Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 13, 2017, 17:32:33 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Ankieta
Pytanie: Na który koncert TOTO się wybieracie?
23.06.2014 - Wrocław - 14 (58.3%)
24.06.2014 - Warszawa - 10 (41.7%)
Głosów w sumie: 23

Strony: 1 ... 12 13 [14] 15
  Drukuj  
Autor Wątek: BREAKING NEWS: TOTO na dwóch koncertach w Polsce w 2015 !!!  (Przeczytany 29312 razy)
Atawara
Nowicjusz
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #195 : Czerwiec 25, 2015, 08:34:10 »

A, ok to tego z gumą to zwracam honor,nie widziałam. Lecz mógł troszkę dyskretniej to robić Chichot ale Jo i tak był najbardziej aktywny i "ruchliwy" z zespołu, bawił sie z publiką najwięcej. Szkoda trochę. Ale najważniejsze mimo to,że byli Uśmiech

Ogromnym zaskoczeniem były starsze kawałki wliczone do setlisty Chichot
Zetzet
Junior
**

« Odpowiedz #196 : Czerwiec 25, 2015, 11:55:57 »

Co do starszych utworów - rozmawiałem z Davidem we Wrocławiu i oni zrobili taki ukłon w podziękowaniu za Łódź, a jak tam z frekwencją w Warszawie bo we Wrocławiu było nieźle - cała płyta a trybuny wypełnione do połowy 
W Warszawie frekwencja OK. Słychać, że zabrakło Wartości Dodanej w samej sobie, pod postacią Simona Philipsa. A zespół trochę zmęczony.
Bandit
Senior

« Odpowiedz #197 : Czerwiec 25, 2015, 12:33:16 »

We Wrocku, gdy opadła kurtyna i spojrzałem na Luke`a to pomyślałem sobie: kurde...nie jest dobrze Smutny Ale dosłownie z minuty na minutę zaczął się rozkręcać i po chwili był już sobą Uśmiech Może nie grali na 100% ale nie można od Nich tego wymagać, biorąc pod uwagę częstotliwość z jaką grają. Z resztą to są też tylko ludzie, też im się udziela chandra, pogoda, sraczka i tym podobne. Mam kilka fotek i krótkich filmików, więc jak będę miał wenę to wrzucę. No i...znowu przywieźliśmy z koncertu cenny skarb w postaci set-listy  (to już druga), którą Steve L. miał przyklejoną na taśmę do monitora.
porucznik Jaszczuk
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #198 : Czerwiec 25, 2015, 14:46:17 »

To prawda, że po zespole widać trudy trasy koncertowej i znużenie (ale ileż razy żwawi pięćdziesięcio- i sześćdziesięciolatkowie moga z siebie dawać 100%);
To prawda, że "Caught In The Balance" mnie trochę rozczarowało: żeby wypadło bosko trzeba byłoby mieć na scenie takie Zwierzę jak Bobby K. (ale on z kolei ponoć fałszuje niemiłosiernie);
To prawda, że Torwar okazał się być miejscem w którym delikatnie rzecz ujmując niełatwo poczuć dobry klimat, nawet mimo usilnych starań wykonawcy (Atlas Arena mimo żałosnej frekwencji była o niebo lepsza...);
To prawda, że było za krótko Smutny...ale to pewnie kwestia pamiętania o dłuuuuugim secie w Łodzi..;
Ale oczywiście nie żałuję ani grosza z kasy na wydany bilet, na zawsze zapamiętam buczenie Davida P. w "Stranger In Town" i swoje obawy, czy gryf gitary Mistrza nie zacznie się tlić podczas grania "Little Wings". A wartością dodaną był tym razem kubański (?) zaciąg pn. Lenny Castro: SZACUN!
Ciekawe czy ktoś skusił się na oba koncerty i byłby w stanie je obiektywnie.....albo może nawet nieobiektywnie porównać??
pawełc
Senior

« Odpowiedz #199 : Czerwiec 25, 2015, 19:34:48 »

Witajcie, muszę jeszcze ochłonąć po koncercie. Forma muzyków znakomita, ja w każdym bądź razie nie zauważałem jakiegoś dużego zmęczenia u nich. Ukłony dla zespołu, była energia ze sceny i pod sceną. Uśmiech 
totomek2
Stały bywalec

« Odpowiedz #200 : Czerwiec 25, 2015, 20:50:21 »

Poczytajcie.
http://wyborcza.pl/1,75475,18245180,Ponadczasowa_muzyka_grupy_Toto_zabrzmiala_w_Orbicie_.html
EmiTheGreat
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #201 : Czerwiec 25, 2015, 21:22:41 »

Czołem!
Żyję wczorajszym koncertem który był dla mnie wydarzeniem roku!
Udało mi się znaleźć trochę zdjęć więc dzielę się z wami
http://www.kararokita.pl/toto-24-06-2015-torwar-warszawa/
http://musicalert.pl/toto-na-torwarze,artykul,2401.html

Nigdy dość TOTO Uśmiech
adrian
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #202 : Czerwiec 25, 2015, 22:22:34 »

W sumie to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Trochę faktów się panu Rafałowi potentegowało.
Shannon Forrest? Tylko trzy utwory z ostatniej płyty (na marginesie XIV a nie XV ;])?

