Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Lipiec 21, 2017, 04:46:25 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: TOTO XIV (2015)  (Przeczytany 318 razy)
mike
Junior
**

« : Styczeń 20, 2017, 11:10:20 »

Dzień dobry,

Wprawdzie nie wiem czy ktoś tu jeszcze czasem zagląda (sam ostatnio byłem tu w 2012 r.!), ale i tak postanowiłem podzielić się w tym miejscu swoimi około-Totowymi tekstami. Zapraszam do zapoznania się z recenzją XIV: http://podniosle.blogspot.com/2015/03/toto-xiv.html

W skrócie: Powrót Josepha Williamsa był dla tego zespołu zbawienny. Sam krążek jest bardzo emocjonalny, gościnny udział Hungate'a cieszy niemiłosiernie. Początkowo przeszkadzała mi trochę produkcja, zwłaszcza wokali, brzmiących momentami zbyt nienaturalnie, ale po czasie się do tego przyzwyczaiłem, poza tym Spotify zdecydowanie zaniżał jakość nagrań. Godny kontynuator stylu Falling in Between z delikatnymi nawiązaniami do The Seventh One i Mindfields. Niestety, obok rzeczy wybornych (Chinatown, Unknown Soldier), trafiają się koszmarki (All the Tears that Shine).

PS: Chciałem umieścić w dziale "Recenzje", ale tam chyba tylko admin może dodawać wątki - uprzejmie proszę o przeniesienie

Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!