Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 14, 2017, 05:28:03 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 4 5 [6]
  Drukuj  
Autor Wątek: jaki waszym zdaniem jest najlepszy "kawalek "Toto  (Przeczytany 28074 razy)
Sebastian
Gość
« Odpowiedz #75 : Lipiec 05, 2013, 08:36:31 »

Od dziecka tylko i wyłącznie:

Home of the Brave

Ballady:

Anna
Only You
I won't hold you back...... a tak na prawdę to wszystkie ballady, każda inna nie na jedno kopyto

Tak na poważnie to łatwiej byłoby napisać które utwory mi się nie podobają
dken
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #76 : Sierpień 02, 2013, 22:38:10 »

Jest ich wiele!

U mnie zaczęło się od fascynacji utworem "Pamela". Później magiczny "99" i ostatnio klasyk "child's anthem". Oczywiście nie są to jedyne kawałki, które słuchałem. Uwielbiam: White Sister, Rosanna (wersja z 2006/2007 roku ze świetnym wstępem), Rockmaker, Goodbye Eleonore, These Chains, Endless, You are the flower (do którego zrobiłem aranżację na zespół + dęciaki na studiach Język), I'll Supply the Love, Tale of man i wiele innych, bo dyskografię przesłuchałem już wielokrotnie!

Pozdro
porucznik Jaszczuk
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #77 : Sierpień 17, 2013, 00:34:04 »

1) Taint Your World: za to, że tak od niechcenia popełnili kawałek, którego nie powstydziłby się Edward w szczytowej formie;
2) Caught In The Balance: za to że jest do bólu rasowy;
3) I'll Be Over You za to że niewiele jest piękniejszych kiedykolwiek napisanych ballad i za spontanicznie wyreżyserowaną ucieczkę przed deszczem;
4) Stop Loving You: za dobrą melodię, za to że wtedy kiedy ukazała się ta płyta wszystko było jeszcze bardzo proste i za ćwierkanie Johna A.;
5) Stranger In Town: za video i nie tylko

....jutro/za pół godziny/zaraz można by stworzyć kolejną zupełnie inną listę ale to chyba nie ma większego sensu  Buzia na kłódkę...
EmiTheGreat
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #78 : Maj 26, 2014, 23:10:59 »

Uwielbiam cały dorobek TOTO Uśmiech
"Simple Life"... obecnie.
A zawsze wracam do...
"On the run", "Afraid of love" "Good for You","Make Belive","These Chains","Only The Children"," The Road Goes On" ,"How Many Times" ,"White Sister","Lorraine","St.George and the Dragon"

Uśmiech
Zetzet
Junior
**

« Odpowiedz #79 : Maj 29, 2014, 10:27:41 »

Myślę, że cały "łódzki" koncert to w jakimś sensie nowe spojrzenie na ich muzykę, bo aranżacje koncertowe TOTO to jakby wszystko "od nowa". Każdy "kawałek" żyje na nowo. Nieziemski "Hold the Line".
Strony: 1 ... 4 5 [6]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!