Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 12, 2017, 16:55:46 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4
  Drukuj  
Autor Wątek: Odnośnie wczorajszego koncertu;)  (Przeczytany 8007 razy)
Wiolka
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #15 : Czerwiec 27, 2013, 16:28:48 »

Witam.
Z celebrytów na koncercie był jeszcze Kuba Wojewódzki.
Koncert rewelacja! Tak, to spełnienie marzeń, choć już w 99' je spełniłam, a teraz powtórka -czad!
Zazdroszczę chłopakom siły i energii.

Mam pytanie odnośnie muzyki, którą nadawali z głośników przed koncertem, wie ktoś może kto jest wykonawcami?
pozdrawiam wszystkich i do następnego spotkania! Duży uśmiech
wolej
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #16 : Czerwiec 27, 2013, 16:47:11 »

Koncertów, które w życiu widziałem nie zliczę, było ich pewnie kilkaset. Ale ten należał do najwspanialszych. Aż nie wiadomo jak go opisać. Warto było przyjechać chociażby dla gry Luke'a i Si-Phi. Gitara i bębny rewelacyjne. Aranże - wiadomo, znakomite i wielokrotnie zaskakujące. Setlista - obłędna. "Africa" i Nathan - jestem zachwycony. Tylko ludzi zdecydowanie za mało. Smutny
Mam autografy i zdjęcia z :
- Tomek Zeliszewski,
- Grzesiek Skawiński
- Waldek Tkaczyk
- Jacek Królik
- Marek Raduli, z którym długo rozmawiałem o projekcie Pi eR kwadrat ( Pilichowski - Raduli ) i współpracy z Krzysztofem Ścierańskim.
Ponadto na koncercie byli, bo widziałem, m.in. Bracia, Witold Paszt z synem - aktorem, trójkowy Piotr Baron.
A tą drogą jeszcze raz składam gorące podziękowania Ewie z Namysłowa.  Uśmiech
pawsoch
Junior
**

Od 1986 Toto w mojej głowie a 1996 na ramieniu ;-)

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : Czerwiec 27, 2013, 17:32:00 »

Drugi raz spełnili moje marzenie, w 1999 i teraz w 2013. Drugi raz zdobyłem kostke Lukathera. Jutro wstawie fílmik 30min na youtube. Dzięki i szacunek za miłą zabawę
wolej
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #18 : Czerwiec 27, 2013, 18:56:19 »

kartka A4 Steva Porcaro z setlistą, którą miał przyklejoną do swojej Yamahy

Podziel się tym. Wrzuć fotę albo skan.
justin76
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #19 : Czerwiec 27, 2013, 19:21:16 »

Witajcie, to może i ja się wypowiem. Jestem tu stosunkowo świeża, zarejestrowałam się wczoraj i to mój pierwszy post Uśmiech Również tam byłam i tak jak się spodziewałam było fantastycznie  Duży uśmiech Dźwięk , oświetlenie, publiczność (może trochę za mało ale to już zmartwienie tych których nie było). No i oczywiście ONI. Każdy z osobna mistrz w swoim fachu.  Duży uśmiech dają takiego energetycznego kopa że buty spadają.
 Być może i mnie by tam nie było gdybym nie ,,odkryła ich na nowo" oglądając z nudów YT. Kurcze zresztą co ja będę więcej pisać.
BYŁO PO PROSTU ZAJEBIŚCIE  Duży uśmiech. I na pewno jeśli będą mieli koncerty w przyszłym roku to Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaddeeeeee Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech
PS. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i tak jak ktoś tu napisał:  Jak tu teraz żyć?Co?Co?Co?Co?Co???
Bandit
Senior

« Odpowiedz #20 : Czerwiec 27, 2013, 19:29:07 »

Postaram się jutro wrzucić foty TEJ setlisty. Broń Boże skanować, jeszcze się pogniecie Uśmiech Teraz mi żona dowaliła, że to jest Jej setlista bo to Ona ją dostała. No fakt... jest zdecydowanie ładniejsza ode mnie i wpadła w oko technicznym, którzy podarowali Jej ten skarb. Teraz tak sobie myślę, że nie mogę dopuścić do ewentualnego rozwodu bo przy podziale majątku mi TO odbierze... Uśmiech
wolej
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #21 : Czerwiec 27, 2013, 22:40:18 »

foty TEJ setlisty. .... Teraz mi żona dowaliła, ... jest zdecydowanie ładniejsza

Wrzuć foty setlisty i foty żony  Uśmiech  Uśmiech  Uśmiech
pawełc
Senior

« Odpowiedz #22 : Czerwiec 27, 2013, 23:34:34 »

