Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 11, 2017, 15:54:16 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Monachium 21.03.2007  (Przeczytany 5245 razy)
waldomore
Junior
**

« : Marzec 24, 2007, 14:13:23 »

Uff, ale się działo! Jak dojde do siebie to coś napisze o tym koncercie Uśmiech Pozdrowienia dla derika i jego uroczej żony, którzy również tam byli Uśmiech
waldomore
Junior
**

« Odpowiedz #1 : Marzec 26, 2007, 23:33:20 »

W dziale "Zdjęcia" wstawiłem pare fotek z tego koncertu.
derik
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #2 : Marzec 27, 2007, 20:50:54 »

Witaj Waldku!
Dzięki za miłe słowa. Właśnie wróciłę z tygodniowego pobytu na nartach. Oczywiście kulminacyjnym puntem była podróż w środku tygodnia z Włoch do Monachium na koncert , który był nieziemski.
Przy okazji zobaczyłem, że oprócz fantastycznej gry na gitarze Steve jest duszą towarzystwa o niesamowitym poczuciu humoru, potrafiącym rozruszać nawet bardzo szywnych Niemców.
Jak bedę miał juz gotowe zdjecia to też zamieszczę je na forum.
Pozdrawiam wszystkich Twoich znajomych z którymi miałem okazję poszaleć bezpośrednio przy scenie   ( moja żona prawie złapała kostkę wypuszczaną w tłum przez Steva ) i do zobaczenia na innym koncercie , może już w Polsce Uśmiech
Pozdrowienia dla Wszystkich Totomaniaków!
Aduś
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #3 : Maj 01, 2007, 02:09:33 »

hej,ja też byłem na tym koncercie ,mieszkam w Momachium od 10 lat i czekałem na ich koncert aż się doczekałem na grę stev"ai też byłe przytym jak Steve  żucił to było przy mnie, ale ochrona tą kostkę dała dziewczynie obok mnie
Aduś
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #4 : Maj 01, 2007, 02:18:37 »

fotki też zrobiłem to nie mój pirwszy koncert w monachium byłem dwa razy na DM Duran Duran AHA itd. ale kocham gitarę Steve'a

waldomore
Junior
**

« Odpowiedz #5 : Maj 08, 2007, 13:28:33 »

hej,ja też byłem na tym koncercie
Szkoda że nie trafiliśmy sie pod sceną, bo chyba staliśmy nie daleko siebie. Zresztą jedną z kostek Luka złapał znajomy z którym byłem na tym koncercie.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!