Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 16, 2017, 10:10:38 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 4
  Drukuj  
Autor Wątek: Odnośnie wczorajszego koncertu;)  (Przeczytany 8023 razy)
EditkaFankaToto
Nowicjusz
*

« : Czerwiec 26, 2013, 17:52:32 »

Witam wszystkich fanów Toto!!!;)Chciałabym zapytać Was jakie macie wrażenia z wczorajszego koncertu "Toto" w Łodzi ?Bo ja jestem pełna podziwu i nadal nie mogę dojść do siebie...koncert był dla mnie cudowny i nie wiem jak to zrobię ale chcę jeszcze raz ich posłuchać na żywca;)Pozdrawiam Was wszystkich!
LEA
Junior
**

« Odpowiedz #1 : Czerwiec 26, 2013, 20:15:10 »

Idąc na koncert TOTO masz pewność i gwarancje,że będzie absolutnie doskonale Uśmiech.Ja przekonałam się o tym po raz 4 i chyba nigdy nie nadejdzie taka chwila w której będę mieć przesyt Chichot.
Byli jak zawsze znakomici w doskonałych humorach.Joseph w świetnej kondycji głosowej(wagowej też Mrugnięcie).Luke,wiadomo,mistrzostwo.
Co do ludzi,to oczywiście było by fajnie gdyby było ich więcej ale i tak uważam,że pokazaliśmy się z jak najlepszej strony,rycząc zawodowo i śpiewając z chłopakami.
Rozwaliła mnie powtórka Pameli i White sister Duży uśmiech.
Nie pozostaje Nam nic innego niż czekanie na dvd i może jeszcze jakiś koncercik po drodze:)
Dzieki za doskonałą zabawe:)

...i will remember...
pawełc
Senior

« Odpowiedz #2 : Czerwiec 26, 2013, 20:56:53 »

Hej, Było fenomenalnie. Dostałem od nich niesamowitego kopa energetycznego. Już nie mogę się doczekać tego DVD. Koncert był przecudny.
Pozdrawiam fanów szczególnie Andrzeja, Roberta, Wojtka oraz Krzyśka.:-)
karol_guitar
Mistrz

« Odpowiedz #3 : Czerwiec 26, 2013, 21:16:51 »

Ja tam do dziś zbieram szczękę z podłogi Uśmiech
pawełc
Senior

« Odpowiedz #4 : Czerwiec 26, 2013, 21:34:23 »

Dziewczyny jedziemy na kolejny koncert? Duży uśmiech
Bandit
Senior

« Odpowiedz #5 : Czerwiec 26, 2013, 21:45:15 »

Niczego innego poza doskonałością nie można się po tych Narwańcach spodziewać. Luke jest muzycznie obłąkany, patrząc na Jego grę, człowiek się zastanawia czy to jest jeszcze "tylko" gra czy już przedsionek muzycznego nieba. A może niebo...bo podejrzewam, że dalej już nic nie ma - po prostu apogeum. To samo tyczy się pozostałych - Paich daje takie smaczki na swoim Kurzweilu i Motifie, że to co gra można było by jeść i nigdy nie byłoby dość. To samo niejaki Steve P. - zabierzcie mu klawisze i z pewnością skona w męczarniach. Simon jak dla mnie grał nienaturalnie, trochę podejrzanie - myślę że to cyborg a nie człowiek bo ludzie tak nie grają... Nathan - chyba nie potrzeba nic mówić i pisać. Odniosłem wrażenie, że gość chyba dużo ćwiczy.  Joseph Williams - z pewnością śpiewał z playbacku bo brzmiał jak na Seventh One. Euforii nie ma końca nawet do teraz, nie wspominając o tym że w moim domu zagościły bezcenne artefakty - kostka Luka i kartka A4 Steva Porcaro z setlistą, którą miał przyklejoną do swojej Yamahy.
EditkaFankaToto
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #6 : Czerwiec 26, 2013, 22:02:01 »

czyli tak jak się spodziewałam...wszyscy są zachwyceni poziomem gry, naturalnością,humorem (mnie zastrzelił biegający w miejscu Paich a potem wymachujący stołkiem  Duży uśmiech ),energią i witalnością,świetnymi wokalami,chórkami, w ogóle wszystkim.Ja mogę śmiało powiedzieć,że był to dla mnie koncert życia...boje się tylko tego,że osiągnęłam w swych marzeniach koncertowo-muzycznych najwyższy stopień i nic już więcej po Toto nie ma....hmmmm...pozostało mi chyba tylko zebrać manatki i ruszyć na  Kopenhagę  Język
Pozdrawiam Was wszystkich  Duży uśmiech
LEA
Junior
**

