobiła się poważniejsza niż można sobie to wyobrazić. Wszyscy już wiecie pewnie o DVD. Była by niezła afera, gdyby ktoś wyszedł z kamerą do nas przed halę. Nie mam wyjścia- muszę zdążyć na śpiewanie i klaskanie Mrugnięcie

Witek [Chrzanów]
Senior

« Odpowiedz #4 : Czerwiec 20, 2013, 22:01:36 »

"czwórka" z Chrzanowa też ma ochotę wspólnie pośpiewać -będziemy przed 18-tą.. Duży uśmiech
skawik
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #5 : Czerwiec 20, 2013, 22:20:40 »

No to co??? ŚPIEWAMY!!!!
skawik
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #6 : Czerwiec 20, 2013, 22:24:09 »

A co z Darkiem, Piterem i Pluto ze "starego forum"Co??
Bandit
Senior

« Odpowiedz #7 : Czerwiec 20, 2013, 23:41:32 »

Ja też się dołączam o ile zdążę. Mam 200 km do Łodzi, startuję ok. 14 więc raczej na 18 dotrę. Najlepiej spotkać się przed wejściem głównym, możemy umówić się, że naszym znakiem rozpoznawczym będzie np. chusta owinięta wokół nadgarstka. Stary patent, który się sprawdza. Mogę zabrać gitarę ale ktoś musiałby na niej zagrać Uśmiech Jestem klawiszowcem i na wiośle idzie mi zdecydowanie gorzej Uśmiech
Little_Andy
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #8 : Czerwiec 21, 2013, 00:05:15 »

Hej,

ja będę w Łodzi koło 18:34 więc dotrę do hali przed 19 pewnie. Może lepiej umówić się koło 19:00? To będzie 2 godziny przed koncertem, więc myślę, że zdążymy pośpiewać.

Pozdrawiam
Andrzej
karol_guitar
Mistrz

« Odpowiedz #9 : Czerwiec 21, 2013, 00:13:16 »

O 19 to już pewnie otworzą halę...

Ja tam mogę parę "totowych" klimatów na gicie zagrać, niestety nie wiem kiedy uda mi się dotrzeć, mam do Łodzi ok. 260 km, wyjeżdżam ok 14-14:30...
Little_Andy
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #10 : Czerwiec 21, 2013, 00:23:27 »

Wydaje mi się, że możemy pośpiewać trochę przed halą ale możemy również śpiewać wspólnie w środku, jak już wejdziemy, czekając na koncert i smakując zimne piwo :-) W środku byłoby ciekawiej, bo to już będzie po 19 i będzie więcej ludzi, którzy mogą nas obserwować lub dołączyć :-)

Pozdrawiam!
wysek
Mistrz

« Odpowiedz #11 : Czerwiec 21, 2013, 11:54:39 »

Część osób się zrzuciła i zrobiliśmy banner z napisem : HAPPY BIRTHDAY DAVID PAICH. Spotkajmy się przy tym bannerze - punkt zborny - będzie nas więcej - pośpiewamy. Zgromadzimy się przy wejściu nr. 5
Pozdrawiam
Zetzet
Junior
**

« Odpowiedz #12 : Czerwiec 21, 2013, 14:45:19 »

Nie wiem czy zdążę z Zamościa (rodzinnie). Do zobaczenia
JAREK10
Stały bywalec

« Odpowiedz #13 : Czerwiec 22, 2013, 07:06:53 »

No to żeby się nie szukać- chusta, banner, wejście nr 5. Kto może to niech będzie na 18:00. Reszta dołączy z czasem.
See you soon!!!

wysek
Mistrz

« Odpowiedz #14 : Czerwiec 23, 2013, 23:36:59 »

Ja już mam zamiar być od 17 - tej ..... przy wejściu nr 5 ....pogadamy, pośpiewamy....przybywajcie ...Uśmiech
Strony: [1] 2
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!