Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 12, 2017, 15:01:20 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Manchester 25.05.2015  (Przeczytany 2804 razy)
Bandit
Senior

« Odpowiedz #15 : Czerwiec 02, 2015, 13:50:21 »

Nic dodać, nic ująć wysek Uśmiech
jarekdoti
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #16 : Czerwiec 07, 2015, 10:14:13 »

Jak widac równiez TOTO kocha Polaków:)  wywiad ze Stevem rekord Świata:)Jestem szalenie ciekaw koncertu w Polsce. Toto szykuje jakąs niespodziankę dla fanów w PL wiec moze kolejne wydanie DVD???
Sebastian
Gość
« Odpowiedz #17 : Czerwiec 15, 2015, 07:32:37 »

To był nasz drugi a mój trzeci koncert TOTO. Wejscie VIP to jak pierwszenstwo wejscia na pokład...zero ścisku i wszystko na pełnym relaksie:) dwa koncerty piękne ale ten nabrał zupełnie innego wymiaru. podpisana płyta, plakat z imienną dedykacją od Steva i kilka innych upominków to coś dzieki czemu przez lata bedziemy z wielką radoscia wspominac ten własnie koncert. Słucham TOTO od 20 lat i to wlasnie spotkanie było niesamowitym podsumowaniem tego wszystkiego co przez lata przeżyłem  słuchając ich muzyki. Magiczny dzień choc wszystko działo sie dość szybko:( nawet dla 5minut byłoby warto decydować sie własnie na VIP-a. Mam nadzieje ze uda sie to powtorzyć kolejnym razem. WY macie to wszystko jeszcze przed soba bo Polska dopiero w czerwcu:)i tego wam zazdroszczę!!!!!

Kiedy dostałeś informację o której to wszystko się zaczyna, napisz coś więcej bo ja czekam na info jak to będzie w Wrocławiu
Strony: 1 [2]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!