Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Lipiec 17, 2018, 15:03:59 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
Autor Wątek: TOTO Kraków 28.02.2018  (Przeczytany 2396 razy)
pawsoch
Junior
**

Od 1986 Toto w mojej głowie a 1996 na ramieniu ;-)

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #30 : Luty 14, 2018, 07:09:44 »

oj tak ;-)
pawsoch
Junior
**

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #31 : Luty 16, 2018, 08:35:02 »

Proszę o informację o której otwierają bramy, z której strony wejście i którym wyjściem jeżeli jest ich więcej.
Trzeba się przygotować na koczowanie, wiec jak ktoś zna te informacje, może mapkę ze strzałeczkami strzelić ,to bardzo proszę.
Prawdopodobnie będę jeden z pierwszych jak w Warszawie i Wrocławiu, mam nadzieję że ktoś dołączy ;-)

Julia Stoff
Administrator
Senior

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #32 : Luty 16, 2018, 18:21:17 »

Na stronie organizatora jest informacja, że otwarcie bram o godz. 19, a koncert o 20.30

https://knockoutprod.net/pl/concert/detail/54

Informacje na stronie TAURON Areny:

http://www.tauronarenakrakow.pl/aktualnosci/zespol-toto-swietuje-40-lecie-istnienia-grupy-2/

Plan obiektu:

http://www.tauronarenakrakow.pl/plan-tauron-areny-krakow/

Jak dojechać:

http://www.tauronarenakrakow.pl/mapa-2/
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2018, 18:30:32 wysłane przez Julia Stoff » Zapisane
totofan_69
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #33 : Luty 16, 2018, 23:57:57 »

Dzieki Julio za info
i pozdrawiam
Proponuję spotkanie przed koncertem dla fanów z forum
Zorganizujmy i spotkajmy się w przed koncertem

Julia Stoff
Administrator
Senior

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #34 : Luty 17, 2018, 00:56:49 »

Również pozdrawiam.

Dzieki Julio za info
i pozdrawiam
Proponuję spotkanie przed koncertem dla fanów z forum
Zorganizujmy i spotkajmy się w przed koncertem

pawsoch
Junior
**

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #35 : Luty 19, 2018, 10:05:22 »

Dzięki za info, pozdrawiam serdecznie
totomek2
Senior

« Odpowiedz #36 : Luty 20, 2018, 17:35:41 »

Piękny widok na A4 w pobliżu Krakowa. Już tylko tydzień.
pawełc
Senior

« Odpowiedz #37 : Luty 23, 2018, 22:19:04 »

Proszę o informację o której otwierają bramy, z której strony wejście i którym wyjściem jeżeli jest ich więcej.
Trzeba się przygotować na koczowanie, wiec jak ktoś zna te informacje, może mapkę ze strzałeczkami strzelić ,to bardzo proszę.
Prawdopodobnie będę jeden z pierwszych jak w Warszawie i Wrocławiu, mam nadzieję że ktoś dołączy ;-)

Miejsca są siedzące. Gdzie chcesz koczować. ;-)
pawsoch
Junior
**

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #38 : Luty 24, 2018, 06:00:02 »

w Sali Kongresowej też były/są ale to dla tych co chcieli/chcą siedzieć ;-)
LEA
Junior
**

« Odpowiedz #39 : Luty 28, 2018, 15:57:11 »

Witajcie. Zazdroszczę Wam dzisiejszego koncertu i mam nadzieję, że panowie zdążyli ogarnąć swojego dźwiękowca. Byłam w niedzielę w Lipsku i krótko mówiąc, była tragedia, podobno na wcześniejszym koncercie podobnie. Bywało tak, że dopiero po słowach rozpoznawałam kawałek. Dużo ludzi pisało o tym Lukatherowi, więc jestem ciekawa, czy coś się zmieni. Czekam na Wasze recenzje i życzę dobrej zabawy☺

...i will remember...
Witek [Chrzanów]
Senior

« Odpowiedz #40 : Marzec 01, 2018, 10:19:05 »

koncert bez Steva Porcaro  Płacz -Grypa żołądkowa!
anka
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #41 : Marzec 01, 2018, 16:20:40 »

