Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 13, 2017, 17:49:49 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: 3 kostki z koncertu - chętni?  (Przeczytany 1298 razy)
KubaLaPL
Nowicjusz
*

« : Czerwiec 28, 2013, 13:45:48 »

Po koncercie w Łodzi mam do sprzedania kostki TOTO  Jedna brązowo-przezroczysta jedna strona napis: "LUKE" druga "35th Ann. Tour. Druga również brązowo-przezroczysta z jednej: "LUKE" z drugiej "HIT ME ON FACEBOOK" i trzecia unikat biała NATHANa EASTa  Kostki są oczywiście oryginalne - pracowałem przy sprzątaniu sceny i tak się kilka znalazło w moich rękach.
Fotki:
http://img27.imageshack.us/img27/5486/bix4.jpg
http://img109.imageshack.us/img109/3306/shj.jpg
Nie mam pojęcia ile to dla Was może być warte, niekoniecznie chcę na tym zarobić jakieś kokosy Uśmiech Dla mnie to kawałek plastiku a dla Was pewnie (bez)cenna pamiątka Uśmiech Na fb mam już paru chętnych więc po prostu do powiedzmy środy wybiorę najlepszą ofertę i wyślę Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2013, 13:55:48 wysłane przez KubaLaPL » Zapisane
Sebastian
Gość
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 28, 2013, 22:03:53 »

Dla mnie nie jesteś fanem Toto ponieważ takich rzeczy się nie sprzedaje, ale zróbmy inaczej, ja jestem zainteresowany ale za wymianę masz dowolny koncert Toto a mam ich o koło 600-  CD i DVD i to takie które są warte więcej niż oryginał a jak się chcesz dowiedzieć dla czego to zapytaj, ale dla przykładu David P dał mi nagranie 1.30 godziny z 1991 roku z tourne które sami nagrywali
KubaLaPL
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #2 : Czerwiec 28, 2013, 23:51:41 »

Oczywiście, że nie jestem, na koncercie dowiedziałem się, że taki zespół w ogóle istnieje Duży uśmiech Interesuje mnie jedynie "wymiana" na gotówkę  Duży uśmiech Wolę to sprzedać komuś z Was niż wywalić, bo tak jak mówię, dla mnie to bezwartościowy kawałek plastiku.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!