Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 12, 2017, 15:05:51 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4]
  Drukuj  
Autor Wątek: Odnośnie wczorajszego koncertu;)  (Przeczytany 8006 razy)
VoTuMbart
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #45 : Lipiec 02, 2013, 00:11:46 »

Witajcie, to mój pierwszy post, ale forum obserwuję chyba od dwoch lat przynajmniej... Byłem w Atlas Arenie, koncert cudo, przebił ten z Lipska 2012 kilkaset razy!!! Niektórzy szalejący pod sceną mogli pomyśleć że byłem tu z przypadku (nie skakałem, nie śpiewałem itp... ) ale wolałem chłonąć widowisko każdą częścią ciała, ciary miałem non stop!!! Joe w świetnej formie (a w Lipsku miał potknięcia, widać kuracja odchudzająca pomogła bo problemy z emisją w dużej mierze zostały zredukowane... Generalnie Kimball obecnie mógłby się od niego sporo nauczyć, podkreślam, obecnie!!), Luke... ehh co ja mam napisać i zresztą, po co??? Geniusz to mało powiedziane... David tryskał energią, humorem, solówki, wokale- przednie.. Nathan pięknie groove'ił, Simon też odwalił kawał niezłej roboty, aczkolwiek o ile bębny stroi lepiej aniżeli robił to Jeff, to jednak nigdy nie osadzi nut, nie zagra "do tyłu" jak Porcaro, ale wiadomo, co muzyk to inny środek wyrazu. Generalnie niesamowitym przeżyciem było patrzeć na muzyków, i uświadomienie sobie chociażby po swobodzie używania instrumentów że nie ma opcji by ktokolwiek się "wykrzaczył". Do dziś nie potrafię się otrząsnąć po tym co usłyszałem i zobaczyłem. A że ludzi mało?? Strata tych co nie dotarli, pod sceną było wrażenie że jest nadkomplet Uśmiech
jagoda_1971
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #46 : Lipiec 04, 2013, 14:52:24 »

Witajcie,
koncert był niesamowity-cały czas siedzi w mojej głowie,
trudno opisać to słowami-
niesamowity power!

Pozdrawiam Pawła,Wojtka,Krzyśka i Andrzeja(oczywiście wszystkich fanów)

Robert Buziak
Strony: 1 2 3 [4]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!