« Odpowiedz #7 : Czerwiec 26, 2013, 23:26:34 »

Jedzemy,jedziemy Uśmiech.
Niech tylko podjadą trochę bliżej to zrobię wszystko,żeby pojechać Uśmiech

...i will remember...
Sebastian
Gość
« Odpowiedz #8 : Czerwiec 27, 2013, 08:30:15 »

Dla mnie i mojej żony to był jeden wielki orgazm!!!!! Publiczność na najwyższym poziomie tylko nie rozumiem dla czego organizator znając ile zostało sprzedanych biletów nie przemieścił sceny bliżej środka hali i ludzie którzy stali w ścisku na płycie mogli zasiąść na trybunach, co wiązało by się z lepszym efektem wizualnym na DVD - puste trybuny.
grajek350
Junior
**

« Odpowiedz #9 : Czerwiec 27, 2013, 11:28:53 »

Witam wszystkich milosnikow toto!
zgadzam sie z wszystkimi wypowiedziami.. Koncert byl nadzwyczajny dlatego że byl u nas w polsce ale oczywiscie co najwazniejsze to dlatego ze Toto bylo jak zwykle bezbłędne!!! Oni są poprostu boscy!!

Niewiem czy zauwazyliscie na koncercie miedzy fanami takich ludzi jak np Tomasz Zeliszewski z budki suflera czy np Tkaczyk z KOMBII ? Albo bracia cugowscy :-)
Samo to swiadczy o wielkosci toto i poziomie jaki prezentują :-)
Pozdrawiam serdecznie !!!
Elwood
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #10 : Czerwiec 27, 2013, 14:21:42 »

Niewiem czy zauwazyliscie na koncercie miedzy fanami takich ludzi jak np Tomasz Zeliszewski z budki suflera czy np Tkaczyk z KOMBII ? Albo bracia cugowscy :-)
Samo to świadczy o wielkości toto i poziomie jaki prezentują :-)
Pozdrawiam serdecznie !!!
Niedaleko za Zeliszewskim stali i bujali się rozradowani Adam Sztaba, Michał Dąbrówka i Jacek Królik.
Paygert
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #11 : Czerwiec 27, 2013, 15:37:27 »

Z boku sceny stał Skawa - pewnie chciał pożyczyć od Luk'a jednego Music Mana. Na koncercie był też Pan Witek Paszt z zespołu VOX. Koncert był niesamowity, ale trochę łza się w oku kręci, że tak mało ludzi na koncercie tak dobrego zespołu. Gdyby tak przyjechali w drugiej połowie lat '80 lub chociaż na początku '90 (po "Siódemce") to spokojnie zapełniliby Narodowy (nieistniejący)
Pam
Junior
**

« Odpowiedz #12 : Czerwiec 27, 2013, 15:50:08 »

I jak tu teraz dalej żyć ... jak żyć ...  Duży uśmiech
JAREK10
Stały bywalec

« Odpowiedz #13 : Czerwiec 27, 2013, 16:03:44 »

... A widzieliście kto był jeszcze?!

JA!!! Dreams come true...  Mrugnięcie

T O T O   -   N  E  V  E  R    E  N  O  U  G  H
EditkaFankaToto
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #14 : Czerwiec 27, 2013, 16:20:49 »

powrót do rzeczywistości po "koncercie życia" na prawdę jest brutalny  ... W głowie szaleństwo wtorkowej nocy a tu trzeba iść do pracy....jak tu żyć?jak żyć?

Duży uśmiech 
Strony: [1] 2 3 4
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!