Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 15, 2017, 16:45:38 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Plakat z koncertu w Łodzi  (Przeczytany 1231 razy)
Trasher
Nowicjusz
*

« : Lipiec 16, 2013, 16:41:42 »

Witam
Zostało mi kilkanaście promocyjnych plakatów. W załączniku zdjęcie. Jak ktoś chętny to proszę pisać. Mogę wysłać, możliwy odbiór osobisty z Łodzi. Cena 10 zeta. Jak ktoś spoza Łodzi to wysyłka w tubie kartonowej za pośrednictwem poczty polskiej to 15PLN. nr konta do przelewu :

46 1140 2004 0000 3102 6850 8290
Barbara Mastalerz
w tytule dane do wysyłki plakatu.
Jak coś to pisać na priv

« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2013, 18:56:37 wysłane przez Trasher » Zapisane
Julia Stoff
Administrator
Senior

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : Lipiec 16, 2013, 19:22:22 »

Wszyscy wiemy, jak wyglądały te plakaty, więc zamieszczone zdjęcie jest bezcelowe. Natomiast myślę, że bardziej interesowałyby nas zdjęcia oryginalnych plakatów, które zamierza Pani sprzedać. Zdjęcia "produktu", który pani oferuje. Aby wszyscy widzieli w jakim są stanie, tzn. czy są jak prosto z drukarni, czy może gdzieś już wisiały i widać tego oznaki. Myślę, że takie informacje, zdjęcia przydałyby się gdyby ktokolwiek chciał się skusić na to ogłoszenie. Bo póki co, sądząc po zdjęciu, to oferuje Pani brudne plakaty ze słupa ogłoszeniowego. Tak to niestety wygląda...
Sebastian
Gość
« Odpowiedz #2 : Lipiec 16, 2013, 21:32:01 »

Najpierw kostki teraz plakat - żenada
Trasher
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #3 : Lipiec 17, 2013, 18:59:54 »

Faktycznie poprzednie zdjęcie nie było trafione.Tak prezentuje się plakat na mojej ścianie. Jestem osobą która kolekcjonuje plakaty z koncertów na których była. Stąd też moja propozycja, gdyż wiem jaką taka zdobycz ma wartość, ot choćby sentymentalną jeśli ktoś był na koncercie. Pozdrawiam
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!