Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 12, 2017, 11:16:06 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4
  Drukuj  
Autor Wątek: Odnośnie wczorajszego koncertu;)  (Przeczytany 8005 razy)
M. Gromnicki
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #30 : Czerwiec 29, 2013, 15:28:23 »

Odnosnie problemu płyta-trybuny w pełni się zgadzam.
Bandit
Senior

« Odpowiedz #31 : Czerwiec 29, 2013, 15:40:07 »

Odnośnie słabej promocji też się zgadzam. Dla nas - fanów promocja była nieistotna, jednak dla niezdecydowanych, aby pojechać na koncert byłoby to bardzo pomocne. Miejmy tylko nadzieję, że mimo tego TOTO zechce nas jeszcze odwiedzić.
EditkaFankaToto
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #32 : Czerwiec 29, 2013, 22:41:51 »

Muszę przyznać,że dopiero po koncercie na prawdę zaczęłam "słuchać" TOTO....wcześniej miałam kilka ulubionych numerów które mieliłam na okrągło....teraz próbuję wyłapać utwory może mniej popularne ale z takimi fajnym "smaczkami" Mrugnięcie
np. "ANGELA" .....a Wy macie jakieś ulubione kawałki w trakcie których cierpnie wam kark i pojawia się gęsia skórka...wszędzie MrugnięcieDuży uśmiech
skawik
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #33 : Czerwiec 29, 2013, 23:30:24 »

Hej "Editko"! Jest już taki wątek na forum... a mianowicie "jaki waszym zdaniem jest najlepszy kawałek ToTo"... Polecam.  Pozdrawiam.Papa
EditkaFankaToto
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #34 : Czerwiec 30, 2013, 10:23:12 »

Dziękuję "Skawik" już tam biegnę coś wpisać;);)pozdrawiam...
Skusia
Senior

« Odpowiedz #35 : Czerwiec 30, 2013, 20:43:12 »

Tak więc koncert to było dla mnie coś w pewnym sensie historycznego. W 99 tym pojechać do Warszawy było dla mnie nieosiągalne, chodziłem jeszcze do szkoły i wydatek 20 zł na kasetę XX to była dla mnie poważna sprawa. Tymbardziej gdy dowiedziałem się że chłopaki zagrają u nas to wiedziałem że nie mogę tego przegapić i od razu zakupiłem bilety. Po zajechaniu do Łodzi oglądając okolice Atlas Areny byłem trochę zaskoczony ogólnym otoczeniem, jakieś krzaki, chwasty, betonowe kruszejące kawałki muru a tu gra Toto, ale cóż, jestem tu pierwszy raz. Wszedłem, poczekałem i zaczęli. Ludzie na trybunach obok mnie siedzieli i po prostu patrzyli a ja nie mogłem się powstrzymać, emocje zrobiły swoje, darłem "ryja", klaskałem i grałem na niewidzialnej perkusji Mrugnięcie Bo towarzyszyło mi to samo uczucie gdy byłem pierwszy raz na koncercie Steve'a - odnotowałem że oni są tu naprawdę, prawdziwi totowcy z krwi i kości Uśmiech Potem cały czas śpiewałem bo chcąc nie chcąc gdy znasz kawałki na pamięć nie możesz nie śpiewać. Tak więc emocje były, poza tym - świetna forma chłopaków - praktycznie 2,5 godziny koncertu bez przerwy na najwyższym poziomie muzycznym i jak na razie, najlepsza akustyka ze wszystkich koncertów na jakich byłem, przynajmniej w miesjcu na którym siedziałem słychać było fenomenalnie, szczególnie krystalicznie czysto gitarkę Steve'a. No i cieszę się z postawy zespołu - nie padło na Francję czy inny "zachodni" kraj ale u nas właśnie chcieli nagrać płytkę! Ciesze się z takiego uhonorowania polskich fanów. I że tak wplotę wątek historyczny, jednak nie zawsze jesteśmy najgorsi Duży uśmiech Gdy wyszedłem to nie miałem głosu, odzyskałem go po godzinie. Słuch odzyskałem nastepnego dnia rano... Pozdrawiam ciepło!  Spoko
Piter
Junior
**

« Odpowiedz #36 : Czerwiec 30, 2013, 23:17:37 »

