Polskie forum fanów TOTO TOTO - Polska strona zespołu
Kwiecień 22, 2018, 05:01:58 *
   Strona główna   Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Kraków 28.02.2018  (Przeczytany 199 razy)
Tomek
Nowicjusz
*

« : Marzec 01, 2018, 22:28:16 »

Hmm... nikt się nie wyrywa więc zakładam wątek ;P

To był mój trzeci koncert ToTo na którym byłem, wszystkie w naszym kraju. O dziwo, znów stałem w tym samym miejscu przed sceną (czyt. przed Dave'm). Fart w zasadzie sprawił, że udało się kupić ostatnie miejsce w pierwszym rzędzie. Już podczas kupowania biletów nie spodobało mi się to, że na taki koncert ktoś wymyślił krzesła na płycie. To nie koncert orkiestry aby coś takiego robić. Zrozumiałbym gdyby to był koncert akustycznie. W każdym razie, nawet panowie z ochrony byli tym zdziwieni. Po krótkiej rozmowie okazało się, że "organizator zgodził się na to aby dwa pierwsze rzędy mogły podejść do barierki przed sceną". Oczywiście pojawiły się pytania "a jak wy upilnujecie resztę widowni żeby pod scenę nie podchodzili?", na to pytanie już nie potrafili odpowiedzieć. Usadzili wszystkich na miejsca i jak tylko chłopaki zaczęli grać, nie czekałem tylko ruszyłem pod scenę. I chyba plan organizatora się nie powiódł bo później stali już wszyscy, tak przynajmniej mi się wydawało jak obejrzałem się za siebie po kilku utworach. To tyle na temat części organizacyjnej której konkluzją jest - nigdy więcej krzeseł na płycie! I ja się pod tym podpisuję obiema rękami Mrugnięcie Aaa... wrócę jeszcze do kwestii biletów. Kurcze pióro... po co pisać 19:00 jak nie wiadomo czy koncert zaczyna się o 19:00 czy dopiero wpuszczają o 19:00. Wynikiem tego było to, że pojawiłem się pod halą przed 18tą, musiałem przeczekać do 19tej w "kawiarni" w której i tak nic nie kupiłem bo ceny nieadekwatne do tego co się tam serwowało. Dopiero w internecie, na stronie koncertomanii wyczytałem, że tak naprawdę koncert rozpoczyna się o 20:30.

Co do samego koncertu to... ktoś tu na forum wspominał o Pradze. Nie wiem co o tym myśleć bo faktycznie, były momenty, że mimo stania tuż przed sceną, nie potrafiłem wyłowić dźwięku saksofonu. Ale to był w zasadzie jedyny instrument który jakoś niknął w tłumie. Pewnie gdyby była jakaś solówka na saksofonie, byłoby inaczej. Fajna setlista, inna niż te w Warszawie i Łodzi kilka lat temu. I motyw z Dune który chyba mało kto skojarzył. To było coś czego w życiu nie spodziewałbym się, że usłyszę na żywo Uśmiech Uwielbiam i film i tą ścieżkę dźwiękową Uśmiech Perkusista i basista których wcześniej nie znałem, dawali radę Mrugnięcie Koncert zapadnie na zawsze w mojej pamięci, jak i dwa poprzednie. Koszulka z trasy kupiona choć szczerze mówiąc to wolałbym motyw z najnowszej płyty a wiem ze sklepu oficjalnego, że takie koszulki istnieją, czemu ich nie było na koncercie? Cholera wie... :/

Przy okazji pozdrawiam filigranową, niską dziewczynę o rudych włosach, w zielonej bluzce stojącą obok mnie a która tak szybko uciekła po koncercie, że nie zdążyłem nawet Jej poznać czego bardzo żałuję Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2018, 22:31:18 wysłane przez Tomek » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!