Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 12, 2017, 11:17:29 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9
  Drukuj  
Autor Wątek: KIEDY DVD?  (Przeczytany 18299 razy)
Sebastian
Gość
« Odpowiedz #45 : Kwiecień 26, 2014, 16:22:19 »

Sebastian
NAPISZ CO JEST W WERSJI DELUXE PLEASE!
Też chcę zamówić i nie wiem, na który zestaw się porwać...

Wersja Deluxe zawiera 2 płyty CD, 1 DVD, 1 Blu-Ray oraz piękną książkę ze zdjęciami Darka Kawki z koncertu z Łodzi   oraz wspomnieniami członków zespołu - nadmienię że wszystkie płyty znajdują się w książce co jest super rozwiązaniem ponieważ nie ma zbędnych plastikowych pudełek na płyty.
Zdecydowałem się na tą wersje jeszcze z innego powodu. Płyta Blu-Ray ma  przepiękny obraz i dźwięk -  ale tylko dwa do wyboru AC-3 i przestrzenny 5.1  i na kinie domowym bądź innym sprzęcie z 5 - ma kolumnami brzmi niesamowicie, o czym przekonują się moi sąsiedzi i nawet mi ich nie żal . Płyta DVD ma zauważalny słabszy obraz ale do wyboru 4 rodzaje dźwięku, a CD to wiadomo że do codziennego wkurzania moich sąsiadów
Pozdrawiam i polecam tylko wersję Deluxe - ja kupiłem w Rock-Serwis z dostawą za 169 zł i płyty miałem na drugi dzień
JAREK10
Stały bywalec

« Odpowiedz #46 : Kwiecień 26, 2014, 21:45:02 »

No i wszystko! To właśnie chciałem wiedzieć! Mrugnięcie Dzięki Sebastian za wyczerpującą odpowiedź.

Tak przy przy okazji... Przed koncertem jeden gość ze składu towarzyszącego zespołowi w trasie, wyszedł z kamerką przed budynek Atlas Areny i podchodził do niektórych osób mówiąc, że zespół nagrywa sobie pamiątkę z koncertu i pytając czy ktoś chce nagrać się dla Toto. Powiedzcie, że tych nagrań nikt z Was nie widział w żadnym wydaniu, bo do mnie i mojej szwagierki też podszedł z tym pytaniem, ale my przed koncertem byliśmy już tak podekscytowani, że nie mogliśmy uwierzyć w taką okazję i najzwyczajniej z zaskoczenia przytkało nas. Plama na całe życie. Nie chciałbym tego zobaczyć kiedyś na YouTube... Dziś wspominając to wydarzenie mamy ze szwagierką niezły ubaw a tego gostka z kamerką widać na kilku nagraniach z soundcheck-ów w innych miastach.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2014, 21:46:37 wysłane przez JAREK10 » Zapisane

T O T O   -   N  E  V  E  R    E  N  O  U  G  H
pawełc
Senior

« Odpowiedz #47 : Kwiecień 28, 2014, 23:38:57 »

Mam fantastyczną pamiątkę z tego magicznego koncertu. Dla takich chwil warto żyć. Rewelacyjny zestaw deluxe dzisiaj do mnie dotarł. Pięknie wydany 60 stronicowy album ze zdjęciami. Chyba znalazłem swoją rękę. Mrugnięcie Natomiast jestem widoczny w 7 utworach. Duży uśmiech

Czekam z niecierpliwością na nową studyjną płytę a potem na koncert najlepiej znowu w naszym kraju.:-)

Pozdrawiam Wszystkich fanów TOTO:-)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2014, 23:41:41 wysłane przez pawełc » Zapisane
Tomek
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #48 : Maj 01, 2014, 14:03:46 »

