Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Grudzień 14, 2017, 09:01:00 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2
  Drukuj  
Autor Wątek: TOTO Kraków 28.02.2018  (Przeczytany 875 razy)
Zetzet
Junior
**

« : Czerwiec 14, 2017, 10:38:29 »

Wyłowione w sieci:

UWAGA! Toto / 28 II / Tauron Arena Kraków !!!
Knock Out Productions prezentuje koncert z okazji 40-lecia istnienia grupy Toto! Amerykanie pojawią się 28 lutego 2018 roku w Krakowie.
Oprócz okrągłego jubileuszu, Toto będzie równocześnie świętować wydanie kompilacyjnego albumu „40 Trips Around The Sun” (Sony Worldwide). Wspomniana płyta będzie wyjątkowym zbiorem, na którym oprócz najbardziej znanych hitów z repertuaru amerykanów, usłyszymy całkowicie nowe utwory Toto.
Data premiery „40 Trips Around The Sun” została zaplanowana na początek lutego 2018 roku. Termin wydania płyty zbiegnie się równocześnie z wystartowaniem światowej trasy „40 Trips Around The Sun World Tour”.

Mam nadzieję, że to nie jest Fake News.
Julia Stoff
Administrator
Senior

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 14, 2017, 13:31:15 »

To prawda Uśmiech. Zespół ogłosił trasę na oficjalnej stronie.

http://totoofficial.com/2017/06/toto-celebrate-40-trips-around-the-sun-announce-first-run-of-dates-new-sony-album-in-support-of-40th-anniversary-in-2018/

Przedsprzedaż biletów wystartuje we wtorek 20 czerwca o godzinie 10:00.

https://www.eventim.pl/bilety.html?affiliate=TIA&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&erid=1453438&includeOnlybookable=true&x10=1&x11=toto
Zetzet
Junior
**

« Odpowiedz #2 : Czerwiec 14, 2017, 14:54:05 »

Kiedy zamieszczałem info nie było jej jeszcze oficjalnie Duży uśmiech
s62
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #3 : Czerwiec 14, 2017, 15:30:25 »

SUPER!!! W końcu, po dwudziestu (prawie dokładnie) latach od Warszawy i po dwudziestu (TOTO i Luke'a) koncertach w międzyczasie, pójdę na imprezę piechotą lub co najwyżej pojadę tramwajem. Modlę się tylko o frekwencję... Tauron Arena to jednak największa hala w Polsce, a już w Łodzi nie było najlepiej. Co prawda sprytnie to zatuszowano na nagranym materiale, ale w realu niestety do Amsterdamu czy Paryża nie było nawet porównania. Orbita jest zdecydowanie mniejsza i łatwiej ją było zapełnić, ale z kolei akustyka... Oby wyszło.
Przybywajcie zatem do grodu Kraka, a radości nie będzie końca. Pozdrawiam i do zobaczenia pod sceną.
fahrenheit
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #4 : Czerwiec 20, 2017, 21:01:15 »

Cześć,
Absolutnie fenomenalne Toto ponownie u Nas. Więc już najwyższy czas na decyzje o zakupie pierwszy raz biletu VIP Uśmiech. Jak do tej pory byłem na wszystkich ich koncertach w Polsce. Jednak zanim to zrobię chciałem Was zapytać o doświadczenia z takiego przebywania z zespołem. Jak to jest ? Jak się przygotować do takiego spotkania ? Co zrobić żeby ze szczęścia ... ?
I najważniejsza sprawa gdzie taki bilet kupić ? Z tego co widzę poprzez polskich dystrybutorów można kupić tylko "standardowe" bilety. Jedyna opcja jaka jest to oficjalna strona zespołu.Właśnie, czy to jedyna droga ? Bardzo proszę o radę i wrażenia Uśmiech

Absolutny, kompletny fan zespołu Toto
Paweł z Katowic
Damianos
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #5 : Czerwiec 22, 2017, 15:11:10 »

Jakie macie zdanie na temat miejsc siedzących na płycie? Czy to nie jest zabieg właśnie aby "zapełnić" płytę - miejsc na płycie jest trochę ponad 1000.
Niestety akustycy muszą stanąć na wysokości zadania bo hala nie należy do najłatwiejszych do nagłośnienia - byłem tam na 3 koncertach i tylko jeden brzmiał bardzo dobrze a dwa... niezbyt...
Pozdrawiam
Bandit
Senior

« Odpowiedz #6 : Czerwiec 22, 2017, 17:06:44 »

Wszystko zależy od charakteru muzyki. Na obu koncertach w Polsce stałem w takich miejscach (pod sceną  Język ), że dźwięk był mega klarowny. Toto jest w miarę łatwo nagłośnić, bo mają doskonałych muzyków i bardzo poukładane aranże, więc akustycy muszą uporać się "tylko" z charakterystyką hali. Z innej beczki...należy się cieszyć z koncertu ale czy nie uważacie, że to smutne, że np. niespełna 6 milionowa Finlandia ma kilka koncertów a my prawie 40 mln. naród jeden i jeszcze strach przed niską frekwencją (z resztą już chyba o tym pisaliśmy)  Niezdecydowany
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2017, 17:08:35 wysłane przez Bandit » Zapisane
pawełc
Senior

« Odpowiedz #7 : Lipiec 25, 2017, 22:03:03 »

Udało mi síę kupić bilet w drugim rzędzie. :-) Pozdrawiam :-)
Julia Stoff
Administrator
Senior

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : Lipiec 25, 2017, 22:06:29 »

Tak z czystej ciekawości. Gdzie była taka możliwość?
pawełc
Senior

« Odpowiedz #9 : Lipiec 25, 2017, 23:04:34 »

Trzeba było być bardzo szybkim. :-) Z Eventimu.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2017, 23:08:03 wysłane przez pawełc » Zapisane
Julia Stoff
Administrator
Senior

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : Lipiec 25, 2017, 23:39:07 »

Gratuluję... i zazdroszczę  Mrugnięcie
totomek2
Stały bywalec

« Odpowiedz #11 : Sierpień 21, 2017, 20:27:19 »

Witam po długiej nieobecności tutaj. Bilety już zakupione. Nie mogę się doczekać. Raczej zostanę na noc po koncercie więc gwardia z Wrocka, mam nadzieję na spotkanie.
Bandit
Senior

« Odpowiedz #12 : Sierpień 21, 2017, 21:34:56 »

Melduje się jeden gwardzista z Breslau, zaklepuję miejsce przy scenie Mrugnięcie A tak w ogóle, to zbieram na Vip Mrugnięcie Pozdro dla Was Tomek.
.jacek.
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #13 : Sierpień 22, 2017, 18:42:17 »

Witam ,miło popatrzeć na Was znów.
Do zobaczenia  w Krakowie  Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2017, 18:44:05 wysłane przez .jacek. » Zapisane
totomek2
Stały bywalec

« Odpowiedz #14 : Sierpień 25, 2017, 13:26:10 »

A Wysek się nie wybiera z nami?
Strony: [1] 2
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!