Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 12, 2017, 16:59:12 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Monachium 21.03.2007  (Przeczytany 6720 razy)
waldomore
Junior
**

« : Marzec 26, 2007, 23:28:02 »

Kilka fotek z tego koncertu.
waldomore
Junior
**

« Odpowiedz #1 : Marzec 26, 2007, 23:30:28 »

Kilka następnych Uśmiech
skazik
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #2 : Marzec 27, 2007, 16:39:53 »

Szok świetne fotki....
Zapewne koncert się udał...
pozdrawiam..;]
Jumping
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #3 : Kwiecień 16, 2007, 23:41:06 »

Muszę wreszcie kiedyś dostać się na koncert TOTO.
Jak wrażenia?

Respect the music, respect the guitar!
waldomore
Junior
**

« Odpowiedz #4 : Maj 09, 2007, 07:30:56 »

Faktycznie koncert udany, ale najlepiej wspominam koncert w kongresowej może dla tego że widziałem ich po raz pierwszy, a może dla tego że grali wtedy w najlepszym składzie z Paichem na klawiszach i Porcaro na basie.
derik
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #5 : Maj 12, 2007, 18:46:55 »

Witam,

Wreszcie zebrałem się i zamieszczam moje zdjęcia z koncertu w Monachium. Wracając do tego wydarzenia myślę że warto było przejachać ponad 1000 km aby "odjechać" na koncercie swojego ulubionego zespołu. Z uwagi na upływający czas tych wspaniałych muzyków warto wykorzystywać wszelkie możliwości do zobaczenia w akcji TOTO.

P.S.
Moja żona też czekała na kostkę od Stev'a ale niestety nie miała tyle szczęścia co znajomy Waldka z którym miałem sposobność się poznać na koncercie.
Pazdrowienia dla Waldomore  Uśmiech

waldomore
Junior
**

« Odpowiedz #6 : Maj 12, 2007, 20:07:34 »

Dzięki Darku za pozdrowienia. Faktycznie tu masz absolutną racje:
Z uwagi na upływający czas tych wspaniałych muzyków warto wykorzystywać wszelkie możliwości do zobaczenia w akcji TOTO.
Jak to powiedział mój kolega "wiecznie żyć nie będą", dlatego warto (TRZEBA !!!) poświęcić troche czasu i paliwa żeby zobaczyć ich live. Dla mnie wartością zespołu nie jest to co na płytach, ale to co zaprezentują na koncercie (w studiu można dokonać cudów, a koncert niestety weryfikuje te cuda). A w przypadku TOTO koncerty są lepiej zagrane niż studyjne nagrania (pomijając "detonacje" Kimballa). Dobra, wystarczy tych rozważań, teraz musze skupić się nad wypersfadowaniem żonie tych racji, w końcy koncert w Lipsku już niedługo !!!  Mrugnięcie
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!