Słychać, że zabrakło Wartości Dodanej w samej sobie, pod postacią Simona Philipsa. A zespół trochę zmęczony.

Właśnie Simona Phillipsa brakowało, niestety było to słychać, natomiast zmęczenia we Wrocławiu nie zauważyłem. Mz. koncert wyśmienity.
Lincoln Six Echo
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #203 : Czerwiec 25, 2015, 22:28:27 »

Przed chwilą dopiero się zarejestrowałem na tym forum. Ale czytając Wasze wypowiedzi, musiałem po prostu dopisać kilka słów od siebie. Mam 45 lat i widziałem w życiu mnóstwo koncertów/imprez. Sam przez wiele lat występowałem na imprezach muzycznych. Widziałem bardzo wielu wykonawców z bardzo różnych gatunków. Widziałem np. Nirvanę jeszcze przed wybuchem ogólnoświatowego szału w klubie na 300 osób. Ponieważ słucham wielu różnych muzycznie rzeczy, nie dziwcie się, że i Nirvana i Toto. Zresztą mógłbym wymienić wielu innych jeszcze mnie do Toto pewnie przystających. Ale właśnie akurat Toto od mniej więcej 14 roku życia uważam za coś w rodzaju wzorca z Sevres - muzycznego, rzecz jasna. I jakoś tak dziwnie się złożyło, że widziałem ich po raz pierwszy w życiu dopiero teraz, we Wrocławiu. Były drobne wpadki. Nie zawsze było idealnie w nutę i czysto głosowo. Ale i tak nie jestem w stanie porównać tego koncertu do niczego, co wcześniej muzycznie przeżyłem. Cieszę się, że żyję w czasach Toto. Cieszę się, że mogłem się znaleźć tak blisko czegoś tak niesamowitego. Publiczność też była świetna - nie pamiętam zbyt wielu koncertów z tak zwyczajną, przesympatyczną atmosferą. Dzięki dla zespołu i dla wszystkich, którzy razem z nim ten spektakl tworzyli. Pozdrawiam!
.jacek.
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #204 : Czerwiec 26, 2015, 07:54:51 »

Witam wszystkich na forum, jak kolega wyżej zarejestrowałem się nie bez problemów ale jestem ,tu nowicjusz ,a tak naprawdę  z toto od 1987 roku ,podobnie jak mój brat totomek2  ,którego pozdrawiam, bylem na dwóch koncertach, Warszawa 99  no i Wrocław ,było lepiej niż świetnie, jestem wniebowzięty i tyle..., poznalliśmy wspaniałych ludzi i muszę ich wymienić : Bandit z małżonką ,Wysek również z małżonką ,Sebastian  , Tomek z Pauliną, bawiliśmy się super przy scenie, ciesze się tym bardziej że na deser zdobyłem kostkę Luke  , bardzo Was wszystkich pozdrawiam ,do zobaczenia....
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2015, 08:25:58 wysłane przez .jacek. » Zapisane
Bandit
Senior

« Odpowiedz #205 : Czerwiec 26, 2015, 17:50:24 »

Witamy, witamy Uśmiech Również pozdrawiamy Mrugnięcie
LEA
Junior
**

« Odpowiedz #206 : Czerwiec 26, 2015, 18:12:47 »

Witajcie.Niestety przez własną głupotę nie zapisałam numeru żadnego z Was,a później wyszło tak,że nie miałam już dostępu do netu i tym samym nie spotkałam się z Wami:(.Liczę,że jeszcze będzie okazja.Stałam przy barierce,po prawej stronie i ...szalałam Chichot.Było cudownie,jak zawsze zresztą,choć zdecydowanie zbyt krótko.Nie wyczułam jakiegoś większego zmęczenia materiału u panów,moc i niesamowita magia,towarzyszyła przez cały koncert.Mam nadzieję,że szybko spotka mnie powtórka:).9

...i will remember...
totomek2
Stały bywalec

« Odpowiedz #207 : Czerwiec 26, 2015, 20:16:07 »

Cześć Jaca! Duży uśmiech Taka trochę prywata na forum. Uśmiech
totomek2
Stały bywalec

« Odpowiedz #208 : Czerwiec 26, 2015, 20:18:30 »

W przyszłym tygodniu udostępnie dysk o którym rozmawialiśmy po koncercie. To dla wtajemniczonych.
.jacek.
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #209 : Czerwiec 26, 2015, 20:51:13 »

cześć Tomek  Uśmiech jeszcze raz powodzenia ,wiesz o co chodzi...
Strony: 1 ... 12 13 [14] 15
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!