Mój pierwszy post tutaj więc witam serdecznie wszystkich Uśmiech

Mogę tylko potwierdzić to co napisał Sebastian. Deluxe, świetne wydanie. Naprawdę byłem zaskoczony gdy wczoraj rozpakowywałem paczkę z Amazona Uśmiech Problem tylko w tym, że ta książka ma prawie 29x29cm więc zapomnijcie o umieszczeniu jej wśród zwykłych pudełek DVD/BR Duży uśmiech Prędzej nadawałaby się do umieszczenia między winylami Mrugnięcie Nie mam niestety odtwarzacza BR więc nie sprawdzałem tej płytki. CD audio brzmi świetnie. Wydanie Deluxe kupiłem dlatego, że uwielbiam ten zespół a poza tym cena jak za 4 płyty i książkę jest naprawdę super (wyszło mnie 165zł z darmową przesyłką, to był pre-order). Byłem na tym koncercie, nawet w pierwszym rzędzie zaraz za lewą kamerą na szynach ale motyla noga, jakoś nie udało mi się siebie wypatrzeć na samym koncercie (choć nie pauzowałem obrazu), inna sprawa, że kamerzyści coś rzadko pokazywali widzów w pierwszych rzędach Mrugnięcie Co do tego kamerzysty przed halą, znalazłem siebie na dwóch ujęciach, jednym właśnie przed wejściem, drugim już w hali przed barierkami ale jeszcze przed rozpoczęciem koncertu Mrugnięcie

BTW widzę, że w sklepie oficjalnym TOTO tą wersję sprzedają dodatkowo z koszulką ale cena powala, 293zł Chichot
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2014, 22:57:11 wysłane przez Tomek » Zapisane
Sebastian
Gość
« Odpowiedz #49 : Maj 02, 2014, 09:51:21 »

Super ujęcia kamery są na wysokości brzucha Saimona - ma się wrażenie jakby samemu grało się na bębnach
Sebastian
Gość
« Odpowiedz #50 : Maj 06, 2014, 10:33:21 »

Toto live in Poland Blu-ray - na 19 miejscu wśród nowości w Empik a CD na 39. Coś słabo w porównaniu z innymi krajami
Zetzet
Junior
**

« Odpowiedz #51 : Maj 06, 2014, 11:40:48 »

Dźwięk na CD świetny wyważony, słychać każdy instrument i zespół. Kilkukrotne przesłuchanie i z każdym razem wychwycić można nowe "nieodkryte wcześniej" szczegóły. Słychać KLASĘ Zespołu. Goście nadal mają po 20 lat. Promocja płyty w sklepach. W Empik-u "panienka", która wydawała mi zamówioną wcześniej edycję De-Lux z rozbrajającą szczerością zapytała' Co to za płyta?".
Sebastian
Gość
« Odpowiedz #52 : Maj 06, 2014, 12:39:40 »

Jaka promocja to ja widziałem na koncercie w Łodzii, aż żal się robi że chodzimy i promujemy koncerty zespołów które nie umieją grać na instrumentach to taki mały paradoks
Piter
Junior
**

« Odpowiedz #53 : Maj 06, 2014, 13:57:42 »

Genialna płyta, rewelacyjny koncert! Realizacja i udźwiękowienie miażdżą:). A co do tzw. "promocji" i sprzedaży... Ręce opadają. Jak słusznie zauważył Sebastian, w Polsce robi się mnóstwo szumu wokół zwykłego plastiku. Tymczasem legenda rocka gra koncert w Polsce, nagrywa tutaj swoje DVD (historyczne nie tylko dla Toto, także dla naszego kraju) i jest cichutko. Parę miesięcy temu występ (bo trudno to nazwać koncertem) miało w Polsce Backstreet Boys. Przyjechali bez instrumentalistów, bo zapewne z "szacunku" do Polski stwierdzili, że nie będą targać tego wszystkiego ze sobą. Telewizja trąbiła o ich wizycie, jakby co najmniej papież miał się pojawić... Krew się w człowieku gotuje.
Wracając do DVD Toto. Na zakup czekałem do premiery, chcąc pójść do Empiku i ściągnąć płytę z półki. I jak ten naiwny 28 kwietnia pojechałem do najbliższego punktu na E. O płycie nic tam nie wiedzieli i nie mieli bladego pojęcia, czy będą to mieć (taką właśnie informację uzyskałem)!! Za to nieodległy Media Markt wiedział i posiadał. Doszedłem do wniosku, że w kwestii zakupów książkowych, muzycznych itp. nie będę już pastwił się nad załogą Empików i wybiorę inne, lepsze i bardziej kompetentne źródła:)
Sebastian
Gość
« Odpowiedz #54 : Maj 06, 2014, 20:08:28 »

