Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 12, 2017, 16:41:52 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4]
  Drukuj  
Autor Wątek: Inne zespoły  (Przeczytany 25897 razy)
shiris
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #45 : Kwiecień 04, 2011, 19:08:56 »

Ja się wpiszę, bo część osób wymienia dokładnie te zespoły, które ja słucham i które kocham od zawsze.
Oprócz Toto, które kocham za wspaniałą gitarę Luke'a to dochodzi do tego Whitesnake które kocham za Johna Sykes'a i Adriana Vandenberga i nie wspominana tutaj nigdy do tej pory grupa Def Leppard, którą kocham za wszystko, a przede wszystkim za wspaniały duet gitarowy Steve'a Clarka i Phila Collena. Mimo uwielbienia dla Luke'a to jednak w moim rankingu ukochanych gitarzystów wyprzedza go Steven, ale nie z powodu lepszego grania, bo jednak w tym pojedynku technicznie wygrywa Lukather, ale z powodu emocjonalności, której do tej pory nie miał i nie ma żaden gitarzysta. Szczególnie lata 80 - te i piosenka Switch 625 znakomity popis gitarowy, mimo że facet technicznie był dużo gorszy od Lukathera, to jednak emocjonalnie przewyższał Go, to tylko moja opinia, więc proszę się nie gniewać, bo Clark nie jest w Polsce zbyt znany,a  ja jak Go słuchałam i słucham zawsze mam ciary, bo on oddaje wszystko, w tym co robi, a że gra niezwykle emocjonalnie, to wybacza się Mu słabą technikę, a ja jak Go słucham, to czuję, co chciał przekazać, widzę tę emocjonalność... Oczywiście Lukathera kocham za znakomite riffy i za to, że naprawdę chłop potrafi śpiewać. I'll be over you piękne a na koncercie w Paryżu miód dla mnie.  Do tego Guns'N'Roses oczywiście za wiele znanych piosenek. The Rasmus, Nickelback, The Calling, Pink Floyd, Nazareth.
dariaaa1
Nowicjusz
*

to ja

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #46 : Styczeń 30, 2015, 15:39:16 »

JA slucham zazwyczaj lady pank Uśmiech
Lincoln Six Echo
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #47 : Czerwiec 27, 2015, 22:11:53 »

Słucham baardzo różnej muzyki, ale z okolic jako tako zbliżonych do pop/rock, na przykład: Journey, Foreigner, Chicago, Rick Springfield, Christopher Cross, Van Halen, Whitesnake, Aerosmith, Lou Gramm, Peter Cetera, Lionel Richie, Simply Red, Tears For Fears...
Sebastian
Gość
« Odpowiedz #48 : Czerwiec 29, 2015, 07:38:08 »

Słucham takich samych zespołów, tylko ja bym dodał Garry Moore
Lincoln Six Echo
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #49 : Czerwiec 29, 2015, 16:59:28 »

Gary Moore jak najbardziej. Długo by można jeszcze wymieniać, ale klimat eleganckiej muzyki dla dorosłego słuchacza. Mrugnięcie

Ostatnio coś nie mogę wyjąć z odtwarzacza dwóch krążków: jeden to CD tych oto panów ze Szwecji https://www.youtube.com/watch?v=nP0Y_OqyMlk

a druga to https://www.youtube.com/watch?v=j9q260Ftal0
pawełc
Senior

« Odpowiedz #50 : Czerwiec 29, 2015, 22:56:33 »

Gary Moore jak najbardziej. Długo by można jeszcze wymieniać, ale klimat eleganckiej muzyki dla dorosłego słuchacza. Mrugnięcie

Ostatnio coś nie mogę wyjąć z odtwarzacza dwóch krążków: jeden to CD tych oto panów ze Szwecji https://www.youtube.com/watch?v=nP0Y_OqyMlk

a druga to https://www.youtube.com/watch?v=j9q260Ftal0
Szwedzi w stylu Totowych brzmień.:-) Całkiem niezłe.
pawełc
Senior

« Odpowiedz #51 : Czerwiec 29, 2015, 23:05:27 »

Moi faworyci to: Genesis, Yes, Pink Floyd, The Beatles, Queen, Dire Straits .... z alternatywy Tindersticks, Dead Can Dance.:-)
Dahid
Stały bywalec

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #52 : Wrzesień 17, 2015, 17:47:04 »

Fajne jest to, że większość fanów Toto słucha podobnej muzyki - i zawsze bardzo różnorodnej. No ale takie jest TOTO - łącznik stylów no i samych muzyków z różnych innych formacji.

Osobiście nie zliczę moich ulubionych. Dodam takie egzotyczne rzeczy jak Krystyna Prońko, 2plus1, Andrzej Zaucha, mój zaprzyjaźniony zespół XpressivE, stare kawałki Scorpions (zanim stało się takie lalalalala...), The Police jednak tak (nie tylko Sting) i wiele wiele innych, wliczając w to JSBacha, WAMozarta, LvBeethovena, FChopina itd.

Ja tu dorzucę coś, czego nie znalazłem w waszych postach.

Los Lobotomys! MEGA!!!! Uśmiech

Hold the line, Melanie. We made it! Uśmiech
Strony: 1 2 3 [4]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!