Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 12, 2017, 14:49:05 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Ankieta
Pytanie: Na który koncert TOTO się wybieracie?
23.06.2014 - Wrocław - 14 (58.3%)
24.06.2014 - Warszawa - 10 (41.7%)
Głosów w sumie: 23

Strony: 1 ... 13 14 [15]
  Drukuj  
Autor Wątek: BREAKING NEWS: TOTO na dwóch koncertach w Polsce w 2015 !!!  (Przeczytany 29305 razy)
Tomek
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #210 : Czerwiec 27, 2015, 11:56:47 »

Tak się rozpędziliście, że zapomnieliście, że jest osobny dział do opisywania koncertów, może moderator będzie w stanie wydzielić posty pre-koncertowe i resztę przenieść Duży uśmiech

Ja byłem tylko w Warszawie choć, tak jak pisałem wcześniej, mocno zastanawiałem się nad zawitaniem dzień wcześniej do Wrocka, dobrze, że odpuściłem bo chodziłbym chyba z oczami na zapałkach Chichot Stwierdziłem, że sobie wyjdę o 17:00 i spokojnie dojadę pod Torwar... myliłem się i to srogo, właśnie wtedy przypada w stolicy szczyt korków, autobus ZTM nie dojechał na przystanek, kolejny kurs też, w desperacji zacząłem łapać taksówki ale wszystkie zajęte a na telefon "nie proszę pana, minimum 20 minut oczekiwania...". W końcu załapałem jedną, jak się okazało, taksiarz jeździł w kółko szukając klienta bo umówiony go zrobił w bambuko. Pod Torwar dojechałem o 18:20, pomyślałem, że już pewnie miejsca tuż pod sceną będą zajęte ale nie... zobaczyłem sznurek ludzi pod halą, organizatorzy postanowili opóźnić wejście. Może to i dobrze bo zdążyłem później bez problemu koszulkę kupić (swoją drogą, biedne to stoisko było i słabo oświetlone i choć tuż przy wejściach to mało widoczne dla ludzi stojących dalej).
Jak zaczęli wpuszczać to spokojnie udało się zająć miejsce tuż przed sceną, dokładnie w tym samym miejscu co w Łodzi tj. przed Paige'm Uśmiech Chwilkę później okazało się, że obok mnie stoi młode małżeństwo, również z Rzeszowa Uśmiech Nie pamiętam już ich imion (chyba z wrażenia po koncercie) ale zniknęli przed końcem, pewnie małżonka tego pana musiała gdzieś odpocząć (była po małym wypadku). Jeśli wpadniecie na to forum i przeczytacie mój post, to pozdrawiam Was serdecznie! Mrugnięcie Szkoda, że nie zdążyliśmy się wymienić kontaktami. Pozdrawiam też jedną nieznajomą panią masażystkę z Olsztyna (wybacz ale później byłem umówiony ze znajomymi z Warszawy u których miałem nocować kolejnego dnia) Mrugnięcie
Co do samego koncertu, dla mnie, jak zwykle miodzio no i utwory z nowej płyty brzmiały jeszcze lepiej na żywo Mrugnięcie Szkoda, że nie zdążyłem się ich wszystkich nauczyć co by pośpiewać wraz z innymi Mrugnięcie Nie mam aż tak wprawnego oka aby wyczuć czy zespół był zmęczony trasą, wcale nie odniosłem takiego wrażenia, pewnie gdyby mi ktoś od razu powiedział, zwróciłbym na to uwagę, patrząc jednak na trasę na mej koszulce i daty tam podane, rzeczywiście widać, że chłopaki narzucili niezłe tempo tego tournee. Jedno co zauważyłem to, że na filmikach z YT nagrywanych z trybun, zespół brzmiał inaczej niż spod sceny, można było wychwycić więcej detali a co za tym idzie i małych wpadek czego spod sceny wychwycić się nie da bo jest tam o wiele głośniej i głośniki tuż przed tobą. Chętnie posłuchałbym jakiegoś bootlega z tego lub wrocławskiego koncertu no ale w obecnych czasach, w dobie telefonów komórkowych co raz trudniej takowe nagrywać, trzeba siedzieć na trybunach i to jeszcze jak najdalej od telefonów innych aby nie było słychać zakłóceń od nich. A, no i jak zwykle cieszy to, że nadal pojawia się wielu młodych ludzi którzy TOTO słuchają, ciekawe czy to wyłącznie zasługa ich rodziców czy też magii zespołu potrafiącego "wpadać w ucho" obecnemu pokoleniu Mrugnięcie
BTW a koncertu nie ma co porównywać do tego łódzkiego ponieważ tam chłopaki wiedzieli doskonale, że muszą z siebie dać ponad 100% bo materiał miał być później wydany na dvd/br Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2015, 14:24:36 wysłane przez Tomek » Zapisane
Bandit
Senior

« Odpowiedz #211 : Czerwiec 27, 2015, 14:25:32 »

Jak zaczęli wpuszczać to spokojnie udało się zająć miejsce tuż przed sceną, dokładnie w tym samym miejscu co w Łodzi tj. przed Paige'm Uśmiech

Raczej przed Paichem. Chyba, że na torwarze mieli też w składzie Paige`a. Koncert był nagrywany, na jednym ze zdjęć we Wrocławiu widać stojącą na statywie kamerę, więc jakiś bootleg powinien się pojawić.
wysek
Mistrz

« Odpowiedz #212 : Lipiec 11, 2015, 10:57:11 »

.... no i Chinatown zniknęło z LP3 Smutny(((((((((((( a ja nadal wałkuję najnowszą płytę w moim TOTO autku.
Bandit
Senior

« Odpowiedz #213 : Lipiec 11, 2015, 15:53:23 »

Szkoda. Ale moim zdaniem nie był to dobry wybór na listę przebojów. Chinatown jest "nie z tej bajki" tzn. brzmi archaicznie. Oczywiście , dla nas fanów to poniekąd zaleta bo przypomina trochę Georgy Porgy ale przeciętny słuchacz "nie skuma tej czaczy". Myślę ze Burn byłby o niebo lepszy na listę.
wysek
Mistrz

« Odpowiedz #214 : Lipiec 11, 2015, 22:09:54 »

to fakt.... jeszcze poczekalnia i miejsca do 20-tki są na poziomie.... ale reszta.... " tendencyjna" - baba na psy Smutny
Strony: 1 ... 13 14 [15]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!