Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 12, 2017, 15:05:59 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Zapraszam  (Przeczytany 6016 razy)
Julia Stoff
Administrator
Senior

Zobacz profil WWW
« : Kwiecień 01, 2007, 17:38:38 »

Na Waszą prośbę, nowy dział. Możecie rozmawiać o wszystkim, wreszcie dział gdzie to nie TOTO i muzyka muszą panować  Mrugnięcie Duży uśmiech Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do korzystania.
kasia
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #1 : Maj 06, 2007, 00:17:47 »

Tak sobie czytam wybrane wątki i wypowiedzi... sami chcieliscie poznać się lepiej, i co?! CISZA!? temat podrzucił Darek....
kasia
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #2 : Maj 06, 2007, 00:27:55 »

Julio! Rzadko korzystam z internetu.... rejestrując się u Cebie zaznaczyłam, że nie chcę ujawniać swojego adresu mailowego...
Julia Stoff
Administrator
Senior

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : Maj 06, 2007, 17:03:57 »

Kasiu jeśli tak zaznaczyłaś, tzn. że nie widzą Twojego maila goście, którzy nie są zarejestrowani. Jeśli ktoś się zarejestruje ma prawo widzieć Twój mail, jeśli go wpisałaś. Jeśli nie chcesz aby ktokolwiek go widział, po prostu edytuj swoje konto i go wykasuj. Pozdrawiam.
Skusia
Senior

« Odpowiedz #4 : Maj 06, 2007, 17:37:37 »

W muzycznym alfabecie Teleexpressu litera "S". Może za kilka tygodni szepną słówko o Toto?? Uśmiech
adam2uk
Senior

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : Lipiec 14, 2007, 23:21:16 »

jesli tu moze byc nie na temat - pytanie do fanow toto:

- jakie jest wasze ulubione piwo? moim ostatnio ulubionym jest "corona". moja zona namierzyla podobne piwka: sol, desperados i brazylijskie brahma. dobrze schlodzone z cytrynka w szyjce - w sam raz na letnie upaly!

nie sadze,zeby ktos odpowiedzial, niemniej jednak jest to pytanie z cyklu "poznajmy sie"
Skusia
Senior

« Odpowiedz #6 : Lipiec 14, 2007, 23:36:30 »

hehe ciekawe pytanie Adam - nie znam akurat żadnej z marek które podałeś  Duży uśmiech Ogólnie jak patrze co alkohol robi z niektórymi, szczególnie jak dzieciaki się nim niszczą to jestem przeciwnikiem na całej linii, ale wiadomo - piwo jest dla tego kto umie go odpowiednio uzywać i czasami w domowym zaciszu lubie sobie wypic carlsberga słuchając toto Uśmiech
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!