Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 12, 2017, 16:57:36 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: DVD Atlas Arena Łodź  (Przeczytany 2242 razy)
karol_guitar
Mistrz

« : Czerwiec 20, 2013, 09:23:45 »

Tak jest, pokażmy jak się cieszymy !!! Język

Toto ma zamiar nagrać i wydać na DVD wtorkowy koncert w Polsce, na oficjalnym profilu fb już to potwierdzili, napisali, że są bardzo podekscytowani itd Mrugnięcie

Trzeba być głośno, niech nas cały świat zobaczy! Uśmiech
Pam
Junior
**

« Odpowiedz #1 : Czerwiec 20, 2013, 09:29:17 »

Zawsze zwarta i gotowa  Chichot
Zetzet
Junior
**

« Odpowiedz #2 : Czerwiec 20, 2013, 11:27:04 »

Zawsze zwarta i gotowa  Chichot
Właśnie powiadomiony zostałem o rejestracji wizualnej koncertu w łodzi. Niech gra muzyka. Ale jazda !!!!
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2013, 15:35:06 wysłane przez Zetzet » Zapisane
karol_guitar
Mistrz

« Odpowiedz #3 : Czerwiec 20, 2013, 13:08:07 »

To wielki ukłon od zespołu w stronę polskich fanów, jestem ciekaw czym jest spowodowany... Nie myślałem też, że Atlas Arena jest miejscem przystosowanym do tego typu produkcji, chyba częściej nagrywano w Spodku.

Coś mi się zdaje, że chłopaki wiedzą jak na nich tu wszyscy czekają, pewnie dostali potwierdzenie, że hala będzie pełna i czuję, że będzie dobry klimat Mrugnięcie
Bandit
Senior

« Odpowiedz #4 : Czerwiec 20, 2013, 14:15:18 »

This is fuckin crazy!!! Rzućmy się w tłum jak wygłodniałe wilki Uśmiech Sprowokujmy TOTO do wpisania Polski jako stały punkt Ich tourne. Let's rock!
JAREK10
Stały bywalec

« Odpowiedz #5 : Czerwiec 22, 2013, 07:43:09 »

Mam w domu DVDziaki zdwóch koncertów:
1. 25th ANNIVERSARY LIVE IN AMSTERDAM (jeszcze z Porcaro i już ze Spinnerem)
2. FALLING IN BETWEEN z Paryża (Porcaro zastąpił Lee Sklar a Paicha Greg Phillinganes)
Mimo zmienianych składów i wieku  Mrugnięcie członków zespołu, koncerty były pierwszoligowe a atmosfera niezapomniana. DVD wyszły bardzo dobrze i profesjonalnie. Zastanawiam się teraz, czy w Łodzi uda się osiąnąć im to co w Paryżu czy Amserdamie. Tam było widać nawet, że reżyserka obu kocertów się spisała (mówię nie tylko o nagraniu, ale i o klimie) a Łódź jak wiemy jest wybrana w trybie awaryjnym. Tu brak Bobbiego a pani Douglas Mcrae już nie wyciąga solowo jak na dawnych koncertach. Fajnie, że East gra na basie- to najwyższa półka i ceniony muzyk sesyjny.
Tak czy siak- trzymam kciuki za cały event a jak wypadnie to sprawa chyba mniej ważna... To zawsze TOTO!!!

Przy okazji.
Polecam album koncertowy "Absolutely Live" z Johanesburga z 1993r. To co się tam wydarzyło przeszło ludzkie pojęcie!  Mrugnięcie

T O T O   -   N  E  V  E  R    E  N  O  U  G  H
karol_guitar
Mistrz

« Odpowiedz #6 : Czerwiec 22, 2013, 12:01:59 »

Hej, tu wszyscy znają każdy album Toto Mrugnięcie
JAREK10
Stały bywalec

« Odpowiedz #7 : Czerwiec 23, 2013, 07:47:35 »

Heh... Racja- poniosło mnie  Mrugnięcie

Sebastian
Gość
« Odpowiedz #8 : Czerwiec 23, 2013, 12:50:48 »

Mam w domu DVDziaki zdwóch koncertów:
1. 25th ANNIVERSARY LIVE IN AMSTERDAM (jeszcze z Porcaro i już ze Spinnerem)
2. FALLING IN BETWEEN z Paryża (Porcaro zastąpił Lee Sklar a Paicha Greg Phillinganes)
Mimo zmienianych składów i wieku  Mrugnięcie członków zespołu, koncerty były pierwszoligowe a atmosfera niezapomniana. DVD wyszły bardzo dobrze i profesjonalnie. Zastanawiam się teraz, czy w Łodzi uda się osiąnąć im to co w Paryżu czy Amserdamie. Tam było widać nawet, że reżyserka obu kocertów się spisała (mówię nie tylko o nagraniu, ale i o klimie) a Łódź jak wiemy jest wybrana w trybie awaryjnym. Tu brak Bobbiego a pani Douglas Mcrae już nie wyciąga solowo jak na dawnych koncertach. Fajnie, że East gra na basie- to najwyższa półka i ceniony muzyk sesyjny.
Tak czy siak- trzymam kciuki za cały event a jak wypadnie to sprawa chyba mniej ważna... To zawsze TOTO!!!

Przy okazji.
Polecam album koncertowy "Absolutely Live" z Johanesburga z 1993r. To co się tam wydarzyło przeszło ludzkie pojęcie!  Mrugnięcie

"Absolutely Live" nagranie pochodzi z Den Bosch -Holandia
Douglas Mcrae- śpiewała w 2012
Sebastian
Gość
« Odpowiedz #9 : Czerwiec 23, 2013, 13:04:34 »

Czy ktoś jest zorientowany jak sprzedały się bilety? Bo DVD przy pustej hali to też wydarzenie
Julia Stoff
Administrator
Senior

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : Czerwiec 23, 2013, 13:49:08 »

Patrząc na stronę Eventimu, to niestety jeszcze sporo biletów zostało...
JAREK10
Stały bywalec

« Odpowiedz #11 : Czerwiec 23, 2013, 19:37:32 »

Do Sebastiana

20 lat myślałem, że to było w RPA- nie wiem dlaczego. Palę się ze wstydu...
Kto dawał żeński vokal, zwłaszcza w "Hold the line"? Donna M.?

Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!