Fajnie by było mieć dzisiaj powtórkę w Kopenhadze. Wczoraj to był totowy odlot. Zabili mnie swoją grą. Duży uśmiech White sister odkryłem na nowo. Wielkie brawa dla Józka!!
pawełc
Senior

« Odpowiedz #23 : Czerwiec 27, 2013, 23:38:08 »

Tak się bawiliśmy wczoraj Duży uśmiech
http://www.youtube.com/watch?v=hE4GPrk8zgM
M4ciek
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #24 : Czerwiec 28, 2013, 11:17:04 »

siemanko ToTo-maniacy Uśmiech
coś ode mnie bez jutubowej głupiej obróbki kasowania drgań, nagrywane smarfonem (Samsung Galaxy S III)

tutaj zapinamy pasy i odlatujemy z powodu muzycznego 2.5-godzinnego orgazmu: http://www.youtube.com/watch?v=yDP1g0YkiJE
a tutaj Africa z bonusem: http://www.youtube.com/watch?v=cLxhP2X1lPQ
pawsoch
Junior
**

Od 1986 Toto w mojej głowie a 1996 na ramieniu ;-)

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #25 : Czerwiec 28, 2013, 11:47:42 »

Tutaj macie 30 min, moje nagrania + fotki

http://www.youtube.com/watch?v=V3TKGFGrRrI&feature=em-upload_owner
skawik
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #26 : Czerwiec 28, 2013, 21:38:08 »

Witajcie! Koncert był "przedni"... Nie zapomnę go do końca życia!!! Czekałam 20 lat... Warto było!!! Wojtek! Nie masz mi za co dziękować... Zrobiłam to, bo po prostu taka jestem... Pozdrawiam Was wszystkich!!!!!
skawik
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #27 : Czerwiec 28, 2013, 22:29:04 »

Paweł! Dziękuję... Przeżyłam to jeszcze raz ...
M. Gromnicki
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #28 : Czerwiec 29, 2013, 12:47:52 »

Wszystko już napisano Uśmiech Dla mnie plusy przeważyły totalnie , wiadomo :wykon, aranże dźwięk, oświetlenie, kontakt z publicznością, ale co najważniejsze - kontakt i zachowanie na scenie naturalne. Nie znoszę gdy artysta podczas występu niby to zachowuje się fajnie, ale ma określony nawet czas rozpięcia guzika w marynarce.
Świetnie , że zagrali "Better World" , wielu utworów dotąd nie znałem, np. "Going home". Jestem fanem Toto, ale mam do nadrobienia zaległości Uśmiech
Mega duży minus to ten nieszczęsny deficyt publiczności. I to jeszcze na nagranie DVD. 2 tygodnie przed Toto, w tej samej sali na Claptonie sala była wypełniona po sufit a tutaj wstyd. Co mogło być tego przyczyną ? Za duża sala jak na nie tak masowy zespól jak Toto ?  Spora ilość koncertów wielkich gwiazd w tym samym czasie (McCartney, Clapton) ? Zgadzam się z tym co ktoś wcześniej pisał - scena powinna być przesunięta bliżej środka hali. Myślę, że muzycy Toto mogą mieć spory niedosyt, choć nie pokazali tego.
totomarek
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #29 : Czerwiec 29, 2013, 14:10:09 »

Hej,koncert był absolutnie mega! Fantastyczny, fenomenalny, a chłopaki z TOTO grali, jakby to był ich ostatni występ. Prawdziwe zawodowstwo połączone ze świetną setlistą, ciekawą aranżacją i fajnymi efektami świetlnymi, które kapitalnie dodawały każdej piosence jeszcze większego kopa. Niestety do poziomu zespołu nie dostosowali się organizatorzy, bo uważam, że cała organizacja koncertu to jeden wielki skandal. Przede wszystkim ceny biletów były za wysokie. 150PLN na płytę w zupełności powinno starczyć. Poza tym puste trybuny nie dodawały świetnemu koncertowi atrakcyjności. Wiadomo było, że koncert będzie rejestrowany, więc organizatorzy powinni się postarać zapełnić całą halę. Myślę, że zabrakło odpowiedniej promocji i reklamy. Jednak dla mnie absolutnym skandalem był brak jakiegokolwiek porządku jeśli chodzi o podział na płytę i trybuny. Różnica w ceni biletu wynosiła 130PLN (a więc bardzo dużo), jednak każdy kto kupił bilet na płytę mógł sobie spokojnie usiąść na trybunie, nawet w sektorze VIP. Ja na szczęście miałem bilet na płytę, czyli ten tańszy, ale Ci, którzy kupili droższe bilety (na trybunę) zostali tak naprawdę przez organizatorów oszukani.
Strony: 1 [2] 3 4
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!