Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 14, 2017, 05:26:15 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: fani Toto z Warszawy!  (Przeczytany 1047 razy)
dken
Nowicjusz
*

« : Sierpień 02, 2013, 22:30:34 »

Hej wszystkim!

Mam na imię Darek (22 lata) i mniej więcej od roku jestem ogromnym fanem Toto i miałem możliwość obejrzenia koncertu w Łodzi.
Podczas ostatniej imprezy wśród znajomych, na której byłem, dobiło mnie na maxa już po raz kolejny to, że ludzie mają taką ogromną znieczulicę, brak gustu w kwestii muzyki - wystarczy Polotv, Eskatv + zespół weekend i impreza gra. Jako, że ja nie umiem się bawić, kiedy muzyka mi nie odpowiada i za namową Taty, który, powiedział, że powinienem też obracać się w kręgu ludzi, którzy w kwestii wyboru muzyki są wyczuleni stąd do Was prośba - co sądzicie by spotkać (spotykać) się gdziekolwiek (mam na myśli Warszawę i bliskie okolice) przy piwku i posłuchać dobrej muzyki! (wiadomo jakiej Język) i poznać się, może zawiążą się jakieś nowe znajomości czysto muzyczne i przede wszystkim nikt nie będzie narzekał, że słucham jakiejś "dziwnej" muzyki!

Dzięki
pozdrowienia
Darek
karol_guitar
Mistrz

« Odpowiedz #1 : Sierpień 21, 2013, 14:42:34 »

Witamy na forum Uśmiech

Nawet nie wiesz jak chętnie bym wziął w czymś takim udział! Niestety, jechać 300 km na piwo, to trochę drogie to piwo wychodzi..
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!