Witajcie!!
Nie było mnie tutaj kilka lat:) Więc wracam;)
Co do koncertu: byłem, zobaczyłem, przeżyłem. To było mistyczne przeżycie, do dzisiaj nie mogę się pozbierać. W zasadzie nie potrafię znaleźć słów, by opisać to wydarzenie. Na coś takiego czeka się całe życie. Jeszcze na kilka chwil przed koncertem nie bardzo docierało do mnie, że za chwilę zobaczę swój ukochany zespół na żywo. A kiedy się zaczęło... cóż... to była ekstaza, łzy w oczach i trans. Gdybym miał jakieś plastyczne zdolności, to wystrugałbym sobie w domu jakiś ołtarzyk dla Toto:) Absolutne mistrzostwo świata, rewelacja, forma, jaką zademonstrowali, zmiażdżyła. Jak dla mnie to najlepszy koncert, jaki miałem okazję widzieć. I lepszego już chyba nie zobaczę (chyba że ponownie będzie to Toto).
I mała dygresja co do promocji koncertu, frekwencji itd. Zapewne nie będę do końca obiektywny, ale promocja takiego wydarzenia to był skandal. Powiedzmy sobie szczerze - nie było promocji. W Poznaniu, gdzie mieszkam, przez kilka dni powisiało kilka billboardów. W tzw. tygodnikach opinii nie trafiłem na żadną zapowiedź koncertu (w przeciwieństwie do występów innych wykonawców). I ceny biletów: zdecydowanie za wysokie. Najwierniejsi fani grupy polecieliby za Toto i na Marsa, ale dla niezdecydowanych to były kwoty zaporowe. Szkoda... bo wyobrażacie sobie, co by się tam działo przy pełnej hali?
skawik
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #37 : Czerwiec 30, 2013, 23:21:19 »

Cześć Piter... Też nie było mnie tu bardzo długo i też tam byłam... E.
Piter
Junior
**

« Odpowiedz #38 : Czerwiec 30, 2013, 23:27:18 »

Witaj!!! Miło Cię widzieć:))) A szkoda, że się nie zgraliśmy....
skawik
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #39 : Czerwiec 30, 2013, 23:32:52 »

Też się cieszę... naprawdę...  Uśmiech Wiesz... dużo się zmieniło przez te kilka lat... Zastanawiałam się, czy będziesz... Masz rację... to było mistyczne przeżycie....  Mrugnięcie
Piter
Junior
**

« Odpowiedz #40 : Czerwiec 30, 2013, 23:58:18 »

Swoją drogą, dziwny jest ten nasz kraj. Narzekamy, że nie mówi się o nas, że Polska nie jest doceniana. I wreszcie dochodzi do wydarzenia bez precedensu, legenda rocka gra w centrum Polski wspaniały koncert, który został zarejestrowany i będzie wydany na DVD. Czy można wyobrazić sobie lepszą promocję, większe uhonorowanie, nie tylko fanów, ale całego kraju? Z całym szacunkiem dla Paula McCartneya, Bon Jovi i Claptona (to naprawdę wyśmienici muzycy), ale właśnie Toto, oprócz koncertu na najwyższym możliwym poziomie, zagwarantowało nam, Polakom, światową promocję. I jest to głęboki ukłon w naszą stronę. Może coś przegapiłem, ale raczej niewiele o tym mówiono w mediach. Smutno mi z tego powodu i jestem także wściekły. Gdyby to był Justin Bieber... Ehhh, szkoda słów.
skawik
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #41 : Lipiec 01, 2013, 00:09:02 »

Oczywiście masz rację... Ja o koncercie dowiedziałam się przypadkiem... Też się zastanawiałam dlaczego nie mówi się o tym "głośno"... Myślę, że gdyby było to bardziej nagłośnione, byłoby znacznie więcej ludzi... Swoją drogą, nic na to nie poradzimy... Czekam na DVD.  Pozdrawiam!  Mrugnięcie
Piter
Junior
**

« Odpowiedz #42 : Lipiec 01, 2013, 00:12:13 »

Ewo, tak przy okazji. Wysłałem Ci prywatną wiadomość. Pozdrawiam!!!
Sebastian
Gość
« Odpowiedz #43 : Lipiec 01, 2013, 08:21:59 »

Słuchajcie ten cały ARS to jakieś gówno i tyle, robiliśmy sobie zdjęcie z Nathanem i Davdem i mówię do gościa z ARS żeby dał te plakaty promujące koncert, facet przyniósł jeden dla mnie i mówi że resztę sprzedają po 50 zł za sztukę - myślę, ale jajcarz z tego gościa, ale nie, on na poważnie. Skandal i jeszcze raz skandal.
skawik
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #44 : Lipiec 01, 2013, 23:12:01 »

Masz rację. To skandal! Cóż... nie mamy na to wpływu... zresztą są ludzie i .... Pozdrawiam. E.
Strony: 1 2 [3] 4
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!