Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 14, 2017, 08:57:42 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6
  Drukuj  
Autor Wątek: jaki waszym zdaniem jest najlepszy "kawalek "Toto  (Przeczytany 28075 razy)
mike
Junior
**

« Odpowiedz #60 : Kwiecień 10, 2009, 19:29:29 »

With A Little Help From My Friends

Ten utwór akurat ciężko nazwać kawałkiem Toto Mrugnięcie

Masta5433
Nowicjusz
*

MassFM - Redaktor naczelny

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #61 : Kwiecień 11, 2009, 08:47:17 »

With A Little Help From My Friends

Ten utwór akurat ciężko nazwać kawałkiem Toto Mrugnięcie

No dobra, ale jest na ich płycie Język

MICHART56
Stały bywalec

« Odpowiedz #62 : Maj 19, 2009, 00:26:25 »

Witam. Postanowiłem tu napisać. Szukam tabulatury czy jak to tam sie nazywa jak zagrac na pianinie, perkusji, gitarze piosneki. Najbardziej mi zależy na tych z Isolation  Duży uśmiech pozdrawiam
poprostumariusz
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #63 : Maj 19, 2009, 17:39:45 »

tu masz midy: http://www.rppmf.com/toto.htm
odpal je sobie w jakimś programie np. Sibelius'ie lub Final'u i masz nutki Uśmiech
MICHART56
Stały bywalec

« Odpowiedz #64 : Maj 19, 2009, 20:38:02 »

Dzieki  Duży uśmiech
unifil
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #65 : Czerwiec 30, 2009, 12:11:01 »

A mnie sie podoba perkusja Jeffa Porcaro i gitara Lukathera (solo zagrał Van Halen, ale reszta to Steve) w "Beat It" Jacksona:))) Zresztą TOTO zagrali również na słynnej płycie Chicago XVI, ze wspaniałym "Hard To Say I'm Sorry" z 1982 roku. Natomiast jednym z mych ulubionych jest "Mushanga" i "Angela"... Trudno zresztą coś wybrać, ale do tych wracam chyba najczęściej:)
Rockyflower
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #66 : Listopad 12, 2009, 03:09:26 »

W tym wątku muszę się też wypowiedzieć. Pierwszy kawałek jaki usłyszałem TOTO to "Stranger in town" , do dzisiaj jest jednym z moich ulubionych kawałków plus Hollyanna (też z Isolation), Africa, Stop loving you, I'll be over you te kawałki wymieniam zawsze jednym tchem. Z "młodszych" to I will remember
hoffnung
Junior
**

« Odpowiedz #67 : Styczeń 31, 2010, 18:54:16 »

...wątek świetny, ale nie w przypadku TOTO. Słucham tego zespołu od kilku lat i na tak postawione pytanie nie potrafię odpowiedzieć. Nie potrafię również odpowiedzieć na pytanie, która płyta TOTO jest najlepsza. Z jednej strony mamy bowiem pierwszy ich album ("Toto") - moim zdaniem świetny (biorąc pod uwagę debiutancki charakter płyty), a z drugiej ostatni (Falling In Between) - dojrzały i wspaniały album, o którego poziomie współcześni "rockmani" mogą jedynie pomarzyć. Obydwa te albumy, oczywiście w połaczeniu z pozostałymi, doskonale odzwierciedlają drogę, jaką przez te ponad 30 lat przebył zespół. Doskonale pokazują, jak przez lata zmieniała się twórczość grupy.
     Dla mnie TOTO stanowi najwyższą klasę muzyki "popularnej". Ich twórczość "definiuje" pop i ustanawia jego niedościgniony wzór. Wzór ten wypracowany został dzięki zaangażowaniu wszystkich genialnych muzyków, którzy, w róznych okresach, współtworzyli TOTO. Niestety, właśnie ten muzyczny poziom, który narzucili, nie jest juz współcześnie mozliwy do osiągnięcia. Dlatego właśnie od lat nie słucham radia, a z głosników w domowym zaciszu, po raz setny, wydobywają się dźwięki, np. "99".

Pozdrawiam wszystkich TOTOmaniaków!  Uśmiech
PAWOKO
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #68 : Maj 21, 2010, 08:30:47 »

Dla mnie najlepsza piosenka Toto jest na którejś z płyt z 70-80 lat. Uśmiech
Sebastian
Gość
« Odpowiedz #69 : Maj 21, 2010, 08:46:00 »

Dla mnie najlepsza piosenka jest na którejś z płyt Toto
yasmina
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #70 : Czerwiec 03, 2010, 20:27:21 »

I Won`t Hold You BAck- na pewno nr 1 .Poza tym Lea,Thousand Years i I´ll Be Over You,Pamela i wiele wiele innych...
eworo
Junior
**

« Odpowiedz #71 : Lipiec 07, 2010, 14:57:36 »

jak dla mnie :
1.Lea
2.I can't stop loving you
3.Just can't get to you
4.Somewhere tonight
5.Without your love
pawełc
Senior

« Odpowiedz #72 : Czerwiec 29, 2013, 23:37:53 »

Tych ulubionych utworów mam sporo. Ostatnio często słucham Lea, Two Hearts i White sister. Szczególnie bardzo mi się podobała wesja live z Łodzi. Fenomenalnie Joe ten utwór zaśpiewał.
EditkaFankaToto
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #73 : Czerwiec 30, 2013, 10:43:45 »

jeśli chodzi o ballady to z pewnością:
1.  I won't hold you back....
2. I will remember

natomiast co do bardziej energetycznych kawałków to :

1. Georgy Porgy
2. Rosanna
3. Hold the line
4. Angela
5. Africa-uwielbiam motyw z koncertu w Amsterdamie kiedy przed wykonaniem "Africa" Lukather podchodzi do Paicha i całuje go w dłoń Mrugnięcie
Ale co tu dużo mówić...wszystkie numery które słyszałam są piękne...natomiast te które wymieniłam wzbudzają we mnie najwięcej emocji
totomarek
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #74 : Czerwiec 30, 2013, 17:57:30 »

Mnie ostatnio prześladuje 99, a zwłaszcza solówka na klawiszach Steve'a, która jest absolutnie genialna. Taka prosta, delikatna i nastrojowa. Osłabia mnie jedynie klip do 99: http://www.youtube.com/watch?v=uFeBp1PDKyg. Chłopaki wyglądają tam nieco...dziwnie   Mrugnięcie No ale taki urok tamtych czasów...   Uśmiech
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!