Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 12, 2017, 15:04:11 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Ulepszajmy forum!  (Przeczytany 1198 razy)
Bandit
Senior

« : Czerwiec 10, 2014, 18:33:47 »

Mam propozycję. Co powiedzielibyście na umieszczenie na forum Shout box`a ? Myślę, że zdecydowanie ułatwiłoby to kontakt na forum.  Co Ty na to Julio?
Julia Stoff
Administrator
Senior

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 10, 2014, 20:02:38 »

Shoutbox byłby przydatny w miejscu gdzie równocześnie na forum znajduje się przynajmniej 10 osób. A tutaj rzadko znajduje się w tym samym czasie kilka osób równocześnie. Nie ma więc mowy o płynnej wymianie zdań. Jeśli więcej osób wyrazi taką prośbę, to mogę spróbować się tym zająć (póki co brak czasu). W aktualnej wersji forum, nie ma tej opcji, więc trzeba by coś pozmieniać. Nie wiem po prostu czy taki shoutbox ma tutaj miejsce bytu...
Sebastian
Gość
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 11, 2014, 08:33:10 »

A czy jest możliwość dodania takiego wirtualnego dysku, mam potężny zbiór koncertów którym chciał bym się z wami podzielić ale nie mogę
Julia Stoff
Administrator
Senior

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : Czerwiec 11, 2014, 21:56:25 »

Mógłbyś założyć sobie konto na stronie typu https://www.box.com/ i tam umieszczać swoje koncerty. Można później je udostępniać do pobrania innym osobom. Wersja za darmo, oferuje 10 GB, ale pojedynczy transfer pliku tylko do 250 MB.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!