Że tak napisze "" żal dupe ściska"" - w całej europie w rankingach sprzedaży na 1-2 miejscu, a u nas był koncert i trochę slabo
JAREK10
Stały bywalec

« Odpowiedz #55 : Maj 06, 2014, 21:57:49 »

Słuchajcie tego...

Tydzień przed premierą pytałem w Empikach w Opolu tak dla sportu Duży uśmiech, ale też z myślą "a może..." I tak:
1. Toto 35th- nie ma, nie wiadomo, proszę o łatwiejsze pytanie Mrugnięcie
2. Jedna pani zapytała co to w ogóle jest, czy zespół, czy wykonawca!!!
3. Najgorsze- nie znalazłem w Opolu w Empikach żadnej płyty Toto!!!

Dzisiaj byłem we Wrocławiu. Pan był bardzo kulturalny, działał szybko i starał się pomóc. Reszta załogi też wydawała się być profesjonalna. Niestety- płyta jeszcze nie dotarła do sklepu. Pytam więc, o inne Empiki we Wrocku, ale tam też jeszcze nie mają!!!
Ręce, cycki opadają... Bez komentarza.

T O T O   -   N  E  V  E  R    E  N  O  U  G  H
Sebastian
Gość
« Odpowiedz #56 : Maj 07, 2014, 08:06:46 »

Trzeba było pytać o Justin Bieber . Ale tak na poważnie to tego koncertu nie mamy my jako publiczność czego się wstydzić. Koncert energiczny, publiczność reaguje na każdy utwór z entuzjazmem, widać że na koncercie są ludzie którzy kochają ten zespół a nie ludzie z przypadku. Tak na marginesie na poprzednich wydawnictwach Toto Live czy to z Amsterdamu czy dwóch  z Paryża hale pełne , ale w moim odczuciu publika nie czuje bluesa - jest bo jest. Co do kupna: ja kupiłem wersję Deluxe w Rock-Serwis, szybka dostawa po 12h i bardzo dobra reklama produktu na stronie głównej, a co do Empik to wydaje mi się że większość kupuje już przez internet , a oni tego nie sprowadzają na sklep bo nie wiedzą co to jest i z czym się to gryzie
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2014, 11:09:56 wysłane przez Sebastian » Zapisane
Bandit
Senior

« Odpowiedz #57 : Maj 07, 2014, 10:16:53 »

Odniosłem dokładnie to samo wrażenie. Pomimo tego, że nie było nas zbyt wielu, można odnieść wrażenie, że jest nas tam ze 20 tys. Pod sceną była taka energia, że można by nią nagłośnienie napędzić, i tak jak napisał Sebastian widać było, że większość żyje tym zespołem i czekała na Niego jak na Zbawiciela.
pawełc
Senior

« Odpowiedz #58 : Maj 07, 2014, 20:51:24 »

Jakiś czas temu z ciekawości wszedłem do empiku by zobaczyć czy jest nasze nowe TOTO. Niepotrzebnie straciłem swój czas. Tylko rockserwis. Spoko
Witek [Chrzanów]
Senior

« Odpowiedz #59 : Maj 09, 2014, 08:20:34 »

a tym czasem....Numer 3 na liście billboard USA http://www.billboard.com/biz/charts/music-video
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!