Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Lipiec 21, 2017, 04:44:16 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Warszawa 24.06.2015  (Przeczytany 308 razy)
mike
Junior
**

« : Styczeń 20, 2017, 11:39:04 »

Jakże odmienny koncert od rocznicowego - kameralnie, intymnie, ale nadal spektakularnie. Nowe utwory wybrzmiały bardzo dobrze, odświeżenie Stranger in Town (podobno najbardziej znienawidzonego przez Lukathera utworu) zaskoczyło, The Road Goes On bardzo wzruszyło. No i Hungate (choć widać, że ze sceną dawno nie miał do czynienia)!!! Josephowi troszkę się utyło i troszkę spadła forma wokalna, ale nie było dramatu. Brak Simona rekompensował powrót L. Castro i choć osobiście nie mam zastrzeżeń do Shanona Forresta, to jednak tęskniłem za Phillipsem. Chyba błędem było ogłoszenie dwóch koncertów, zamiast jednego - przez to widownia się podzieliła na dwa miasta i frekwencja nieco szwankowała. To budzi obawy przed wyborem Polski na trasę w 2017 r.

O koncercie: http://podniosle.blogspot.com/2015/06/toto-torwar-24062015-r.html

Tomek
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #1 : Marzec 25, 2017, 12:43:46 »

Późno ta recenzja  Duży uśmiech Ja byłem właśnie na tym, warszawskim koncercie (choć zastanawiałem czy nie pojechać też do Łodzi) i nawet udało mi się znów zająć to samo miejsce (tuż przy barierce, naprzeciw Davida) co na koncercie rocznicowym Mrugnięcie Pamiętam, jak zaczęli grać i głośniki przed barierkami "buchnęły" falą dźwięku to włosy (nie tylko te na głowie) stanęły mi dęba  Duży uśmiech O ile pamiętam dobrze to spoglądając do tyłu, Torwar wydawał mi się niemal cały wypełniony. Sam koncert, cóż, nie oceniam utworów czy muzyków, po prostu był tak samo a może i lepszy od rocznicowego, na pewno go nie zapomnę i czekam na kolejny Mrugnięcie
Z innej beczki... Fajnie, że moja koszulka którą kupiłem na koncercie, nadal trzyma się bardzo dobrze po tylu praniach Duży uśmiech

P.S. Pozdrawiam pewną masażystkę (z Białegostoku o ile dobrze pamiętam) która stała przy mnie, w tym tłumie, straciłem Ją później z oczu i nie miałem okazji wymienić się z Nią numerem telefonu.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!