Kochani, my grupą 8 osobową pojechaliśmy dzień w zesniej na koncert TOTO w Pradze w Forum Karlin - dżwięk był poniżej krytyki: nieczytelny, stłumiony, płaski, niektóre piosenki choć znane fragmentami były ... nie do rozpoznania! Dwaj "panowie" w tym jeden od dźwięku - gdy rzuciliśmy się do nich intewrweniować.... zupełnie nie zareagowali.... Vocal 'e były zupełnie nieczytelne, basu i saxofonu nie było w ogóle słychać, dudnienie i hałas ogółem. Paranoją było to, że tak naprawdę miejsca na koncert w tej sali ograniczone były do miejsc siedzących (tu uwaga: większość Czechów przez większość koncertu .....siedziała!!!, dopiero Steve Lukater osobiście musiał ze sceny ich zachęcić by wreszczie wstali!!! niewiarygodne...) . My mieliśmy bilety "stojące" dla których miejsce znajdowało się w samym tyle sali... W tym miejscu - stojąc za barierkami pod balkonem - pomiędzy barem i toaletami - zupełnie nie można było słuchać, nic nie było widać, no masakra po prostu!!! Na tego typu "miejsce" nie powinno być w ogółe biletów ponieważ czuliśmy się - jak byśmy stali za płotem bez biletu i starali się coś usłyszeć z oddali bez biletu....!!! Czujemy się wręcz okradzeni i napiszemy chyba reklamację do sprzedawcy biiletów. W ogóle: kto na koncert zespołu jak TOTO wpadł by zrobić miejsca siedzące?Co?? Widze że w Krakowie było podobnie...choć chyba ciut-ciut lepiej:) Ponieważ na czeskich stronach/relacjach z koncertu znalazłam identyczne komentarze - widzę, że z organizacją tej trasy i naglośnieniem TOTO jest jednak problem,  wygląda na to, że zawiedli....management i obsługa samego zespołu, obawiam się że jednak poszło o pieniądze, a my fani no i kunszt /muzyka TOTO zeszliśmy na drugi plan! Mamy wielką nadzieję, że Steve Lukater jakoś na to zareaguje.....SZKODA i naprawdę wielki żal do końca życia! Pozdrawiam serdecznie!!!
Skusia
Senior

« Odpowiedz #42 : Marzec 01, 2018, 18:59:39 »

Ja nie byłem na koncercie, ale z chęcią posłucham recenzji jak było. Znalazłem kilka zdjęć w necie, chłopaki wyglądają raczej na zadowolonych, bardzo podoba mi się wieszak Paicha z kapeluszami, apaszką i parasolką Uśmiech Typek z basem widzę dużo się popisuję ale jakoś dziwnie to wygląda, jakby inny zespół grał, nie wiem kto to jest ...

Inna sprawa - jako spragniony informacji zacząłem szperać w internecie i dosłownie nie mogłem nic znaleźć! Jakieś informacje, ujęcia wysiadających z samolotu (tak było w Warszawie w 1999), konferencja prasowa, nic ... Zawiódł mnie nawet Teleexpress w którym pokłądałem nadzieję - tam 28 lutego ... muzyczne debiuty. Na portalach krakowskich informacje o koncertach jakiegoś badziewia typu "czuć piniądz", a o Toto tyle co "kot napłakał" - nie wiem co się dzieje z gustem muzycznym Polaków Smutny Poza tym wiele informacji o mrozie, dokarmianiu ptaków, smogu i braku ogrzewania w tramwajach ale o tym że właśnie jest tutaj legenda muzyki nie uświadczysz ... Jedynie dobre Radio Kraków - w kierunku którego ukłony - zamieściło artykuł + wywiad z Josephem Williamsem http://www.radiokrakow.pl/muzyka/dzis-w-krakowie-koncert-toto/

I przepraszam was za to narzekanie ale szczerze oddałem swe emocje Uśmiech

Pozdrowienia dla wszystkich
Tomek
Nowicjusz
*

« Odpowiedz #43 : Marzec 01, 2018, 22:01:00 »

Tylko czemu nie piszecie we właściwym dziale...?
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!